Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Chyba dresik albo krótkie spodenki i koszulka. Chociaż myślę, że nie obraziłby się jakbyś wyskoczyła nago..

Nie obraziłby się ale na 100% zemdlał.  😉
Dzięki. A biustonosz? Ma się czy nie? Ma mi kregosłup naprawiać.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 kwietnia 2013 17:46
Merida Waleczna 🙂.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 kwietnia 2013 17:46
Merida Waleczna 😀
Dziękuję.  :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 kwietnia 2013 18:06
Robię dziś na obiad rosół.
Z braku laku użyłam udka z kurczaka(mała porcja rosołu, garnek ok. 3 litrowy?).
Wszystko robiłam według tego przepisu: http://akwawita.blox.pl/2010/07/Zasady-gotowania-rosolu.html
A rosół i tak jest mętny :/ I szumowiny się nie zebrały na wierzchu 🤔
Ktoś wie, jaka może być tego przyczyna?
Tania ja przychodziłam w spodniach(zwykłych lub dresowych) i luźniej koszulce. Koszulkę albo ściągałam albo podwijałam do góry. Stanik normalnie, rozpinałam go jak już leżałam na łóżku do masażu  🙂 Na tył spodni, żeby nie pobrudziły się od olejku, zawsze nakładali mi jakiś ręcznik.
Tania ja przychodziłam w spodniach(zwykłych lub dresowych) i luźniej koszulce. Koszulkę albo ściągałam albo podwijałam do góry. Stanik normalnie, rozpinałam go jak już leżałam na łóżku do masażu  🙂 Na tył spodni, żeby nie pobrudziły się od olejku, zawsze nakładali mi jakiś ręcznik.

Dziękuję.  :kwiatek:
CzarownicaSa, możliwe, że temperatura jednak wzrastała zbyt szybko.
Możesz spróbować sklarować rosół: zagotować z surowym białkiem (pewnie połówką na małą ilość) i odszumować.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 kwietnia 2013 06:54
Halo dzięki, spróbuję :kwiatek:

Do jakiego wydziału gminy muszę się zgłosić, żeby uzyskać zgodę na wycięcie drzewa zachodzącego na dom?
Wydział ochrony środowiska w urzędzie gminy. Wypełniasz jakieś podanie i przychodzi komisja.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 kwietnia 2013 07:01
Dzięki :kwiatek:
Lov   all my life is changin' every day.
10 kwietnia 2013 19:31
Zawsze kojarzyło mi się, że kolor lodów jest taki sam, jak odpowiadający mu smak (w sensie że czekoladowe są brązowe, śmietankowe białe itp.), to dlaczego lody cytrynowe są białe, skoro kojarzą się z żółtym? 😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 kwietnia 2013 19:42
Bo sok z cytryny nie barwi na żółto a czekolada na brązowo owszem więc kolor jest odpowiedni bez barwników (przyjmijmy że tak jest choć wiadomo że czasem barwniki są dodawane)? 👀
Jak się pisze domowej roboty?
home made, homemade czy home-made?  😡
Lov   all my life is changin' every day.
10 kwietnia 2013 19:49
Misskiedis, a mi się zawsze wydawało, że sok z cytryny jest żółty, nie jest? 😁

Frania, wg mnie homemade 😉 bo na pewno jest handmade
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 kwietnia 2013 19:55
Lov, jest taki blady że raczej lodów nie zabarwi 😉 Robiłaś kiedyś lukier? Robi się z cukru pudru i właśnie soku z cytryny a jest biały, magia! 😁
Lov   all my life is changin' every day.
10 kwietnia 2013 21:15
Misskiedis, kurna, faktycznie 😁
Słuchajcie, mam strasznie głupie pytanie, czy na zawody ujeżdżeniowe trzeba mieć ostrogi zawsze? I nie można bata? Konkretnie chodzi mi o AMP-y amatorów.
Ada   harder. better. faster. stronger.
11 kwietnia 2013 21:56
Co to za kreskówka?
Ada, Iniemamocni 😉
to ja też mam głupie pytanie. czy zwierzęta mogą zemdleć? nie chodzi mi o przypadek, kiedy np. pies ma padaczkę, tylko tak... w ogóle  😁 
tak się dziś zastanawiałam, w sumie czemu mają nie móc, ale nigdy nie słyszałam o omdleniu zwierzęcia
Babi, moga - nawet kiedys kon mi zemdlal  😲
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 kwietnia 2013 06:37
Słychajcie nie wiem  za bardzo gdzie tu  zapytać na jakim wątku, strzelam po ciemku,  dlatego nie bić  😎

Wczoraj ,,wygrałam"  ( ściema roku) bilety na : występ kabaretowy Andrzeja Grabowskiego.
Oczywiście nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie dodatkowa informacja: ..poprzedzony pokazem prestizowych produktów ...- czyli  sranie w banie na ekranie.
Sprawdziłam firmę która to organizuje - EcoVital- słynne garnuszki/ patelnie  za 1600 zł  😉
I mam pytanie:
- Czy ktoś z Was był na takim pokazie? Czy rzeczywiście występuje Andrzej Grabowski? Ile to mniej więcej trwa?
Nie chciałabym marnować cennego czasu na buractwo.. jednak no na Grabowskiego bym sobie podreptała.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 kwietnia 2013 07:05
Babi, moga - nawet kiedys kon mi zemdlal  😲


Psy również mogą stracić przytumność 😉
ikarina tak po prostu stracił przytomność, upadł i po chwili się ocknął?  😲

dzięki dziewczyny, zaspokoiłyście moją ciekawość  😁
Potrzebuję kilku zdjęć do projektu, który bedzie umieszczony w Internecie. Nie mam mozliwosci zorganizowania ich od znajomych itp, dlatego ratunkiem bylyby jakies zdjecia z Internetu. Napisalam maila do wlascicieli jednej strony int. z prosba o wyrazenie zgody na ich wykorzystanie (oczywiscie w projekcie bedzie info o tym, ze to sa ich zdjecia), ale nie odpisuja. W zwiazku z tym, moge je sobie "pozyczyc" umieszczajac info o zrodle i wlasnosci zdjec czy bedzie to podlegac pod prawa autorskie itp?
Help 🙇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 kwietnia 2013 09:57
ciri, będzie podlegać, mimo, że napisałaś kto jest autorem.
Kurcze, to niedobrze:/ dzięki Jara!
ciri, a co to za zdjęcia? Może ktoś z forumowiczów pomoże?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się