Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

aszhar, to jak już toto postawisz, to musisz mnie na kawę zaprosić, żebym w końcu ogarnęła "jak to działa" 😉

😀 no pewnie jak się zdecyduje w końcu kupić mały domek na kółkach to bedzie zaproszenie na kawke 😀
Gdzie kupię perfumy taniej niż w sklepie? Oprócz allegro i iperfumy.
Scottie   Cicha obserwatorka
15 kwietnia 2013 12:15
Chcę kupić sobie buty na allegro, jednak nie mam kasy na koncie w banku, ale mam gotówkę- a muszę zrobić przelew. Konto mam w mBanku, ale nie mam do niego karty, więc nie mogę sobie tej gotówki wpłacić na konto. Z tego co pamiętam, to nie mogę pójść do oddziału mBanku, bo oni funkcjonują tylko jako informacja- nie wpłacą mi pieniędzy.

Poczta Polska oferuje przekazy pieniężne, ale nie dopatrzyłam się opcji, czy wpłacają gotówkę na konto- ktoś może wie?

Jak jeszcze inaczej mogę zapłacić za te buty? Gdzie się udać? Za pobraniem odpada, bo nie ma takiej opcji.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 kwietnia 2013 12:20
Scottie, możesz jeszcze wpłacić pieniądze gotówką na konto w banku odbiorcy.
Scottie   Cicha obserwatorka
15 kwietnia 2013 12:32
opolanka, dzięki! 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 kwietnia 2013 12:47
Polecam sie 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
15 kwietnia 2013 13:57
i na przyszłość poczta polska jak najbardziej robi przekazy na konto, tylko trwa to do trzech dni  :kwiatek:
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
15 kwietnia 2013 15:55
czy niemcy (czy też w samym kraju) jedzą kapustę kiszoną? można ją dostać w sklepie?  😁
Bee., mozna, ale ja widzialam tylko w puszkach. jest calkiem smaczna 😉
czy niemcy (czy też w samym kraju) jedzą kapustę kiszoną? można ją dostać w sklepie?  😁


nie wiem czy jedzą "samą" ale do pewnych potraw dodają.
Można kupić najczęściej w puszce lub woreczku. W supermarketach czasami zdarza się kapusta w beczkach sprzedawana luzem
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
15 kwietnia 2013 16:45
dziękuję  :kwiatek:
Gdzie kupię perfumy taniej niż w sklepie? Oprócz allegro i iperfumy.


Ja kupowałam w http://www.perfumeria.pl/, taniej, niż w sklepach typu Sephora, a miejsce polecili mi znajomi jako zaufane i z oryginalnymi perfumami 😉
ashtray, u mnie w M1 jest takie stoisko na pasażu, gdzie sprzedają perfumy na mililitry, ale nie wiem, w jakich cenach. może masz u siebie coś podobnego?
calore, ale te perfumy to takie... Nie całkiem oryginalne są. 😉
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
16 kwietnia 2013 09:56
Pytanie za 100 punktow- czy jest ktos, kto ogarnia zakupy na amazon.com? Jesli tak, to bylabym ogromnie wdzieczna za info na PW 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 kwietnia 2013 12:47
calore, to nie są oryginalne perfumy, mają one może nazwę, ale to tylko zapach robiony na wzór oryginalnych.
Czy w Lesie Kabackim jest bardzo mokro i paskudnie czy spokojnie można pójść na spacer?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 kwietnia 2013 13:11
Do czego jeszcze właściwie używa się dziś mleka w proszku- oprócz bloku czekoladowego? 😍
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 kwietnia 2013 13:21
Niektórzy stosują zamiennie w diecie albo też do owsianki czy rożnych potraw (cała gama  zapewne dostępna na stronach poświęconych kuchni).
Ale opinia jest raczej taka, że mleko to nie jest zdrowe.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
16 kwietnia 2013 13:32
Pytałam już w wątku Warszawskim, ale stwierdziłam, że w sumie jestem w stanie dojechać, zatem- gdzie najlepiej zrobić kurs groomerski? Dobrze by było żeby jeszcze nie kosztował 4000...
katija, JARA, ooo, to nawet nie wiedziałam 😉 co prawda nie kupuję tam, ale dobrze wiedzieć.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 kwietnia 2013 18:07
Zu, mogę zapytać, gdzie znajoma robiła kurs, ale to dopiero w weekend.
a jak jest z takim kursem groomerskim wymagane jest 18lat ?
Ashtray ja ostatnio sobie załatwiłam takie jakby "zamienniki". Zapach identyczny, zapach utrzymuję się baaardzo długo a za 30ml placi sie 30-50zl. Zależy jakie to mają być perfumy. Jak chcesz to napisz do mnie na priv to Ci dam więcej info.


znów zwracam się do właścicieli Nokii lumii. Zrąbałam coś z dźwiękiem. Jak ktoś do mnie dzwoni jest normalny dźwięk, jak cos naciskam też słychać a jak chcę puścić muzykę to jest zagłuszona. Praktycznie nic nie słychać.. Wie ktoś co mogłam namącić.?
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
16 kwietnia 2013 20:44
CzarownicaSa, ja np do mazurkow wielkanocnych 😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
16 kwietnia 2013 20:53
[quote author=Bee. link=topic=20.msg1749669#msg1749669 date=1366037717]
czy niemcy (czy też w samym kraju) jedzą kapustę kiszoną? można ją dostać w sklepie?  😁


nie wiem czy jedzą "samą" ale do pewnych potraw dodają.
Można kupić najczęściej w puszce lub woreczku. W supermarketach czasami zdarza się kapusta w beczkach sprzedawana luzem
[/quote]

Niemcy to kraj kapusty! Jedza, oj jedza :-)  Maja najczesciej winna kapuste, chociaz taka tylko na soli tez. Trzeba tylko czytac :-)



Szafirowa, ja ogarniam tylko na amazon.de wiec jak cie urzadza to pisz :-)
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
16 kwietnia 2013 21:38
opolanka, byłoby super :kwiatek:
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
16 kwietnia 2013 23:13
Zu, podobno tutaj są bardzo fajne kursy http://groomer.republika.pl/
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
17 kwietnia 2013 08:05
Kurczak dziękuję :kwiatek:
Co to znaczy gimnazjum realizujące przygotowanie zawodowe? To potocznie OHP?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się