Zachodniopomorscy re-voltowicze:)

Orientuje się ktoś w jakie dni i w jakich godzinach funkcjonuje zzj-ot?  :kwiatek:
Pamiętam, że w któryś dzień było nieczynne, a nie pamiętam w który.
Gillian   four letter word
08 marca 2013 08:49
olek, jak się dowiesz to napisz, bo i ja muszę się wybrać 🙂
Dokładnych godzin i dni dalej nie znam, aczkolwiek wiem, że we wtorki czynne (nie jest to ten dzień kiedy zamknięte) i na pewno od 11  😉
Wybaczcie dubel, aczkolwiek już kiedyś miałam napisać sprawdzone info odnośnie godzin otwarcia ZZJ,  Gillian - pytałaś  :kwiatek:

Orientuje się ktoś w jakie dni i w jakich godzinach funkcjonuje zzj-ot?  :kwiatek:
Pamiętam, że w któryś dzień było nieczynne, a nie pamiętam w który.


Czynne od wtorku do piątku w godzinach 11-14
Gillian   four letter word
10 kwietnia 2013 13:26
o danke 🙂
A czy wie ktos moze gdzie teraz znajduje sie lekarz sportowy? Poszlam dzisiaj tam gdzie zwykle(okolice jaggielonskiej, nie pamietam nazwy ulicy) i sie okazqlo ze tam nie ma juz  🙄
Na Wojciecha
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
11 kwietnia 2013 10:31
A widział już może ktoś propozycje na Osowo 27,04? Wybieracie się? Orientujecie się może jak wygląda podłoże w tym roku?
Bischa   TAFC Polska :)
11 kwietnia 2013 11:28
Czy do Szczcina dojeżdżają jakieś PKS-y z Warszawy? Szukam najtańszego transportu na lipiec do Koszalina i ze Szczecina PKS do Koszalina kosztuje 22 zł (20 zł taniej niż z Gdańska), byłam święcie przekonana, że do Szczecina dojeżdża polski bus, a tu lipa. Pokazuje mi tylko dojazd PKP...
A widział już może ktoś propozycje na Osowo 27,04? Wybieracie się? Orientujecie się może jak wygląda podłoże w tym roku?

Nie ma jeszcze propozycji, ale zawody się odbędą
A czy wie ktos moze gdzie teraz znajduje sie lekarz sportowy? Poszlam dzisiaj tam gdzie zwykle(okolice jaggielonskiej, nie pamietam nazwy ulicy) i sie okazqlo ze tam nie ma juz  🙄

Frania przychodnia sportowa z Twardowskiego (przy Pogoni) jest przeniesiona do przychodni Portowej na Energetyków, nr tel.  91 44 12 187
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
11 kwietnia 2013 12:24
[quote author=_Gaga link=topic=63065.msg1746038#msg1746038 date=1365677213]
A widział już może ktoś propozycje na Osowo 27,04? Wybieracie się? Orientujecie się może jak wygląda podłoże w tym roku?

Nie ma jeszcze propozycji, ale zawody się odbędą
[/quote]

A to dobrze, bo od zeszłorocznego BB nigdzie nie byliśmy,  to i Osowo dobre :P
Czy do Szczcina dojeżdżają jakieś PKS-y z Warszawy? Szukam najtańszego transportu na lipiec do Koszalina i ze Szczecina PKS do Koszalina kosztuje 22 zł (20 zł taniej niż z Gdańska), byłam święcie przekonana, że do Szczecina dojeżdża polski bus, a tu lipa. Pokazuje mi tylko dojazd PKP...


wawa-szczecin tak?
to taki kawał..tylko pociąg i to intercity najlepiej, a i za tą cene (mala różnica)masz samolot (lotnisko goleniów)....
horse-art, ale bischa szuka NAJTAŃSZEGO transportu 😉

Wydaje mi się, że jakieś TLK będzie najtańsze, ale to mordęga jechać tyle godzin... a z Poznania nic do Koszalina nie jedzie?
Gillian   four letter word
11 kwietnia 2013 15:44
Kajula, jedzie.
ciri dzięki bardzo  :kwiatek:
Wizja ja tradycyjnie jade 🙂
A mnie kolejny raz nie będzie, żeby zdjęcia porobić. 🙁
Chyba żartujesz  🤬 Co to za zawody bez najlepszego fotografa? Kucyk mi się obrazi i nie będzie chciał przez ciebie skakać  😁
Wynagrodzę mu to. 😎
horse-art, ale bischa szuka NAJTAŃSZEGO transportu 😉

Wydaje mi się, że jakieś TLK będzie najtańsze, ale to mordęga jechać tyle godzin... a z Poznania nic do Koszalina nie jedzie?


no tak... ja kiedyś zrorbiłam ta trase pospiesznym/tlk (tak samo jedzie ), to był koszmar. myslalam, że umre przez te kilkanascie godzin. lepeij dorzucić pare dych na intercity albo i samolot... samolot godzina z hakiem...

a no i nie państwowe, ale busy jeżdżą na pewno jakieś.

poszukajcie też na e-podroznik.pl wygląda na fajnie rozwiniety
Ja jeżdżę bardzo często pociągami na trasie Warszawa-Kołobrzeg i bardzo miło wspomnam pociąg Regio Warszawa-Szczecin MEWA, coś koło 14 odjeżdżał z Warszawy, był w Szczecinie na 21... No i taniutki, za studencki płaciłam 32 zł jakoś, nawet WI-FI, było. 😉
Bischa   TAFC Polska :)
12 kwietnia 2013 11:33
[quote author=horse_art link=topic=63065.msg1746266#msg1746266 date=1365690560]
wawa-szczecin tak?
to taki kawał..tylko pociąg i to intercity najlepiej, a i za tą cene (mala różnica)masz samolot (lotnisko goleniów)....
[/quote]

I najchętniej w drugą stronę. No nic, podjadę w przyszłym tygodniu dowiedzieć się o bilety lotnicze do punktu sprzedaży, zobaczymy co mi powiedzą. Jaki pociąg, nie ma dla mnie większego znaczenia, byle wyszło jak najtaniej. Aż dziwne, że do Szczecina nie ma PKS-ów z Warszawy... Dzięki za pomoc, będę szukać najlepszej wersji dojazdu 😉
Bischa, to popatrz tu
e-podroznik.pl
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
17 kwietnia 2013 08:09
Widziałam, że pojawiły się propozycje na ZR Osów. Ciekawa jestem ile osób będzie, bo z tego co wiem, to sporo ludzi z naszego regionu wybiera się w tym samym czasie do Drzonkowa na CSN.
No i szkoda, że Nka z Jokerem - nie lubię...
Gillian   four letter word
17 kwietnia 2013 08:13
ja muszę się w końcu spiąć i pojechać do Osowa 🙂 można się uda na następne.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 kwietnia 2013 08:22
Dziewczyny, podacie linka do tych propozycji? Coś wyszłam z obiegu jeżeli chodzi o szukanie w internecie  😡
Też się muszę odchamić i pojechać na jakieś zawody. Znam już każdy kamień na mojej wsi i znudziły mi się...
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
17 kwietnia 2013 08:30
Dziewczyny, podacie linka do tych propozycji? Coś wyszłam z obiegu jeżeli chodzi o szukanie w internecie  😡


http://www.voltahorse.pl/images/2013/04/osow.pdf
Gillian   four letter word
17 kwietnia 2013 08:34
a tak na przyszłość - jak jest na Osowie z boksami i noclegami, żeby sobie przyjechać wcześniej?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 kwietnia 2013 08:40
Wizja - dziękuję!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się