telefony komórkowe

infantil, mój SIII spadł już mi kilka razy i na szczęście cały 😉 ale faktycznie słyszałam, że ekran nie jest zbyt wytrzymały
właściwe do wszystkiego  🏇
słuchanie muzyki, smsy, rozmowy, zdjęcia, internet ..
zastanawiam się czy 8GB nie bedzie mało i nie wziąć 16GB  👀


ja mam 16, zapełniony na maxa nie jest, ale 8 by nie styknęło. Inną kwestią jest to, ze mam miliard zdjec i jeszcze wiecej muzyki 🙂
Siwa953   przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro.. :)
28 lutego 2013 18:38
no właśnie ja też zawsze tylko peeeełno piosenek wgrywam, robię zdjęcia a żeby je potem gdzieś zgrać i pousuwać to nie  😁
myślałam jeszcze nad 32GB ale chyba wezmę to 16GB i najwyżej co jakiś czas będę porządek robiła

zastanawiam się jeszcze czy kupić nowego czy używanego bo czasem można wyhaczyć w fajnej cenie w idealnym stanie  😅
no i druga sprawa,że kusi mnie  4S z lepszym aparatem  😁
powiem Ci tak, czesto i nowego w dobrej cenie znalezc mozna 😉 A z uzywką to nigdy do konca nie wiesz jak to jest. Ja swojego mam z allegro, nowke sztuke niesmigana kupilam z 2 letnia gwarancja od daty zakupu. Znacznie taniej niz w sklepie.
Co do aparatu to nie widze roznicy miedzy moimi zjeciami z 4 a zdjeciami kolezanki z 4s 🙂
In. ja 😉 chodź na pw 😉
In.   tęczowy kucyk <3
02 marca 2013 09:19
revoltowiczka., ja juz zdazylam z pl wrocic, dzieki 😉
Cześć Wam, sprawę mam.
Od ponad roku posiadam Samsunga Wave 533 i... dzisiaj chyba wysiadł całkowicie.
Od kilku miesięcy czasami robiło sie coś takiego, że ekran robił się granatowy i żeby coś zrobić, trzeba było go zablokować-potem chodził normalnie. W niedzielę spadł mi na wersalkę-wyleciała bateria ( 🤔 ).. I jak go włączyłam, ekran był przewrócony do góry nogami, a dotyk chodził z kilkucentymetrową różnicą ( na przykład jak klikałam w górną część ekranu, włączały się wiadomości które są w dolnej części). Wyłączyłam go z powrotem, włączyłam i pojawił się własnie ten granatowy ekran, ale na nic nie reagował. Wyłączyłam, włączyłam i działał normalnie.
Dzisiaj mi się wyślizgnął z łap i dosyć konkretnie zarył o kafelki w szkole. Kiedy go złożyłam i włączyłam, znowu pojawił się ten ekran go góry nogami, ale się to nie poprawiało jak go resetowałam. Kumpel niby stwierdził że to jakaś taśma, coś tam pogrzebał i ekran się ogarnął. Pochodził godzinę i teraz robi się tak, że albo jest do góry nogami, albo przy blokadzie telefonu (jak poleży ileś tam sekund) to zamiast się zablokować i działać NORMALNIE, to robi się granatowy ekran i nic nie da się z nim zrobić, nawet wyłączyć-muszę wtedy wyciągać baterię.
Co to może być? Musze iść z nim do serwisu?  🤔
Dodam, że wibracje słabej baterii działają normalnie.. Dzwonki itd tez.
Przeglądam sobie allegro i widzę dużo ofert iPhone 3 w mega atrakcyjnych cenach. Podobno nówki, większość sprowadzania z UK. Gwarancje roczne itp. No i się zastanawiam, czy to prawda że można tak tanio kupić iPhony 3? Czy to jakaś podpucha, ściema i naciągacze? Kupował ktoś na allegro? Jakoś opinie, poradzacie jakiegoś sprzedawcę?
ash   Sukces jest koloru blond....
20 marca 2013 15:01
Iphone 3 są już dość tanie.
Wiem. I jest to "stary" model, więc zastanawia mnie skąd taka ilość "nowych" sztuk dostępnych na allegro. Czy to rzeczywiście nówki, czy jakaś podpucha. W ogóle produkują jeszcze iPhony3? Żeby się nie okazało, że sobie kupię, a zamiast oryginalnego z gwarancją, dostanę chińską podróbkę :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 marca 2013 16:24
Może być wyprzedaż tego co zostało na magazynie i się nie sprzedało bo ludzie się przerzucili na 4 😉
dostanę chińską podróbkę :/ 
To oryginały;
Kwitnie trudna sztuka tworzenia opisów, by klient na allegro nie połapał się, że jest coś nie tak - np. używanie słowa fabrycznie (+ bez simlocka), które to słowo kojarzy się zwykle z innym - w zbitce słownej "fabrycznie nowy". Albo "J.Nowy", co, jak kto ma słaby wzrok wygląda jak nowy telefon Józka czy Janka.
Pisze się nie że telefon ma angielską ładowarkę (kloc redukcyjny zamiast filigranowego modułu Apple'a) - ale że ma polskie menu - licząc na to, że klient nie wie, że większość nowoczesnych aparatów ma menu wielojęzyczne - albo na kompleksy nabywcy tj. że na polski rynek to mało kto robi - więc jak jest polskie menu, to to na pewno jest dobry telefon.

Podejrzewam, że większość tych telefonów (nie wiem, czy Apple bywają "refurbisched"😉 to wypucowane telefony powystawowe, albo niekompletne, dokompletowane przez nabywcę.
Gwarancji na Apple'a ja też mogę udzielić - szansa, że zepsuje się sam z siebie jest mała - a i tak zawsze można szczeknąć klientowi, że sam zepsuł.

p.s. na ebay'u rozwiązuje się ten problem tak, że nowy, to oznacza nowy, a nie j.nowy, czy "fabrycznie" czy "na gwarancji" "folia na wyświetlaczu" - nowy to znaczy nowy, nie obmacywany, zapakowany w niezniszczonym fabrycznym pudełku - a jak ładowarka jest angielska z reduktorem na polską czy niemiecką to ma to być napisane wyraźnie i bez niedomówień.
Mam filmiki zrobione iPhone'em 5. Pierwsze 3 (<50MB) działają na komputerze (program All Player), reszta >50MB nie działa na kompie. Na telefonie wszystkie działają dobrze. Jaki może być tego powód? Czy do przesyłania większych filmików z iPhone'a potrzebny jest jakiś program? może konwerter plików?
Mam lumie 820 i próbując ją jakoś ogarnąć posciagalam przez przypadek mnóstwo gier.. Nie chce zaśmiecać sobie telefonu wiec moze mi ktoś powiedzieć jak je mogę usunąć.? Pierwszy raz mam do czynienia z Windowsem 8.    😡
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 kwietnia 2013 09:21
Kończy mi sie umowa więc wzięłyśmy dwa telefony i teraz pytanie, którego się opłaca lepiej brać: Samsung Galaxy s2 czy Sony Xperia J? 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
08 kwietnia 2013 11:40
Sonkowa, dotykasz palcem aplikacji, przytrzymujesz chwilkę i rozwija Ci się menu, w którym masz "odinstaluj".
Czy ktoś ma Sony Sola?
Czy też mu się tak wiesza, non stop?
Czy ekran w telefonach dotykowych jest objęty gwarancją? Pewnie nie  🙁 Moja Motorolla RAZR dziś (nawet nie jestem pewna czy na pewno) upadła i ekran się skruszył w jednym miejscu, całe szczęście póki co wszystko działa. Czy to jest telefon do kasacji czy da się to naprawić?
wistra, mój brat ma, chyba prawie pół roku. Nie skarży się wcale, może ze 2-3 razy przez cały ten czas mu się zawiesiła.
O mamo, to chyba mi się jakiś felerny egzemplarz trafił. Codziennie hard reset min. 2 razy :-(
Nie mogę odebrać połączenia, choć tel wibruje i dioda powiadomień mruga, smsy pisze najpierw, czekam kilka sec. i dopiero po chwili one się piszą.  🙄

Atutowa - jak Ci upadnie tel, to to nie jest brane pod uwagę w gwarancji. W sumie nic wtedy nie jest brane. Wpiszą, że telefon został uszkodzony przy użytkowaniu, a nie jest to jego wada.
I pewnie jak przygnieciony czymś to też nie bardzo? Czyli co, serwis mi to naprawi? ekran mi wymienią?
Tak, ale odpłatnie.
Moja Sola umarła na amen. Na szczęście uszkodzenie fabryczne, nie z mojej winy. Operator kazał odesłać tel i będziemy wymieniać
equum   Niech koń będzie z tobą.
10 maja 2013 01:01
Jestem zawiedziona z powodu mojego iphona 3 .. Ok stary model ale podobno pancerny wytrzymały dla niewymagającego starczy.
Ja tylko pisałam i odbierałam telefony bardzo dobrze mi się na nim pisało ekran mi pasował więc nie chciałam go zmieniać a 3 podobała mi się dlatego, że ma ładny kształt.
Więc uwaga miałam telefon (nowy) +/- 4 msc ?
Sam, zaznaczam SAM nie wiem jakim cudem zaczął pękać (przy wejściu do słuchawek i na dole z tyłu).
A mam wrażenie, że takie rzeczy szanuję bo zawsze jestem przesadna co to telefonu, noszę w pokrowcu co chwila trę ekran i ogólnie chucham, dmucham  🤣
a i ani razu mi nie spadł 🙁
Więc jeżeli ktoś tak jak ja chciałby kupić podobno całkiem niezły telefon za niską cenę to lepiej odłożyć i kupić coś co jest bardziej dopracowane 🙁

a teraz mam zastępczą nokię E52 i puki co (odpukać) nawet mi się podoba..
Zna się któraś z dobrych dusz na telefonach i jest w stanie mi poradzić, który telefon wybrać - IPhone 4 czy Sony Xperia J?  :kwiatek:
Wiedzy takiej technicznej o telefonach nie mam, porownania zreszta tez nie, ale polecam iPhona, mam wlasnie czwórkę, ktora od ponad roku bardzo dzielnie dziala. Przez caly ten czas mialam z nim tylko jeden problem - zawiesil mi sie na jakies 2 godziny przy pierwszym kontakcie z mrozem, po ogrzaniu w szaliku smigal jak nowy 😉 Spadl mi kilka razy a ekran nadal  caly i zdrowy, wiec albo mam szczescie albo nie sa wcale takie "wrazliwe".  Jedyne czego mozna sie przyczepic to bateria, bo przy moim intensywnym korzystaniu (bez przerwy praktycznie) nie trzyma nawet calego dnia, zazwyczaj ok. 8 godzin
infantil - no to wychodzi na to, że jednak mimo wszystko Xperia J, bo ma dużo lepszą baterię, a dla mnie to absolutna podstawa i konieczność xD A szkoda. W każdym razie dzięki  :kwiatek:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 maja 2013 20:00
Ja od 2 miesięcy mam HTC 8s windows phone, i jestem super zadowolona. Zawiesił się raz na początku, ale od tego czasu jest super. Wcześniej miałam Xperię, i nie była to fajne współpraca...
Lotnaa - ja miałam z HTC straszne przeżycia, nigdy więcej, nie ma mowy  😵 A co było nie tak z Xperią?
albo mam szczescie albo nie sa wcale takie "wrazliwe"


Też mi się wydaje, że z tą wrażliwością to mit, bo mój 4s zaliczył już tyle lotów i awaryjnych lądowań, że mógłby latać F-16, a poza delikatnymi uszkodzeniami obudowy nic mu się nie stało. Ostatnio zakupiłam w końcu taki sztywny futerał-obudowę, bo telefon nie ma jeszcze nawet roku, a wygląda jakbym nim pracowała w kopalni. Ale działa, ekran cały, nie ma co narzekać.  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się