Olsztyńscy voltowicze

Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
30 marca 2013 20:50
kosteczka, ognik to ten hc?
kosteczka, ognik to ten hc?

Tak, ten sam  😉
Ognik ksywa Hucuł bardzo zdolna bestia, także kosteczka naprawdę dumna powinnaś być  😀
Ognik ksywa Hucuł bardzo zdolna bestia, także kosteczka naprawdę dumna powinnaś być  😀


A juz słyszałam, słyszałam i dumna jestem bardzo.

Swoją drogą koniarze spod Olsztyna znają jego tatusia - Ocelota. Startował chyba nawet na którejś Dągowiadzie.
Szykuje się naprawdę ciekawa impreza w Zimnej Wodzie - pierwszy dzień to indywidualne treningi z  Panią Anią Mickiewicz (koszt 100zł),a drugiego są planowane konsultacje skokowe.Czyli kompleksowe szkolenie w majówkę 🤣 Osobiście jestem bardzo zadowolona, bo wybierałam się na konsultacje do Trzcian z tą panią i niestety nie wyszło, a tu proszę- taka niespodzianka 🙂
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
03 kwietnia 2013 23:36
Ocelot startował nawet u Robsona, swietny konik, byłem swiadkiem jak skoczył oksera 110cm 🙇
Mały koń o wielkim sercu, a synek idzie w jego ślady. Słyszałam, że Ocelot ma już za sobą też wyższe skoki.
kosteczka te wszystkie konie od Ciebie jakieś takie skoczki 😀
vodka, widzisz. Możliwe, że kupując je wszystkie, już podświadomie myślałam, że zacznę się bawić w skakanie. Szkoda tylko, że wszystkie posprzedawałam zanim zaczęłam skakać  😉
mils   ig: milen.ju
04 kwietnia 2013 16:03
ravnensvinger wiadomo z kim będą konsultacje skokowe?
vodka oj to prawda 🙂.

Hucuł metrówki pod siodłem spokojnie skacze.
Może w majówkę na treningach pobijemy rekordzik (obecny mamy 110 cm) 😜

A czy ktoś może posiada więcej informacji na temat Ocelota? Jakieś zdjęcia lub filmy? 
:kwiatek:
mils Odbędą się z panem Tomaszem Strumiłło (koszt 50 zł)  😀
Po raz kolejny wciskam się z nową aktualizacją kalendarza towarzyskich zawodów, dla naszych okolic. Doszły nowe terminy.
W związku z tym, że trochę tu ucichło, pozwolę sobie popełnić post pod postem.

Jeżeli ktoś był by chętny na dołączenie się z własnym koniem do rajdu do Gietrzwałdu na trasach: Morąg-Gietrzwałd, Knopin-Gietrzwałd, Smolajny-Gietrzwałd, zapraszam do zapoznania się z informacjami: Majówka z koniem, czyli wielki rajd konny

Wszystkie trzy rajdy pierwszego dnia wędrówki spotykają się u mnie w Pelniku na wspólnym ognisku i noclegu, później wszyscy ruszają już razem.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 kwietnia 2013 20:16
kosteczka- Nie kuś tym rajdem  😉 Fajna propozycja. Ile łącznie km wyjdzie tak mniej więcej?
w związku z zawodami w przyszły weekend - czy kojarzycie może jakieś tanie (jak najtańsze) noclegi w okolicy Januszewa/Iławy?? Wymienione w propozycjach pensjonaty to koszt 80zł/doba a mnie już totalnie spłucze transport + boks + startowe...  😁 mogę spać na ziemi nawet  😁
będę wdzięczna :kwiatek:
Dementek, podejrzewam, że łącznie cały rajd to będzie około 100 km. Nie chodzi mi tylko i wyłącznie o trasę, a o to, że konie łącznie z pokazami przedrepczą sobie te 100 km 😉

Moniqa, wiosna idzie, namiot rozbij  😉
Mam wielką ochotę na ten rajd, ma ktoś pożyczyć konia?  🤔
RatiNa, wolne konie jeszcze by się znalazły i u nas, a jak nie, to dzwoń do Smolajn, pod numer podany w wydarzeniu.
Dziś byliśmy na WIOSENNYM terenie - aż muszę się Wam pochwalić, co na nim zastaliśmy 😀 Momentami mieliśmy niezłe problemy z przedostaniem się przez ten śnieg. Haha to chyba jakieś żarty.
Też u Was tyle tego czy takie rzeczy to tylko w Napiwodzie? :P
W kwestii tych konsultacji ujeżdżeniowych w Ranczo Zimna Woda nastąpiła zmiana - odbędą się 5 maja (prowadząca konsultacje niestety z przyczyn losowych nie może przybyć 3 maja, jak na początku ustalili).  😀
vodka, woow, ale macie śniegu. Do Was to chyba wiosna na końcu zawita. U nas rano popadało, a teraz świeci piękne słoneczko. Od powietrza ziemię dzieli tylko cienka warstwa śniegu, która przy takiej pogodzie lada chwila stopnieje.
Moniqa, wiosna idzie, namiot rozbij  😉


taa, wiosna...  😁 w sumie tak planowałam miesiąc temu - że w kwietniu będzie można już się przespać gdziekolwiek. no niestety, chyba by mi zadek odmarzł  😁

Czy ktoś nie szuka może pary do przyczepy na zawody w Januszewie (najbliższy weekend) albo nie chciałby się dołączyć do transportu? Albo chciałby jechać na całe zawody a nie dostał boksu? (koleżanka zwalnia miejsce)
będę wdzięczna za info, najlepiej jak najszybciej bo trzeba się decydować "na wczoraj"  :kwiatek:
kosteczka i pewnie tak będzie. Kiedy to ma stopnieć jak po chwili odwilży i cieplejszego dnia znów zaczyna sypać ? No nic, chyba jesteśmy skazani na śnieg do czerwca 😀 a swoją drogą właśnie przyjechałam do Gdańska i tu śniegu ni widu ni słychu ! Ja się pytam gdzie jest sprawiedliwość ?! :P
vodka, woow, ale macie śniegu. Do Was to chyba wiosna na końcu zawita. U nas rano popadało, a teraz świeci piękne słoneczko. Od powietrza ziemię dzieli tylko cienka warstwa śniegu, która przy takiej pogodzie lada chwila stopnieje.

kosteczka co Ty opowiadasz 😉 z "naszej" strony Olsztyna śniegu w lasach jest tyle, że konie zapadają się po brzuchy   😲
To z Waszej strony, z naszej jeszcze trochę i śniegu nie będzie na polach, w lesie dawno nie byłam  😉

[quote author=kosteczka link=topic=216.msg1741133#msg1741133 date=1365277341]
Moniqa, wiosna idzie, namiot rozbij  😉


taa, wiosna...  😁 w sumie tak planowałam miesiąc temu - że w kwietniu będzie można już się przespać gdziekolwiek. no niestety, chyba by mi zadek odmarzł  😁[/quote]
Oj tam, marudzisz, barchanowe gatki, cieplej się ubierzesz i nie odmarźnie 😉

vodka, nieeee, tylko nie do czerwca! 1 maja planują u mnie nocleg pod namiotami, jak śnieg jeszcze będzie, to nie pomieszczę w domu ponad 20 osób. Strych mi się zawali  😁
znacie dobrego i godnego polecenia psychoterapeute w Olsztynie ?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
15 kwietnia 2013 09:01
wybiera  się ktoś 21 kwietnia na Pokaz ogierów kryjących w 2013 r. do ODRu ?
.
UWAGA !!! Zmieniamy datę Dągowiady 2013. Zamiast 25.05 odbędzie się 15.06 .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się