Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

sprzedaż biletów od 15 kwietnia, cen na razie nie ma podanych
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 kwietnia 2013 12:39
I takie rzeczy zawsze są na wsi  😁
Facella gdzie jest info o trzecim dniu?  👀

W ten wtorek, w pubie Lolek, gra Lech Janerka, a w środę Oddział Zamknięty. Wejście free  💃 🏇
Bischa   TAFC Polska :)
13 kwietnia 2013 13:12
karolinag4, wybierasz się może na OZ? Skoro za free, chętnie bym poszła.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 kwietnia 2013 14:57
karolinag, dzień PO Impact Fest gra Hugh Laurie. Jakbym jechała na Impact, to bym i na Laurie poszła nie musząc kursować Warszawa-dom.
Bischa   TAFC Polska :)
14 kwietnia 2013 14:35
Potzrebuję szybkiej pomocy!
Znalazłam niedaleko domu coś jak identyfikator/bilet, nie wiem co to jest, zdjęcie poniżej.

Czy może to uprawniać ewentualnie do wejścia na koncert? Z drugiej strony nie ma nic.
PILNE, koncert za 2,5 godziny!
Bischa taki mamy plan ze znajomymi, żeby iść na OZ  😉 Tylko nie wiem na którą przyjdziemy, bo mamy jeszcze po drodze spotkanie KN.
180-350zl za Hugh... drogo  🙁
Bischa   TAFC Polska :)
15 kwietnia 2013 10:50
A ja wam powiem, że wczoraj pojechałam do tej Sali Kongresowej na koncert Zakopowera i Turnaua, okazało się, że ten identyfikator jest identyfikatorem członka zespołu Zakopower, lub któryś z członków załatwił po prostu komuś ode mnie z bloku (znalazłam go pod swoim oknem) wejściówkę za kulisy i do garderoby. Niestety nie udało mi się upolować autografu, ani zdjęcia z wokalistą,  agłupio mi było wleźć tak po prostu im do garderoby, bo mnie nie znają. Ostatecznie zasiadłam na balkonie na wolnym miejscu (ze mną było kilkoro takich osób) i byłam na tym koncercie i w sumie jestem wdzięczna, bo wiem przynajmniej, że więcej nie pójdę, lubię ich posłuchać, lubię kilka piosenek, ale bite 2,5 godziny koncertu, kiedy po pół godzinie powoli miałam już dość, to nie dla mnie.
A dzisiaj był nalot napalonych nastolatek z okazji koncertu bimbera 😵


uslyszalam wczoraj genialny kawal a'propos!

- Co to jest: ma sto metrów, tysiąc nóg i nie ma włosów łonowych?
- Pierwszy rząd na koncercie Justina Biebera 😉  😂 😂 😂

karolinag ja będę się starała o wejście na KULT na UW, ale raczej już bez zdjęć... 😉
o, ja na Juwenaliach bede i na UW i na Agrykoli 😉
mery to może tym razem do zobaczenia  🏇 na impact też się raczej wybieram - ghost muszę koniecznie zobaczyć  😍
Impact - praktyki
Laurie - praktyki
wrr...
W ramach częściowej rekompensaty idę sobie na najbliższy koncert Janusza Radka w Krakowie, a tak to najbliższy koncert jaki mi się zapowiada to dopiero Woodstock...
Bad religion na Ursynaliach
Pezet, Gural i happysad na Juwenaliach! 🏇
Bad religion na Ursynaliach


nawet nie wiesz jak mnie uradowałaś  😜
Bischa   TAFC Polska :)
26 kwietnia 2013 12:32
Ja muszę w Toka wtygrać, koniecznie!
TOTO, Laurie, Paul McCartney, przyjaciółka w lipcu ciągnie mnie do Gdyni na koncert Rihanny, a pomiędzy tym wszystkim 2 koncerty Thomasa 😵

E: No, tego już za wiele, prawdopodobnie w czerwcu będzie jakiś koncert Thomasa w Polsce, właśnie szefu naszego FC o tym nas poinformował, czeka na potwierdzenie 😵
Bischa, ta Rihanna to na openerze? przyjeżdżaj, spotkamy się! 😀 ja nie miałam z kim jechac, ale dziś się znalazł kumpel i właśnie zamówiliśmy bilety  😜
Bischa   TAFC Polska :)
27 kwietnia 2013 11:41
hedonistka, ja bym chętnie pojechała, bo lubię Rihannę. Moja przyjaciółka dostała bilet na urodziny do Golden Circle, nie wiem czy ten koncert jest na open'erze, wiem, że 7 lipca. Mnie po prostu nie stać na wyłożenie 3 stów na bilet do Golden Circle, w momencie, gdy 14 dni później mam koncert Thomasa w Koszalinie, a 3 tygodnie wcześniej w Pradze. Jeszcze prawdopodobnie będę musiała zrezygnować z czerwcowego koncertu Thomasa u nas w Polsce, o którym wczoraj poinforował nas szef TAFC, na Pragę bilety już kupione. No chyba, że dostanę spadek, wygram wreszcie w Totka, to chętnie obskoczę wszystkie koncerrty które wymieniłam.

E: Zła data-7 nie 6 lipca.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 kwietnia 2013 07:32
Wrocław   😅

Ekonomalia
16 maja
VNM
Bisz
Mes
Zeus

17 maja
Acid Drinkers

Wittigalia

8maja
Natural Dread Killaz + goście (m.in. Milo Mailo, Wice Wersa, Junior Stress, KaCeZet, Zgas)
Mixtura
EgoTrue
OzM
Trzeci Wymiar
Dreadsquad


9maja
Enej
SoFresh
Naczynia Połączone
Neony
Łąki Łan

10 maja
71hz Unity (Namiot Lecha)
Fly or Die
Wojtek Furmaniak (Rap Szalet)
Positive Thursdays in Dub
Subwena (MacBeat, DT)

Juwenalia

9.05.2013 WSTĘP BEZPŁATNY, start: godz. 15.00- LETNI CHAMSKI PODRYW
- JAN NIEZBĘDNY BAND
- DJ PRESCOT
- V-UNIT
- CHWYTAK & DJ WIKTOR
- DYSKOTEKA W RYTMIE „KOKO DŻAMBO”
- DR ALBAN


10.05.2013 WSTĘP PŁATNY, start: godz. 16.00
- CALU & RIDDIM BAND
- MAM NA IMIĘ ALEKSANDER
- GOORAL
- SOBOTA
- GRUBSON
- BRACIA FIGO FAGOT

24 maja

laureat konkursu FAMA
KAPELA ZE WSI WARSZAWA
JULIA MARCELL
NATU “KOZMIC BLUES” 2013!
KIM NOWAK
KAMP!


25 maja
KAJMAN BORIXON
ABRADAB
RAS LUTA
ŁONA & WEBBER
MARIKA & SPOKOARMIA
SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA
DONATAN RÓWNONOC

JARA, Acid Drinkers  😍
Bischa rozumiem  :kwiatek: to zacznij grać w totka  😉
a w piątek juwenalia w toruniu i KULT  💃
Wyprowadzam się bo macie lepsze Juwenalia  🙁
Bischa   TAFC Polska :)
07 maja 2013 09:03
hedonistka, w totka to ja już gram dobre 10 lat i nic 😵
Widzę, że z 25.05.2013 Borixon się wysypał chyba, na oficjalnej stronie już go nie ma 🤔:

25 maja (sobota) 2013 – Wyspa Słodowa Wrocław
Impreza biletowana
Start: godzina 15.00
ABRADAB
RAS LUTA
ŁONA & WEBBER
MARIKA & SPOKOARMIA
SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA
MIUOSH
JAMAL
galopada_   małoPolskie ;)
09 maja 2013 09:38
kocham Kasię Nosowską! 😍 Hey znam od lat, a na koncercie nigdy nie miałam okazji być. Zdecydowanie muszę jak najszybciej wybrać się na kolejny. Uwielbiam to, że stoi i śpiewa, a najbardziej jej podziękowania po każdej piosence, wypowiadane tonem zawstydzonej 5 latki 😍
Kto 18 idzie na Czyżynalia? Można by sie zebrać Re-Voltową grupą

Within Temptation 😍 😍 😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 maja 2013 21:05
[quote author=galopada_ link=topic=481.msg1770502#msg1770502 date=1368088685]
kocham Kasię Nosowską! 😍 Hey znam od lat, a na koncercie nigdy nie miałam okazji być. Zdecydowanie muszę jak najszybciej wybrać się na kolejny. Uwielbiam to, że stoi i śpiewa, a najbardziej jej podziękowania po każdej piosence, wypowiadane tonem zawstydzonej 5 latki 😍
[/quote]
mnie niesamowicie ruszają ich koncerty  😍 koniecznie muszę się wybrać. ale to jak ogarnę zamęt z uczelnią  😵
Teatr Stu:
Wielki John Barrymore
William Luce
w roli głównej Jerzy Trela
w roli suflera Aleksander Fabisiak

Gdyby komuś udało się kupić bilety-zachęcam. Znakomita sztuka. A to dziś rzadkość. No i Jerzy Trela.  😵
Ten wspaniały aktor dosłownie przechodzi sam siebie. Gra na emocjach widzów prowadząc ich od śmiechu do płaczu i zadumy.
Wielkie przeżycie.
niestety nie dam rady jechać na Lanę na Torwar i mam do oddania 2 bilety na sektor po cenie za jaką kupiłam, może jacyś Wasi znajomi poszukują?

buuu tak na to liczyłam 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 maja 2013 11:34
niemiłek, popytam na FB, może akurat kogoś Ci znajdę. Sprzedanie jednego biletu wchodzi w grę?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się