Coś śmiesznego

Piękne 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 kwietnia 2013 15:13
Lov   all my life is changin' every day.
03 kwietnia 2013 16:46


You think honey badger cares? He doesn't give a shit. When he's hungry, then he's hungry.
No booooooska narracja 😁
Widzieliście taki fajny zegarek. I chodzi dokładnie  😀

http://lovedbdb.com/nudemenClock/index2.html
Najpopularniejsze kwiaty w polsce
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
04 kwietnia 2013 23:24

Raczej mi się nie zdarza, a siedzę i się śmieję na głos 😁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 kwietnia 2013 09:16
A widziałyście kilka rad, zanim kupisz konia? 🙂

http://www.joemonster.org/art/22925/Kilka_rad_zanim_kupisz_konia


1. Upuść ciężki metalowy przedmiot na swoją stopę. Nie podnoś go, stój w miejscu i krzycz: "Złaź mi z nogi! Złaź mi z nogi!"...

2. Usiądź za kółkiem samochodu. Rozpędź się i skieruj auto na mur lub ogrodzenie. Gdy auto będzie się zbliżać do ściany, przećwicz techniki relaksacyjne.

3. Wyjmij z bankomatu 1000 zł. Wyrzuć pieniądze na ulicę i staraj się zachować spokój. Nie wracaj po nie. Ćwicz co miesiąc.

4. Do tego ćwiczenia będziesz potrzebować pomocnika, który poprowadzi auto. Przywiąż uwięź do auta. Weź ze sobą parę marchewek. Poproś pomocnika, by ruszył autem i stopniowo zwiększał prędkość. Nie puszczaj uwięzi. Staraj się zatrzymać auto. Zamiast auta możesz użyć pociągu.

5. Przywiąż wodze do pociągu (z tyłu, rzecz jasna). Ćwicz delikatne pulsacyjne zatrzymywanie pociągu. Uśmiechaj się tak, jakbyś dobrze się bawił, a wszystko szło po twojej myśli.

6. Poćwicz swoje zdolności komunikacyjne i tworzenia wizerunku. Przykład: "Wiesz, naprawdę lubię przerzucać obornik", albo: "Wow, to naprawdę super, że twój koń (sportowiec wart miliony) wygrywa wszystkie zawody!"

7. Możesz być każdym, jeśli tylko zechcesz. Pamiętaj, że chcąc konia, chcesz być pogryzionym, pokopanym, pozrzucanym, poślinionym i porzuconym dziesięć kilometrów od stajni. Pamiętaj, marzenia się spełniają. Ćwicz uśmiech w powyższych sytuacjach.

8. Połóż się w błocie, twarzą w dół, w najdroższych ciuchach. Ćwicz wstrzymywanie oddechu. Powtarzaj sobie, że to cenne życiowe doświadczenie. Powtórz następnego dnia z innymi, równie cennymi ubraniami.

9. Spędzaj codziennie dwie godziny na próbie zgięcia łyżki bez użycia siły. Wykorzystaj zdolności psychologiczne. To ćwiczenie powtarzaj tak długo ile trzeba. Łyżki nie wolno do niczego zmuszać.

10. Usiądź na toalecie. Skup się, to ćwiczenie jest trudne. Odpowiednio napinając mięśnie zwieracza odbytu, postaraj się wydobyć z siebie pieniądze.

Po zaliczeniu powyższych ćwiczeń opieka nad własnym koniem będzie łatwizną. Nic was nie zaskoczy!
Strona do druku
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 kwietnia 2013 18:02
opolanka, staaare  🤣
opolanka ja tego nie znalam i posmialam sie  😁
kosteczka  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 kwietnia 2013 00:11
jaaa 😀 o nie !! :P
Dawno nie zdarzyło mi się pluć w monitor ze śmiechu  😂
Jak jedzą zwierzęta


CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 kwietnia 2013 11:23
Kosteczka umarłam 😂
😀


cała seria filmików zresztą mistrzostwo 🙂
Koszmarnie bawi mnie historia tego pająka, choć na co dzień się ich panicznie boję, to uważam, że ten jest słodki  😀 :
Meise, uwielbiam ten filmik! 😀
Ja też! Już dawno miałam go tu wstawić  😀 narrator jest rewelacyjny, ja wciąż mam wrażenie, że to ten pajączek się zwierza  😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 kwietnia 2013 22:15
Meise No bo to niby to co pajączek by mówił, gdyby potrafił ;D Ja boję się pająków, ale odważyłam się włączyć filmik. Haha! Najlepszy moment jak zaczyna się zasypywać... 😀
No ja wiem, że to niby pajączka słowa  😉 śmieszny taki pająk, zakopał odwłok a nogi zostawił. Głupi jakiś!  😀
Dawno nie zdarzyło mi się pluć w monitor ze śmiechu  😂
Jak jedzą zwierzęta


Dobre dobre!!! 😀 Też się uśmiałam.

Pająk też fajny. 🙂
[quote author=kosteczka link=topic=17.msg1744574#msg1744574 date=1365537467]
Dawno nie zdarzyło mi się pluć w monitor ze śmiechu  😂
Jak jedzą zwierzęta


Dobre dobre!!! 😀 Też się uśmiałam.

Pająk też fajny. 🙂
[/quote]
Ale reszta z tej serii już nie jest taka śmieszna. Zwierzaki najlepsze.

Koszmarnie bawi mnie historia tego pająka, choć na co dzień się ich panicznie boję, to uważam, że ten jest słodki  😀 :


Najlepszy jest moment, kiedy pająk zasypuje sobie głowę - ten przytłumiony głos narratora, no i szaleńczy śmiech pająka  😂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 kwietnia 2013 09:22
Koszmarnie bawi mnie historia tego pająka, choć na co dzień się ich panicznie boję, to uważam, że ten jest słodki  😀 :



hehe 😂 😁  ten pająk przypomina mi mnie w dni robocze po 16😲0 :P
Te mnie naprawdę rozbawiły  🤣 Życiowe na maksa.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się