Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 lutego 2009 13:19
ja pitole  😲 dopiero przy 3 skoku kapnęłam się, że on... nie ma siodła!!!
o jaa
niesamowici oni są 😲
🤔zczeka:          podziwiam
tygrysia_lilia zakochałam się w tych koniach  😜
dempsey   fiat voluntas Tua
16 lutego 2009 15:41
uffff niezłe
to ja dołoże jeszce słynną Stacy Westfall, chyba jej tu nie było. bardzo to jest fajne jak jej koniowi jest wygodnie na ciasnych woltach w kontrgalopie
łoooooo.... niesamowity ten filmik Epona  😲

edit: ja jestem w SZOKU jak on super trzyma nogi w tym skoku. książkowo po prostu, żadnego zarzucania łydek na grzbiet (wtedy raczej by skakali osobno :hihi🙂 😉 respekt... 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
16 lutego 2009 18:52
WOW  👍 Po nich zupełnie nie widać, że nie mają siodła. Gigantyczny respekt dla nich!
Mnie podoba się ten:
👍
STOP   DOŚĆ TYCH DRASTYCZNYCH FILMOW BO LEZ ZA MALO
Nie wiem czy ten filmik pojawił się już kiedyś na volcie, ale jak macie słabe nerwy to nie oglądajcie
Zdjęcia są drastyczne
SZOK 😲
a widzieliscie ujezdzenie w wykonaniu wielbłąda?;D

gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
23 lutego 2009 08:12

bezgraniczne zaufanie do jednego człowieka
ja bym aż tak nie chciała, ani kowal kopyt nie moze zrobić, ani weterynarz nie może zbadac ;] ale super że mu tak bardzo ufa
Skoro o skaczących krowach mowa 😁


I dodatkowo trochę krossu i wypadków z nim związanych.


Z filmu wygląda, że żadne zwierze nie ucierpiało poważnie (Polak też się pojawia).Swoją drogą wg mnie "spektakularnie" wyglądają upadki spowodowane ślizgiem po przeszkodzie.
O kurde, ale te konie z WKKW są zaj....ste  😲 Skaczą te szalone kombinacje jakby nigdy nic, nie wazne czy z ciasnego zakrętu, czy po skosie... Super!! A upadek Polaka bardzo mi się podobał  😀
asior   -nothing but eventing-
23 lutego 2009 09:44
Bo wybitne konie WKKW bezgranicznie ufaja jezdzcowi. Niektore przyplacaja to zyciem - np. w listopadzie musieli uspic swietnego Call Again Cavalier. Skoczyl kombinacje, w ktorej nie przypasowalo, przywalil zadem, upadl, zlamal noge.

Moja babcia wkkwowska sprzed 2 tyg:



gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
23 lutego 2009 09:59
WKKW najgłupszy sport z wykorzystaniem koni, dlaczego nie sa ustawiane przeszkody które w razie upadku po prosty rozlecą sie nie stwarzając zagrożenia dla życia i zdrowia konia, bo w sumie jeździec jest świadomy tego co robi.
Jak ludzie chcą poskakać to mogą  sami biegać  i skacząc przeszkody łamiąc sobie nogi i żebra.
to taki mały  🚫 ale nie mogłam sie powstrzymac po oglądnięciu tego filmu.
majek   zwykle sobie żartuję
23 lutego 2009 15:55
Ja tam te konie podziwiam. Jeźdźców też.  Odkąd zobaczyłam te przeszkody z bliska.. Pomacałam...
Naprawdę...  👍
A co do bezpieczeństwa przeszkód - to te konie chyba mają świadomość, że te przeszkody się nie rozlecą...

(no i czekamy na źrebaka po wkkwiście... Kobyła już niedługo `wybuchnie`mam nadzieję, że rozum i ciałko będzie po tatusiu... Po mamusi... może mieć bujny ogon... )
Ja rozumiem cross itd. ale nie rozumiem tego jak (bardzo) często mało brakuje żeby doszło do jakiegoś wypadku, jak często koń sam ratuje jeźdźca chociaż on już dawno stracił panowanie nad swoim ciałem i prawidłową pozycją w siodle, jak jeździec widząc trudniejszą kombinację "pompuje" rękoma i wali batem po zadzie żeby koń poszedł ... gdzie tu harmonia?
asior   -nothing but eventing-
23 lutego 2009 16:22
Mia - proponuje przejechac kros przynajmniej */** i zobaczysz, ze nie zawsze da sie jechac w harmonii.
Tak myślałam, że będą takie odpowiedzi. Ale ja patrzę na to od strony osoby stojącej z boku i właśnie takie mam odczucia. Dlatego nie mam zamiaru (ani możliwości) żeby coś takiego robić ale przyjmuję do wiadomości, że są ludzie, którzy w widzą to "coś" w crossie (cokolwiek to jest) ale własne zdanie też mam prawo mieć 🙂.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
23 lutego 2009 16:43
Mia takie pytanko, czy Ty zawsze jeździsz w harmonii?

asior   -nothing but eventing-
23 lutego 2009 16:52
Mia - dalej nie rozumiem (skoro chodzi Ci tylko o harmonie). Czy w ujezdzeniu albo skokach widzisz same przejazdy pelne harmonii?
Zuziasta, Nie, nie zawsze. Ale nigdy też nie zdecydowałabym się na pchanie się gdzieś gdzie mój brak harmonii może tak często być przyczyną utraty zdrowia/życia mojego konia lub mojego.
asior Oczywiście, że nie. Chociaż szczerze przyznam, że na tak wysokim poziomie w ujeżdżeniu trudniej znaleźć brak harmonii w poszczególnych przejazdach niż w crossie.
A i uprzedzam: nie chcę wcale pokazywać wyższości dyscypliny jaką jest ujeżdżenie nad crossem.

I najchętniej zakończyłabym już tę dyskusję. Wyraziłam swoje zdanie- mam prawo 🙂
zakochałam sie 😜 😜 😜 😜
Nie filmik na you tube, ale ostre naprawde  🤣
http://www.eskarock.pl/index.php?page=show_song_eska_rock&also_id=7910
majek   zwykle sobie żartuję
24 lutego 2009 13:54
[quote author=W&W link=topic=348.msg183691#msg183691 date=1235415730]
zakochałam sie 😜 😜 😜 😜

[/quote]

rzeczywiście... świetnie dobrany kawałek do imienia konia...  🤣
Fajne ludzie te filmiki robią, mnie tylko wstawki zdjęciowe strasznie wkurzają.

A zaklinacze koni..
Ja poranny wf baaaaardzo lubię...  😀
eej to jakaś miniatura fryza ??
Rudzia   Dwie Złośnice:)
24 lutego 2009 17:34
W&W to jest Kuc Fell🙂 Taka jakby miniaturka fryza bo od Fryzow pochodzi😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się