Stajnie/trenerzy westernu w okolicy Białegostoku

Jak wyżej-szukałam w internecie, w okolicy Białego absolutnie nic :C Będę wdzięczna za jakakolwiek odpowiedź 😉
Ja także byłabym wdzięczna za jakieś informacje - z tego co się orientuję, nie ma nic.
Nie tylko w ścisłej okolicy Białegostoku.
Jest i to nawet niezły zawodnik
niestety nie znam dokładnie miejscowości - w kierunku na bobrowniki - pytać trzeba Ani K.
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
14 kwietnia 2013 07:13
777 dokładnie chyba tylko ten jeden pan, słyszałam, że ma niezłe AQH też
a nie mozna by tematu rozszerzyć o cały kraj? za duzu to tych trenerów nie mamy żeby osobne wątki... a wzorem kilku o klasycznych - o westowych też by mógł być. bo w westowym wątki jest "o wszystkim".

ja bym chciała podpytać czy zna ktoś trenerów z zachodniopomorskiego.... czy w ogóle ktos jeździ? (tak poważnie, a nie na zasadzie mam westówke żeby nie spaść w lesie, bo w zasadzie nie umiem jeździć)
777 dokładnie chyba tylko ten jeden pan, słyszałam, że ma niezłe AQH też
Jest i to nawet niezły zawodnik
niestety nie znam dokładnie miejscowości - w kierunku na bobrowniki - pytać trzeba Ani K.

Nie wiecie może, czy ten pan ma stronę swojej stajni?


Jeżeli by się znalazło klika osób chętnych na treningi western, to proponuję zaprosić spod W-wy (dokładnie ze stajni  Golden Horse w Korytach pod Piasecznem) Ewelinę Zoń (to bardzo doświaczona i uznana trenerka west, z czystym sercem polecam) na cykliczne konsultacje do Was. Wiem, że coś takiego robi i dojeżdża na dwa-trzy dni do różnych stajni z ustawia ludziom program szkoleniowy (w zależności od poziomu wyszkolenia konia).

Warunek, trzeba by się z nią skontaktowac (np. przez fb, ma również stronę internetową) i zorganizować klika osób, które by chciały w takich konsultacjach brać udział.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się