Oficerki

A co można zrobić jak oficerki są idelne w łydce, a ciut za luźne w stopie (na szerokość). Stopa ma możliwość ruchu i to mnie denerwuje i przeszkadza.
Zwykła wkładka skórzana nie pomaga......  🤔wirek:
Co to za oficerki?

toltek, ja po prostu wkładałam dodatkową stopke - skarpetkę 🙂
Epk ale co w upał? Nie wyobrażam sobie......
Gillian   four letter word
11 kwietnia 2013 14:50
toltek, ja musiałam wkładać dwie i to takie z frotty latem, bo miałam za duże oficerki 🙂 bywało ciężko, ale zawsze to taniej niż wymienić buty 🙂
toltek, nic, normalnie. Bawełniane grube. Jeździłam w za dużych oficerkach w 30 stopniach - nic się nie działo. Po jeździe zdjęłam skarpetki i do prania.
Czy któraś z Was zamawiając oficerki sama mierzyła nogę?  Czy mierząc łydki kierzy się ciasno czy od razu dodaje się jakiś cm? To samo z wysokością - coś się dodaje?
Agaleon tak się przyglądam i w sumie nie wiem, bo na tych co wstawiłam jest taka nakładka na zamek na dole, chyba, że takie rzeczy się dorabia czy coś.
Mona, wyglądają mi na Hippice
Tak właśnie przypuszczałam, model Paris?
haha no faktycznie ja przecież mam Parisy  i są identyczne 😀
Tylko nie mam tych  kostek na ostrogi 😀
Agaleon  👍, dzięki dziewczyny!
polecam uniqcorny, mam model montros'y , jak macie jakies pytania, piszcie!! 😀
platka   Audere est facere
12 kwietnia 2013 06:13
Za Waszą radą kupiłam sobie oficerki "używane" (dokładniej podobno 2 razy założone) lepszej firmy, no i jednocześnie droższe. Zależało mi na dłuższym użytkowaniu...
Niestety osoba sprzedająca źle je pomierzyła i w łydce mam je za ciasne, do tego stopnia, że nie mogę zapiąć 🙁 Najlepsze jest to, że jak je zapnę, to mogę nogę wcisnąć :P tylko nadal są ciasne. Czy jest szansa by ta guma przy zamku się rozciągnęła nawet o te 2-3 cm?

Przyznam szczerze, że nie chce ich sprzedawać, bo są boskie, a gumka przy zamku kompletnie nie jest rozciągnięta, jednocześnie też niechętna do odpuszczania  :/
platka rozejdą się na pewno, ale nie 2 - 3 cm. Proponuję spróbować spray do rozciągania skór - deichmann ma go w swojej ofercie. No i zawsze można pokombinować u szewca..
Anai ja ostatnio mierzyłam oficerki do kupna.
Założyłam bryczesy, cienkie podkolanówki - tak jak bym chciała jeździć i zmierzyłam centymetrem w najszerszym miejscu łydki - ani ciasno, ani luźno, tak jak byś mierzyła obwód w biodrach - centmetr ma przylegać ale nie być na chama ściśnięty,
To samo wysokość - po zewnętrznej stronie nogi, od podłogi do kolana - tam gdzie chcesz żeby ci się kończył łuk.

Wyszło idealnie, tylko stopa za szeroka (jej nie mierzyłam).
Na długość jest dobra tylko szerokościowo trochę przyluźna i to mnie wkurza, ale może się przyzwyczaje....
Kupiłam używane oficerki, okazało sie,ze są dla mnie za wysokie ( "nachodzą" mi na kolano) jest szansa,że same siądą  🤔
toltek, dzięki za odpowiedź!
tak jak byś mierzyła obwód w biodrach - centmetr ma przylegać ale nie być na chama ściśnięty,


przepraszam za  🚫 ale jesli o biodra chodzi to ja zawsze centymetr na chama mam ściśnięty...  😀iabeł:

to też zależy do oficerek jakiego producenta bierzesz miarę, inaczej mierzysz np petrie a inaczej cavallo
AnetaW, Petrie.
AnetaW :-)

Anai - żebym Cię nie wprowdziła w błąd - na Petrie się nie znam - kupowałam gotowe oicerki Loesdau, oni mają w każdym rozmiarze 4 opcje, w zależności od szerokości i długości łydki, i żeby dobrać rozmiar, musiałam to wymierzyć, jak się okazało - idealnie.
Ciekawe co ? 😀

te to bym po 5-ciu minutach miała umorusane całę xp

ktoś chciał lakierowane  ? 😀  🤣 🤣

Pierwsze okropne a ostatnie na dysko  💃
Fajne te ostatnie, co to za jedne?
Secchiari 🙂
Okropne.
Pierwsze są ok,ale reszta-kicz roku!
I prezentuję potencjalne oficerki,które chcę zakupić-na 90% zdecyduję się na te,do ciemnoszarej jaskółki 🙂
Taki styl również mnie się podoba. Elegancko, z gustem, a zarazem coś innego, do pozazdroszczenia :-) Ja czaję się na brązowe lakierki do fraka.
Pierwsze by były od razu całe ubrudzone, ale wyglądają nawet nieźle. Lakierowane wyglądają... śmiesznie. Brakuje tylko obcasu! 😀 Trzecie jak na dyskotekę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się