Kącik Małolata...:D

helcia   Wiedźma z czarnym kotem
08 kwietnia 2013 20:49
Niech mi ktoś przywróci wiarę w ludzi, bo już nie wiem gdzie niektóre buble produkują  🍴... Wydzwania do mnie (już od dłuższego czasu) jakiś kretyn. Bardzo ciekawa jestem kto to, ale nie mogę rozgryźć głosu  🤔 Za pierwszym razem dzwonił też do kilku innych dziewczyn, ale z tego co wychodzi, do mnie przyczepił się na stałe  😵 Powinnam nie odbierać, ale ciągle łudzę się, że poznam ten głos, albo się zdradzi i będę mogła zrobić awanturę na żywo.
Muszę wybudować bunkier. Faceci mnie dobijają (bez obrazy dla forumówych  😉 ).
edit: oczywiście numer zastrzeżony  🙄
Helcia
Masz parę opcji do wyboru 😉
1.
Jak masz abonament to można zablokować nr zastrzeżone i o ile się nie mylę na telefonach z androidem można włączyć blokowanie nr zastrzeżonych. A no i są chyba aplikacje takie na inne systemy.
2.
Jak masz kogoś ze znajomych którzy pracują w tej firmie w której masz telefon np play itp możesz po prosić żeby to sprawdziła.
I tak w ogóle to każdy telefon z kartą na doładowania można zrobić na telefon zastrzeżony.
Edit:
Jest jeszcze jedna opcja jak ten ktoś jest baaardzo upierdliwy albo cię obraża czy coś policja może ci udzielić takich informacji  😉 Oni mają dostęp do większości rzeczy.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
08 kwietnia 2013 21:30
piron 2 opcji nie mam, a co do jedynki to po prostu mogę ignorować i odrzucać, poszukam opcji zablokowania. Nawet nie mam już pomysłu kto mógłby to być. Ale nie raczej z mojego grona kolegów. Gościu jednym telefonem podszedł pod jakiegoś psychola, żebym przez okno wyjrzała, później, że mi robi zdjęcia  🤔wirek:. Nie będę odbierać, bo wysłuchiwanie propozycji pójścia do łóżka (niezbyt nadające się do przytoczenia) i jakiś dziwnych, obraźliwych epitetów na mnie nie działa i nie robi pozytywnego wrażenia  🙄 
edit: na policje pchać się nie będę. Ale może coś pogadam ze znajomym policjantem  😉 
Znajomy policjant to najlepsza opcja oni mają sprzęt odpowiedni i wszystko legalnie.
Miałam lepszą opcje, przez pół roku wydzwaniał do mnie mężczyzna. Słychać było że bardzo dojrzały, za każdym razem dzwonił i pytał kiedy znowu się spotkamy. Uważał że dzwonił do swojej kochanki, jednak po którymś razie uświadomił sobie że nie jestem jego kochanką, więc z awanturą do mnie co ja robię skoro to jest numer... tu padło imię jego drugiej wybranki. Czemu drugiej już tłumaczę. Szanowny pan nagrał mi się na sekretarkę jęcząc jak to już nie może się doczekać, bo tydzień wcześniej było 'nam' wspaniale. Oddzwoniłam już z chęcią, że zawiadomię policje skoro nie potrafi grzecznie zrozumieć. Jednak odebrała jakaś Pani, wytłumaczyłam jaka jest sytuacja. Padła cisza, po rozmowie z ową kobietą (zoną adoratora) dowiedziałam się że niemożliwe by ich syn robił sobie jaja, nie. Ponieważ mają tylko córkę, w moim wieku w dodatku. Potem na chwilę słuchawkę przejął Pan, już nawet nie pamiętam imienia gdyż było to zeszłej wiosny. Udawał, że nie wie z kim rozmawia, prawdopodobnie dlatego że żona była obok i krzyczała.
Istnieje możliwość iż Pan był na coś chory, jednak uznam to za świąd penisa najwyżej. Tylko głupota nie przewidziała, że do kochanek nie dzwoni się z numeru domowego. Przygoda życia, miałam ofertę seks telefonu i innych świńskich rzeczy. Prawdopodobnie nasze numery różniły się jedną cyfrą z panią od numerków, gdyż  państwo z którymi miałam przyjemność rozmawiać przez telefon byli z południa polski, a ja mieszkam w Gdańsku.
Telefony ustały 😀

Ale tez jednej nocy, do mnie dzwoniła jakaś dziewczyna której siostra zaginęła. Głos znajomy, imię gdzieś mi umknęło w nocy w każdym razie osoba z okolic mojego zamieszkania i wypytywała czy pomogę jej. Głosik był przerażony, słychać było chód i oddech a także przejeżdżające samochody. Jak się okazało takie telefony mieli moi znajomi tej samej nocy. Przejęłam się myślą, że jakaś krzywda się stała. Ale zapisałam imię w telefonie, rano przekonałam się, że owej osoby nie znałam. Kolejnej nocy miałam ten sam telefon tylko trochę innej treści, że siostra się nie znalazła. Z racji tego że w trakcie wybudzania z głębokiego snu jestem agresywna, wypaliłam z tekstem - żeby siostrę w dupę sobie wsadziła, i żartów z takich rzeczy nie robiła. Umilkło.
Znajomi dostawali telefony ale osobnik przedstawiał się innym imieniem i nazwiskiem, z każdym razem również w wiadomościach nie było wzmianki o zaginięciu.

Głupota ludzka nie zna granic, a telefony więcej szkody niż pożytku jeżeli chodzi o 50% ich posiadaczy/
Ehh.. Ja już przestałam się przejmować takimi telefonami. Wczoraj wieczorem dostałam tel. czy nie zamawiałam przypadkiem striptizera na wieczór panieński bo wszystkie dane w piz*u wzięło jedynie nr. telefonu zostały i w tym min. mój  🤣

Dzisiaj za to dowiedziałam się bardzo ciekawych rzeczy o sobie i jestem mega wkurzona. mam po prostu dosyć takiej przyjaźni.  🤔
Ehh.. Ja już przestałam się przejmować takimi telefonami. Wczoraj wieczorem dostałam tel. czy nie zamawiałam przypadkiem striptizera na wieczór panieński bo wszystkie dane w piz*u wzięło jedynie nr. telefonu zostały i w tym min. mój  🤣

A można wiedzieć skąd tam się wziął twój nr  😁
eeej, czy tylko ja tak mam, że nie mam siły/ochoty na uczenie się? 😵 jutro muszę zaliczyć spr z fizyki, ze 40 minut robiłam notatki i czuję, że umiem (pewnie będzie inaczej), a dodatkowo spr z angielskiego, na który kompletnie nic nie umiem 🤔
Właśnie nie wiem. Magia chyba  😁
też tak mi się wydaje 😂 ale teraz serio, powinnam wziąć się ostro za oceny, a tu nic 🙄
borkowa - nie martw się. ja też powinnam. Np. z maty mam chyba 4-5 jedynek i chyba z 10 piątek. Wg. babka ostra jest, jak masz chociaż jedną jedynkę to potrafi obniżyć ocenę strasznie  🙄  No ale w końcu to nasza wychowawczyni..
matma to w ogóle moja zmora mam 3 pały, jakąś czwórkę, piątkę, kilka trójek i jakieś dwa, masakra, a babka cięta na mnie okrutnie 🤔 tak samo za chemię muszę się wziąć, bo mam tylko jedynkę (w czwartek poprawiam, pozdro), a nauczycielka nie umie po prostu prowadzić lekcji, także 🙄
babkę z chemi też mam dziwną. Nie dość że nie umie prowadzić lekcji, przychodzisz do niej i się pytasz czy by ci nie wytłumaczyła, nie bo ona nie ma czasu, jak nie uważasz to twój problem  😵
babkę z chemi też mam dziwną. Nie dość że nie umie prowadzić lekcji, przychodzisz do niej i się pytasz czy by ci nie wytłumaczyła, nie bo ona nie ma czasu, jak nie uważasz to twój problem  😵

nasza ma dwie tablice, robi coś na jednej, przenosi się na drugą, strzałki i jak nie piszesz na bieżąco to nie ogarniesz, a ona każe ci siedzieć i słuchać, a nie przepisywać 😁
łoo. to masz nieco gorzej niż ja. Wychodzi na to że większość nauczycieli chemi jest takich.. innych  😁 Ale 2 babka z maty w mojej szkole pobiła dzisiaj wszystkich nauczycieli. Jak co przerwę z naszej szkoły wychodzili na papieroska, a ona podeszła do drzwi zamknęła na zamek i chłopaki wchodzili oknem, jak weszli strzeliła każdego po głowie i poszła jakby to było na porządku dziennym  😂
łoo. to masz nieco gorzej niż ja. Wychodzi na to że większość nauczycieli chemi jest takich.. innych  😁 Ale 2 babka z maty w mojej szkole pobiła dzisiaj wszystkich nauczycieli. Jak co przerwę z naszej szkoły wychodzili na papieroska, a ona podeszła do drzwi zamknęła na zamek i chłopaki wchodzili oknem, jak weszli strzeliła każdego po głowie i poszła jakby to było na porządku dziennym  😂

dooobra nauczycielka 😁 ja fizykę ogarnęłam (tak jakby), a anglik to ściągi, trudno 😎
ja dalej w domku, eeeeh... jutro do nowego lekarza, tej starej już praktycznie nie rozumiałam jak do mnie mówiła 🤣

i w ogóle, jestem mistrzem! tak mnie coś tknęło dzisiaj i grzebałam po postach znajomych znajomych znajomych (znaczy fejsbuk 🤣 ) i trafiłam na dziewczynę, którą kieeeedyś, jak w lutym wracałam ze swojej ostatniej wielkiej wyprawy, poznałam w pociągu. Znaczy to było tak, że ja nie miałam miejscówki i siedziałam sobie na środku korytarza czytając książkę a ona wyszła z przedziału i zaczęłyśmy gadać, w sumie znałam tylko jej imię i mniej więcej okolice, w których mieszka. I co? Znalazłam 😎 po zdjęciach widzę, że jeździ konno, w sumie to strasznie zabawne, zaraz do niej napiszę 😁 [s]cześć, dziwię się, że na Ciebie tu trafiłam, nie wiem czy mnie pamiętasz, poznałyśmy się w pociągu...[/s] 😎 😂
Małolatki małolatki. Mamy 2 tygodnie  😀
Powiem Wam, że przeliczyłam sobie punkty w takie baaaaardzo kiepskiej opcji i wyszło mi 143, więc się trochę uspokoiłam i podniosłam na duchu. Podbudowało mnie to.
W ogóle to oddałam koledze hasło do mojego fejsbuka, zmienił mi je i odda dopiero 22 kwietnia  😎 Mój kochany pomaga mi w terapii oduzależniająco-edukującej.
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
09 kwietnia 2013 20:45
moja mama właśnie z zebrania wróciła i z moimi ocenami jest jakaś masakra... dopiero do mnie dociera, że mogę sobie nieźle zepsuć tym życie. CZAS DO NAUKI.
Ja mam zebranie w przyszłą środę ale staram się trzymać 4 i 5  🤣 .
Mam pytanie gracie może w jakieś gry ?
ja mam teraz co miesiąc zebrania, bo moja klasa ciągle robi jakieś przypały nauczycielom  💃 . a trwają one 2-3h , gdzie wych prawi rodzicom kazania jak mają wychowywać dzieci, przy czym babka ma ok.30 i ani jednego dzieciaka na koncie.  😵 . Cieszę się, że wychodzę z tej szkoły  😅
Dama - my też mamy takie zebrania z tym wyjątkiem, że babka nie każe rodzicom lepiej wychowywać dzieci. po prostu już się przyzwyczaiła  🤣

A ja nie wiem co śpiewać na konkursie anglojęzycznym. I wg. mam doła. Wkurza mnie ta nasza pieprzona "przyjaźń". Wkurza mnie to że znowu wszystkie się pieprzy.  🤔
piron metin2 i World Of Tanks  😎
powiem wam, że szczyt skurw... po raz kolejny został osiągnięty 😫 ale żeby wam to powiedzieć co się stało, muszę przytoczyć historię... jakoś dwa lata temu mojej cioci okociła się kotka, a w między czasie zaginął mój kotek, więc zostałam obdarowana czarną kotką, była cuuuuudna 😜 w tamte wakacje moja koteczka okociła się i z nami została kotka i kocurek. przyzwyczaiłam się, że czarna kotka ciągle gdzieś wychodziła, także jak ostatnio nie było jej (to są koty podwórkowe, mieszkają w domka na dworze) kilka dni, nie martwiłam się. dzisiaj wróciła... mnie nie było przy tym, tylko mama mi opowiedziała, na szyi miała zaciśnięty drut, a łapa wygląda jak trzy łapy, z boku wystaje kość 🙁 teraz leży w garażu, wieczorem jedziemy do weta, na pewno ją uśpi, nie mogę przestać płakać 🙁
piron, LoL 😎 ale ostatnio nie, bo dalej mam szlaban na telefon i internet (boże, już 2 miesiące...)

Mamy zebrania co miesiąc i zawsze tak było. Na każdym rodzice dostają m.in. kartki z ocenami. Norma, taka szkoła. Zdziwiłam się kiedyś koszmarnie w podstawówce jak koleżanka z innej szkoły powiedziała mi, że oni mają tylko semestralne 🤣
borkowa. - trzymaj się jakoś :kwiatek:
Gniadata   my own true love
10 kwietnia 2013 18:09
borkowa nic tylko zabic takiego skurw.., bardzo mi przykro z jej powodu. podłączam się do Matuzaalem, trzymaj się :przytul:
Witam wszystkie małolatki, to mój pierwszy wpis, ale obiecuje, że będę częściej się pojawiać.
To krótko o mnie mam 15 lat w tym roku piszę egzamin, ale jak na razie nie zaczęłam się uczyć  😵
Jeździecko po ostatniej dzierżawie miałam 3-miesięczną przerwę, ale znalazłam konie do dzierżawy na super warunkach 🙂, a więc trzymajcie kciuki, mam nadziej, że to wypali, bo rumaki naprawdę super  😀
mam ogromnego dola
hyde witamy i oczywiście trzymamy kciuki, przynajmniej ja 🙂
aniołeczek  :przytul:

byłam dzisiaj na dniu otwartym w Zamoyskim, absolutnie szkoła leci na 1 miejsce, mam super motywacyjnego kopa w dupę, od razu jakoś mi chęć do życia wróciła  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się