moda, ciuchy etc...

Averis   Czarny charakter
09 kwietnia 2013 18:29
Facella, poszłabym w złoto 😉
Facella, ja również złoto 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
09 kwietnia 2013 22:36
I ja! 🙂
ashtray! Skąd wytrzasnęłaś to zestawienie?


szalenie podobają mi się buty stąd. Wiesz może, skąd są?
Super zdezelowane trzewiczki  😁
A mnie się ta torba podoba. Również chętnie dowiem się skąd jest 🙂
Hehe, zdjęcie jest z bloga Kasi Tusk, z jakiś starszych wpisów (z przed kilku miesięcy). Nie było tam napisane co to za ubrania, niestety.

edit: o nawet nie ze starszych: http://www.makelifeeasier.pl/moda/propositions-in-neutral-colours

i pytanie za milion punktów, jakie buty na nieobcasie do tej sukienki?


myślałam o czymś w tym stylu,


nie będzie się szalenie gryzło?


ashtray kurcze, będę musiała poszukać!  😜
ashtray, znalazłaś już może gdzieś te tshirty? Bo potrzebuję takich samych, najlepiej szarych i czarnych.

buyaka, moim zdaniem mogłoby to całkiem ciekawie wyglądać 😉
W poniedziałek zrobiłam rundkę po Złotych Tarasach. W H&M bida z nędzą. Niby jest dużo gładkich t-shirtów w dziale basic, ale wszystko jakieś takie szmatowate... Kupiłam w końcu w Bershce kremowy t-shirt (taka złamana biel) dwa rozmiary większy niż noszę normalnie i fajnie leży (nie jest zbyt obcisły) za 30 zł. :P Ma z tyłu na karku suwaczek. Na stronie internetowej Bershki go nie ma. Były jeszcze inne kolory. Pamiętam czarny i niebieski.
Fajne szare widziałam w Top Shopie. Ale jeszcze się zastanawiam nad nimi.
Pursat   Абсолют чистой крови
10 kwietnia 2013 13:31
Dzisiaj dostałam żakiecik i już go kocham. Zostaje ze mną. 😀

Pursat bardziej mi się podoba na Tobie niż na modelce! Jest super!
ashtray, a ten tshirt z bershki to bawełna? Bo z nią to różnie bywa, a ja mam trochę zboczenie na tym punkcie :P
Pursat, ekstra! To rzecz, z kategorii tych, które od razu "robią" cały strój 🙂
Tak, bawełna. 🙂
Trzeba połazić po sklepach, bo gładkich t-shirtów jest trochę, tylko trzeba podotykać, bo niektóre są naprawdę kiepskiej jakości. Dla mnie np. h&m odpada, bo bałabym się taki t-shirt włożyć do pralki. Mam wątpliwości czy by to przeżył.
ashtray, o, to super! No właśnie, z h&m to przeważnie tak jest, że kupuje się tam rzeczy do kilka prań ... .
buyaka, a te buty nie będą skracać nóg? Ja założyłabym do niej coś delikatniejszego.
buyaka, mysle, ze jak zalozysz do tego jakas ladna skore, to bedzie ok, ale tak jak mowi sisisa, beda skracac nogi... Predzej uderzylabym w jakies baleriny 🙂

Pursat, duzo lepiej wyglada na Tobie!
buyaka, tez stawiałabym na baleriny albo ładne sandały, ale chyba jeszcze pogoda nie pozwala na takie buty ;/
Pursat   Абсолют чистой крови
10 kwietnia 2013 17:04
ashtray, Mia, Kajula, dzięki wielkie! :kwiatek:

buyaka, ciężkie buty fantastycznie pasują i kontrastują z delikatnymi sukienkami, zwłaszcza jak założysz jeszcze, jak mówi Kajula, skórę. Wszystko będzie fajnie wyglądało, o ile masz dobre nogi. 🙂 Dziewczyny dobrze prawią, takie buty mogą skracać nogę, ale nie muszą. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 kwietnia 2013 17:29
Pursat, i jeszcze te okulary. Świetny jest!
Jak mówicie złoto, to idę w złoto. I tak bym poszła, bo okazało się, że jednak spódnica inna i ma złote ćwieki. Lepiej mnie to ustawia, nie muszę dodatków kupować  😁
Mam podobny problem - sukienka mniej więcej taka:


Jedyne pasujące do niej buty jakie mam to 14cm obcasy. Jak kupować baleriny, to jaki kolor? Cieliste? Ogólnie taki jasny beż bardzo mi się podoba, ale za bardzo wiem z czym go nosić.

Pursat - świetna!
PonPon śliczna sukienka !  😀
Jak wypada się ubrać na komunie ? W tym temacie jestem kompletnie zielona i nie wiem co zrobić.  🤔
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 kwietnia 2013 19:50
martva ja mam tą https://preska24.pl/home/zakupy/kobieta/kurtka-detail granatowa i jestem w niej szaleńczo zakochana! mój chłop się śmieje, że w sklepie laski się za mną oglądają 😉 jest naprawdę rewelacyjna


Dzięki za podpowiedź! Kurtka już zamówiona  😍
PonPon, ja bym do niej nosiła czerwone dodatki (ale to może dlatego, że mi sie marzą ostatnio czerwone szpilki 😀), albo jakiś inny, wyrazisty kolor. Beżowe buty pasują, ale tez zależy jaką masz kolor skóry i włosów, bo mozesz się w tym beżu 'utopić' 😉
A sukienka śliczna!
Konstancja ja wzięłam swoją sukienkę z balu gimnazjalnego 😁

Pierwsza po prawej. 😉
Nic specjalnego, ja bym się nie stroiła nie wiadomo jak. 🙂
flygirl sukienka z balu odpada, przestała mi się podobać  😁
Zastanawiam się nad białą koronkową i do tego kobaltowe klasyczne szpilki albo błękitną w białe grochy.
Wiecie co to za kurtka?
[img][[a]]http://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p23/i/50905d7b2216bfeccb5b41016357176b/92049d68-9dff-11e2-b6e9-0025b511226e.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0%2F1&srcy=0%2F1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=85[[a]][/img]
właśnie znalazłam buty z mojego wcześniejszego postu, to all saints, i kosztują grubo ponad 100 funtów  😂
Macie racje co do tych balerinek, ale ja w tego typu butach się nie odnajduję  😡 nie lubię takiego płaskiego czegoś. No i bym się czuła szalenie elegancko i oficjalnie w czymś takim, rzekłabym nawet, że za dziewczęco  😁

Póki co szukam ankle boots, biker boots i innych superboots, bo z czego jak czego, ale z moich nóg jestem zadowolona i nawet jak optycznie się je skróci, to tragedii nie będzie  🏇


korsik, to chyba zara
W chwili uniesienia kupiłam sobie na wiosnę takie buty (w rzeczywistości są trochę jaśniejsze):

i potrzebuję do nich jakiejś wiosennej kurtki, jednak nie mam pojęcia w jakim kolorze, bo mam płaszczyk czarny w szarą drobną kratkę (albo odwrotnie 😉) i nie wygląda to za dobrze w połączeniu z granatowymi czy brązowymi spodniami, których mam sporo. Z ciemnobrązowym płaszczem wygląda to lepiej, ale też to nie to... Celować w neutralną czerń, jasny brąz czy w ogóle coś innego? Jakby mi się trafił czarny płaszczyk z eleganckimi jasnobrązowymi wstawkami to byłabym wniebowzięta, może ktoś gdzieś widział?
Do dlugich koszulek (do polowy pupy) nadają się tylko długie swetry itd czy krótki sweterek albo ramoneska do pasa będą ok?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się