Kącik Małolata...:D

Hahahaha, dobre 😀 A kiedy startujecie i co?
Infantil, Hermes, Kamita, dziękujemy :kwiatek:
Wymodelowana, dziękujemy :kwiatek: Gorzej jest jeszcze, jak Siwe wytarza Ci się tuż przed zawodami 😵
Gniadata, też uważam, że fart, ale liczy się efekt! 😁

Mam filmy z wczorajszych zawodów. Chcecie?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 kwietnia 2013 16:47
wymodelowana, wiesz co na razie mamy w planach pojechanie do Aro żeby sprawdzić jak zareaguje na coś nowego, a zawody jakoś pod koniec kwietnia pewnie i jakieś LL na początek 😉
kaszmirowa2302, pewnie, dawaj 😉
kaszmirowa, ja widziałam już w kąciku skoków 🙂 Fajne przejazdy, imo lepsze dużo niż poprzednie, także tak trzymać! 😅
Hermes, aaa, no to fajnie 🙂. U nas coś słychać, żeby na majówkę starogardzką Siwą wziąć i jakieś LL pojechać, ale zobaczymy jeszcze co z tego wyjdzie 🙂.
Hermes, to mam nadzieję, że się niedługo spotkamy na zawodach 🏇
Filmy:
LL:

L:
Wróciłam z zawodów. Zacięłam się po upadku na rozprężeniu przed 80, która miała być naszym pewniakiem 😵 Na szczęście potem już tylko jedno wyłamanie i 90 na czysto. A wczoraj jechałyśmy naszą pierwszą L, skoczyłyśmy 3,5 przeszkody, ale najstraszniejsza czyli tripelek skoczona, mam filmik, jak się załaduje to dodam.

A teraz robię sobie przerwę w jazdach do maja, albo raczej do testów  😎 Uwaga, wyłączam volte i Facebooka (ehe 😁 ). Pogońcie mnie do nauki!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 kwietnia 2013 17:23
wymodelowana, też się cieszę właśnie, że coś idzie do przodu 🙂
kaszmirowa2302, fajny ten Twój Kaszmir 🙂 no i też liczę, że się spotkamy na zawodach 🙂 a gdzie teraz się wybieracie i kiedy?
Kortina, ja prawie leżałam na rozprężalni przed L, bo za nic nie mogliśmy skoczyć. Za to zaliczyłam epicką glebę w śnieg tuż po LL, jak spokojnie rozstępowywałam konia. Trzymam kciuki za Twoją naukę, bo moja kwiczy  😵
Wymodelowana, no lepiej, choć od ostatnich zawodów w domu nie skakaliśmy nic, tylko tyle, co zawody.
Hermes, przekażę Kaszmirowi 😉 My teraz planujemy 20.04 na Legię, a potem zobaczymy, co się trafi.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 kwietnia 2013 17:46
kaszmirowa2302, ooo to może jak dobrze pójdzie to może i ja się na Legię wybiorę 😀
Mam filmik z wczoraj z L 😁 i LL.
Hermes - i ty myślisz iż źle śpiewasz?  😵

Dziewczyny życzę powodzenia na następnych zawodach, i gratulacje za zdobyte miejsca 🙂 Mam nadzieję że kiedyś też będę miała możliwość brania udziału w zawodach. Ale takie tam odległe marzenia  😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 kwietnia 2013 18:01
kortina, fajnee filmiki 😀 tylko tam w LL bardzo mnie zabolał pyszczek konia jak go pociągnęłaś, ale spoko ja też tak czasem robię 😉
Matuzaalem, śpiewam tragicznie, niewyraźnie, nie z przepony i za bardzo kombinuje 🤔

Mam dzisiejszą spoconą Ramirę 😉


a tu takie skromne "mam cię w du.."
Hermes - ehh. nie martw się. Też nie śpiewam z przepony. Często mam fałsze albo śpiewam jakby z chrypką - czego nienawidzę. 
Ramira jest piękna  😍
Kortina, ten tripple był straszny i wielkie gratulacje ze to że nie spadłaś!
Hermes, jaka grzywa 😍
Hermes, piękny haf  😍 Wiem, że ją szarpię, ale ona tylko wygląda niepozornie na prawdę... Jakbym jej nie przyszarpała co jakiś czas to skończyłybyśmy na 1, albo kosiłybyśmy wszystkie przeszkody. Mój kuc to 15letnia stara wyjadaczka, której nikt i nic nie przekona, że są też konkursy, w których nie trzeba się ścigać.  😁
kaszmirowa2302, dzięki wielkie, a ja ci gratuluję pierwszego miejsca!  🏇
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 kwietnia 2013 18:15
Matuzaalem, dziękuję, przekażę 🙂
kaszmirowa2302, oj tak, grzywy to ona ma 😁
kortina, dzięki :kwiatek: i doskonale Cię rozumiem! Ramira to koń od bryczki i czasami np zapomina, że ja mam łydki, bądź ma w du*ie że coś od niej chce to wtedy i potrafimy się obie poszarpać 😁 dzisiaj np mnie mocno wkurzyła, bo nigdy się niczego nie bała a raptem śnieg z dach hali się zsunął i się wystraszyła i mnie wysadziła :P
Ehh jak się tutaj ambitnie zrobiło 🙂 Ale powiem Wam szczerze, że mi tam wystarczy spokojny terenik raz w tygodniu, wymizianie i nakarmienie 🙂 Wcześniej niby jakieś ambicje były, czasem wracają, ale jak człowiek nie ma tego co lubi, to zaczyna lubieć to, co ma  😉


Przez całą msze musiałam słuchać przechwałek, na oko czwartoklasistów, o tym, ile lasek ze swojej klasy przelecieli  🏇
wybaczcie, że sie wepchnę, ale czuje sie koszmarnie ;/ ...
wczoraj zerwałam z chłopakiem
to moje najgorsze dni. mam chęć zapaść się pod ziemię  😕 😕
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 kwietnia 2013 19:15
patt140, ojej, co się stało? Jeśli Cię to pocieszy to lepiej być samemu jednak. Mówię to ja, która nie lubiła być sama, a teraz jest mi w sumie z tym lepiej 😉


Kurcze małolaty, dzisiejszy dzień po prostu jest cudowny 😜 mam pracę na wakacje 😅 co prawda będę miała mało czasu w wakacje, ale za tą kasę warto 😉
moge miec pretensje tylko do siebie .. ;//
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
07 kwietnia 2013 19:47
kortina, kaszmirowa2302 fajne te wasze filmiki z zawodów  😉 
Hermes fajna kobyłka  🙂

To musi być fajne uczucie umieć śpiewać  😁

Byłam dzisiaj na partynicach pooglądać zawody. Na hali było chyba zimniej niż na dworze  🤔

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 kwietnia 2013 20:05
patt140, eej, nie może być aż tak źle. Wal na PW jak chcesz. 😉
helcia, dzięki 😉
moim głównym problemem jest szkoła. wszystkie oceny leżą a ja nie mam najmniejszej motywacji żeby zacząć cokolwiek poprawiać nie mówiąc już że mam jeszcze 2 półrocza do zdania 😉 nie wiem czy poważnie chcę mieć rok w tyłku ale książek nie potrafię się chwycić. jeszcze z moim się zobaczę w maju co mnie dopiero dowala  🙇   aaa. ostatnio była próba wejścia do stajni - oczywiscie zakonczona niepowodzeniem, szlag mnie trafia, że nie mogę nic zrobić od czasu jak Endżi nie ma ale na to też nie mogę nic poradzić. świat jest do...  🤬   dobrze, ze chociaz ambitne plany na wakacje i koniecznie muszę wyruszyć na woodstock, tak cholernie czekam żeby odpocząć...


ps. popadam w alkoholizm chyba, ale przynajmniej z dobrym trunkiem...



ja też.... żeby "odreagować" aż mi wstyd...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 kwietnia 2013 15:52
Heej, małolaty nie warto pić. Serio to jest gowniane wyjście. Jedzcie do konia, nie wiem na spacer cokolwiek byleby nie pić. Jesteśmy za młode żeby tak schrzanic sobie zdrowie 😉
Hermes - serio ale jak to czytałam jakbym słyszała mojego przyjaciela, który się troszczy o wszystko i o nic. Ale masz rację. Od dzisiaj nie piję. ewentualnie sporadycznie..
no to się pochorowałam 😵 objawy identyczne jak w ferie, czyli pewnie czekają mnie minimum 3 dni nieprzytomnego leżenia z prawie 40 stopniami gorączki... I przepadnie dzisiejsza wizyta. I znowu wszystko mi się komplikuje, z rodziną, z nauką, ze wszystkim. Ale przynajmniej odnowiłam kontakty z P. i nie kłócimy się o wszystko, rozmawiamy, ja z moją naiwnością liczę na coś więcej znowu, więc pewnie się przeliczę, no aaale... [s]mówi że żałuje że tak wyszło i zastanawia się często jak to by było, gdyby między nami potoczyło się inaczej, hmm..[/s] 😎
maiiaF - zdrowiej! Może jednak nie będziesz mieć tak wysokiej gorączki.

A ja mam dzisiaj farta. Balbazuar miał mnie pytać z geografii i co? Ledwie zostałam wywołana zadzwonił dzwonek. Z Werką znowu odnowiłyśmy naszą przyjaźń i zapowiada się że będzie dobrze. mam 100% plany na majówkę które na pewno wypalą, powoli wszystko trzeba załatwiać.
Matuzaalem, dzięki, no mam nadzieję, bo nadrabiać potem tyle sprawdzianów co nam napakowali przed testami to ja dziękuję 😵 chociaż bardziej niż na zdrowiu to mi zależy na kontaktach z P. 😁
dziewczyny brawa za zawody, gratuluję ! 🙂
Hermes no cudną masz tę Ramirę 😜 😍
Matuzaalem nie pij, bo to nie jest wyjście. ja piję tylko w towarzystwie, raczej niedużo 😉
maniu zdrówka! :przytul:
ja dzisiaj postarałam się 😀 5- z plastyki ze spr, 5 ze spr z wosu, 4 z polaka z lektur, 4 z matmy za zadanko, 4 z bioli z kartkówki i 3+ z wf (spr z rzucania do kosza, a pan ocenia najlepiej tych, których lubi) 😉 ale jednak wróciłam wkurzona, bo mamy 8 lekcji (niestety po lekcjach nie mam autobusu, to wtedy gościu odwozi nas busem), czekamy 40 minut, nie ma go. okazało się, że dziś nie ma go w ogóle, na całe szczęście nasz wychowawca odwiózł kilka osób, bo inaczej musiałabym nocować w szkole 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się