Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)





edit:złe linki,wkleję zdjęcia
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 kwietnia 2013 10:30
iskierkowa "zawartość chwilowo niedostępna"
wątek zamknięty
iskierkowa "zawartość chwilowo niedostępna"

już poprawione,możecie "podziwiać"..    😵 😵
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
07 kwietnia 2013 10:52
Chryste Panie, pogrzało go?  😵
wątek zamknięty
Ronin.   Każdy orze jak może.
07 kwietnia 2013 11:06
Myślałam ,że to ja jestem za duża na swojego kucyka...lol...  🏇
wątek zamknięty
angra   SiwyMójNajwspanialszy : *
07 kwietnia 2013 11:59
subaru2009- i tu jest właśnie problem sprawa została zgłaszana 4 razy w ciągu 3 lat ( ostatni raz w zeszłym roku chyba jakoś w sierpni) tyle, że w tedy tamte konie stały w temp. 36 stopni  bo to otwarte pole ) bez picia przyczepione bolcami do ziemi. Właściciel za każdym razem dostawał upomnienie. Fakt chodzili tam Ci ludzie i robili zdjęcia koni, kopyt itd. niestety właścicielowi nie można tych koni zabrać ponieważ jest HANDLARZEM i to jest jego praca konie mają 'dach nad głową'  jedzenie ( w postaci spleśniałego siana ) w lecie faktycznie mają trawę.  dostają wodę ale tylko raz dziennie w zimie i 2 razy w lcie gdzie są takie upały ( w sensie codziennie ). Pisałam z pewną dziewczyną na Facebooku bo miała zdjęcia padniętej tam klaczy. Ręce i nogi opadają.  🙁 Nie da się nic zrobić.
wątek zamknięty
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/28178_241991262607955_219414663_n.jpg  (dość obrzydliwe...)
Pojawiały się tu lekko przerośnięte kopyta... Co lepsze? 
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 kwietnia 2013 13:35
a dlaczego ma być ,,coś" lepsze? Na zasadzie mniejszego zła?
wątek zamknięty
vikifbl - o mamo, ciekawe co się stało :/
wątek zamknięty
AUUUUAAAAA  😤 Ciekawa jestem, jak teraz to leczyc
wątek zamknięty
Jak tak patrzę na zdjęcia wstawione przez iskierkową to dochodzę do wniosku, że takich ludzi jak ten wielki chłopak na małym kucyku też powinno się zgłaszać. To już przecież prawie też znęcanie się nad zwierzakiem 😫
wątek zamknięty
a dlaczego ma być ,,coś" lepsze? Na zasadzie mniejszego zła?

No pewnie koń nie cierpi gdy ma leciutko przerośnięte kopytka, a jak ma połowę 'oderwaną'. :I (oczywiście nie mówię, że przerośnięte kopyta są spoko)
wątek zamknięty
Jak tak patrzę na zdjęcia wstawione przez iskierkową to dochodzę do wniosku, że takich ludzi jak ten wielki chłopak na małym kucyku też powinno się zgłaszać. To już przecież prawie też znęcanie się nad zwierzakiem 😫

Ta sama dziewczyna (która opublikowała na fb te zdjęcia) wyzwała mnie,bo siodło na jej kuca,również wspominana tutaj Lalka powinno mieć 17,5 cali,16 to za mało! A chciałam delikatnie przemówić,pomóc i uświadomić,że nie tak,ale inaczej... Pozwolę sobie wspomnieć,że moja Siwa jest dosyć większa od jej klaczy,a 15" na nią to max.  🙁
wątek zamknięty
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 kwietnia 2013 19:46
iskierkowa, ale cale to wielkosc siedziska, wazna dla jezdzca, a nie dla konia.
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
07 kwietnia 2013 19:48
iskierkowa, da się jeździć w 15?  😲 Mi nie wygodnie na 16 ,a co dopiero 15  😉
wątek zamknięty
Ja mam mały tyłek,dla mnie to żaden problem 🙂
BASZNIA chodziło ogólnie, 15 i 16 było za małe bo nie leżało na nerach,17,5 leży więc jest "dobre"
wątek zamknięty
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 kwietnia 2013 19:53
Teraz rozumiem 🙂
wątek zamknięty

😁 😁 😜
wątek zamknięty
Hihi,nie powiem-kreatywne,ktoś faktycznie traktuje konia jak swoje dziecko  😁
Tylko zastanawia mnie,czy te trampki to nie jakiś nowy,wesoły model butów 🙂
wątek zamknięty
jeszcze tylko brakuje znaczka "converse" 😀
http://kwejk.pl/obrazek/1743381/lol.html
grrr.... normalnie mnie piekli, kiedy widzę takie obrazki, a jeszcze bardziej się we mnie gotuje kiedy widzę, że ludziom się takie rzeczy podobają i to udostępniają  😤
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
08 kwietnia 2013 20:44
I komentarze:
Os.1- oj biedny, przerażony :< mógł podrapać dziada!

Os.2-Śmierć tym jebanym sierściuchom!
   
Os.3-Filip, nie potrzebna Ci przypadkiem jakaś terapia? takie teksty raczej nie są na miejscu, a już na pewno nie w normie.



😵
 
   
wątek zamknięty
ps. osoba trzecia to ja  🤣
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
08 kwietnia 2013 21:04
lovesunrise , racja 😀 Ale chodziło mi o to, ze ten dialog jest sam w sobie po prostu straszny. Dwie pierwszy osoby, to jakieś zwierzęta nie ludzie. Ich postraszyć na śmierć  🙄
wątek zamknięty
mnie najbardziej przeraziła wypowiedź drugiej osoby... I tak myślę, że z takim zachowaniem należałoby coś robić, bo krok po kroku, do psychopaty... takie teksty po prostu nie są normalne moim zdaniem  🤔wirek:

[EDIT]: Mnie jednak najbardziej przeraża ilość lajków pod tą wypowiedzią  😲
wątek zamknięty
Przecież osoba pierwsza napisała że kot przerażony i mógł się odegrać używając pazurów,co w tym komentarzu jest nie tak?
wątek zamknięty
zipa, też właśnie nie rozumiem, pomyłka chyba 😉 i stwierdzam, że kwejk schodzi na psy - tylu idiotów na jednej stronie dawno nie widziałam  🙄
wątek zamknięty
Ale takie już jest dzisiejsze społeczeństwo,ale cóż trzeba przyznać, źe nam się to "podoba",lubimy patrzec na idiotów albo na tych, ktńrym coś nie idzie,chociaż ubolewamy nad ich głupotą. Troche to dziwne 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
09 kwietnia 2013 20:51
Dziubko-mistrz!


PEACE!  :emota200609316:
wątek zamknięty
Czy Wy też dostajecie ciągle na twarzoksiążce zaproszenia od Belli Swan/Cullen, Edwarda, ich dziecka i innych członków wampirzej społeczności?  😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.