muzyka z filmow, reklam. szukam...

Dziękuję  :kwiatek: Gdzie to mogę znaleźć? youtube nie zna
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
01 stycznia 2013 21:17
Wie ktoś co to za piosenka w reklamie Lecha? 👀
wiem że pewnie szanse są nikłe, ale nie zaszkodzi zapytać.

Ostatnio oglądając MTV Rock słyszałam zarąbistą piosenkę, niestety prąd mi wyłączyli zanim zobaczyłam wykonawcę i tytuł.

Teledysk: idzie sobie chłopak przez miasto i wszyscy ludzie zachowują się jakby się go bali? Jakby ich przerażał? Na jego widok w dość teatralny sposób przestają robić to co robili (rzucając książki, torby, krzycząc itp) i uciekają. W końcówce pojawia się również policjant który również wydaje się być przerażony, jakby toruje drogę naszemu bohaterowi, nie pozwalając uciekającym ludziom do niego podejść....


Nie wiem czy ktokolwiek kojarzy, ale jeśli tak to będę wdzięczna  :kwiatek: :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 stycznia 2013 15:26
zdaję sobie sprawę że mam bardzo nieprecyzyjny opis, ale może ktoś będzie wiedział
ostatnio często słyszę w radiu: delikatna, śpiewa ją facet o lekko spedalonym głosie, powtarza się "whatever it was/were" i "love"
sprawdzam listy przebojów stacji radiowych ale nie mogę znaleźć

edit: mam! New Age- Love is a pain
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 marca 2013 21:43

co to w 2:58?
Madmaddie, nie wiem czy o to ci chodzi- Aloe Blacc - I Need A Dollar ?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 marca 2013 22:26
o to, dzięki  :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
26 marca 2013 19:21
co za utwór jest w 17minucie?

:kwiatek:
efeemeryda , czy to nie czasem DJ Tiesto - Lethal Industry ? 
efeemeryda   no fate but what we make.
26 marca 2013 20:58
o tak to to  😍
dziękuję  :kwiatek:
zawsze mam problem, nie ma tekstu więc jak szukać ?  😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 marca 2013 14:05
Można spróbować zanucić na Midomi lub na komórke ściągnąć soundhound i puścić filmik/ zamruczeć/ zanucić 😀

Wie ktoś co leci w tle?
😉
Dzięki! Och, kurczę, zakochałam się w tej piosence 🙂
A tym razem ja z pytaniem - Co to za piosenka z reklamy Windows 8?
infantil, czy to ta? -

Bo jest jeszcze taka -
🙂

czy ktoś zna tytuły piosenek które ostatnio leciały w trakcie serialu Prawo Agaty? całkiem przyjemne  😉
Szyszunia ta pierwsza! dzięki!  😀 Jak mnie drażni ta piosenka niemiłosiernie.
Szukam od wczoraj podkładu z tego materiału > http://www.swiatkoni.pl/videos/925,kozanostra.html  Wie ktoś może co to? Google ani youtube nie wypluwają...  🙁
szukam piosenki z reklamy butów Clarks..  :kwiatek:
reklama wygląda jakoś tak: idzie grupka ludzi, pozniej dziewczyna w rozowej sukience pozuje na jakims murku, moście (?)
gdzies w tle plynie woda
reklama jest krótka, a na końcu jakaś kobieta mówi o butach Clarks ktore mają brytyjski charakter :P

Co to za piosenka w bicie? Chodzi mi o to "take me away from here"  :kwiatek:
Alabamka, to chyba będzie to
😉
Nic innego nie udało mi się niestety znaleźć.
To też jakiś bit, ale dzięki za chęci 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 maja 2013 19:09
Nie wiem czy było, ale piosenka z reklamy Tigera, tej z łóżkiem (reklama irytująca bardzo, tygrys gadający o tym, że jak facet pójdzie do łóżka, to nie od razu musi mieć młode) - ktoś wie, co to?
Facella, mój telefon mówi, że Pepe Deluxe - A night and a day.
Już od dłuższego czasu szukam piosenki z Narnii, zwiastuna Narnii i nie mogę jej znaleźć.
0,21-0,33
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2013 15:01
lotka13, dzięki, to to!  :kwiatek:
A ja nie szukam z reklamy tylko z Antyradia, co ją słysze to jestem w samochodzie bez netu, zaczyna się od czegoś w stylu 'we gotta boom boom coś tam', w refrenie są lekkie chórki męskie 😁 jak ktoś to znajdzie to jest mistrzem przerzuciłam całe radio i cały internet ale nie dam reki uciąć za słowa poza tym nieszczęsnym bum bum  🤔
Szukam tytułu piosenki, którą w miarę dobrze słychać od 0:25, tylko kawałek niestety i niewyraźnie, więc nie mogę znaleźć po słowach :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 czerwca 2013 18:48
Jasnowata, pokombinowałam i... http://vimeo.com/32406672
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się