Służbowa Skrzynka Moderatorów

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 lutego 2009 21:40
Łiii, czuję się jak w Szwajcarii, zaraz zamieszczę ankietę czy mam już iść spać, czy zrobić to za 10 minut.

wątek zamknięty
Totalna demokracja bezposrednia. Heh.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 lutego 2009 21:44
Klami, zagłosuj, żebym poszła spać teraz, bo grypa mnie rozkłada, a jak będzie więcej głosów, że za 10 minut, to trzeba będzie drugą ankietę robić...
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 lutego 2009 22:25
Strzyga, mnie też rozkłada 😉

Postarałam się posprzatać i wykasować zdjęcia, które się nie wyświetlają, ale z drugiej strony użytkownicy mogą nie życzyć sobie takie ingerencji w ich posty. Czasem też niemoc zdjęć jest tylko chwilowa, albo tylko kilka osób ich nie widzi. Nie chcę, żeby ktoś miał pretensje, słuszne z resztą. Dlatego napisałam w wątkach zdjęciowych, zeby się samemu trochę kontrolować. Dopiszę też notkę o nie wstawianiu tych samych zdjęć.
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 lutego 2009 22:40
wiele forowiczow bardzo zgrabnie radzi sobie z problemem pokazywania tych samych zdjec gdzie sie tylko da. wrzuca całą serie do KR i jedno czy dwa zdjecia w ZNK i podpis: "wiecej w kaciku". jak ktos jest rzeczywiscie zainteresowany to zerknie do drugiego watku 🙂
moim zdaniem taki 'system' jest calkiem niezly i wystarczy, ze wiecej osob go podłapie, a problem czesciowo sam sie rozwiaze.

Strzyga- glosuje za tym zebys jednak poszla spac pozniej  😁
wątek zamknięty
A może zamiast ankiety zróbmy tutaj taką czarną listę, publicznie napiętnujmy i niech im będzie wstyd?  😁

Ład du ju sej?  Następnym razem na 100% by dwa razy pomyśleli, zanim by wstawili jakieś fotki - wiecie - taki luźny pomysł 😁

😁
wątek zamknięty
Ja głosuję za publicznym obnażeniem i chłostą, ład du ju sej? Niech będzie wstyd po czwarkoć 😀

Dobra idę spać. 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
14 lutego 2009 02:02
to i ja sie dopisze. jak wspominala Caroline paru userow 😉 narzekalo na "fale" zdjeciowe w watku "co mnie wkurza...". wsrod nich bylam i ja.

sporo jest osob, ktore wklejaja ta sama serie zdjec do KR, ZWK, rewii, ankowego/siodlanego, interpretacji, koniokrytyki i Bog Jeden wie gdzie jeszcze. mnie to osobiscie strasznie denerwuje, staram sie tego nie robic i stosuje system opisany przez Edytke.
co do starych zdjec - Rozumiem, mozna wstawic jedno czy dwa starsze zdjecia (bo np ktos zapytal o dany potnik, albo pokazujemy jak sie zmienial kon w miare uplywu czasu), ale wstawianie calej starej serii (bo ktos powiedzial "jej, jakiego masz ladnego konia, wstaw cos jeszcze!"😉, co sie niektorym uzytkownikom zdarza nagminnie, to juz lekka przesada. czy naprawde nie wystarczylyby linki? jak komus zalezy to wejdzie i sobie pooglada, nie kazdy ma ochote ogladania co miesiac tych samych kilkunastu zdjec tego samego konia "ot tak"
wątek zamknięty
ooo i nagle sie okazało ze nie tylko Sznurce przeszkadza
a moze reszta osob tez robi to ze złosliwosci i braku sympatii?
nie macie mi nic do powiedzenia?
wątek zamknięty
Ja ma do powiedzenia i myślę, że to wreszcie rozwieje wątpliwości.

Sznurka, my nie mamy do Ciebie pretensji, że coś zgłaszasz, nam głównie chodzi o Twój ton. Wiecznie niezadowolona, wiecznie szukająca w słowach innych jakichś przytyków do siebie, zgłaszająca najmniejszą pierdołę wszystko tonem roszczeniowym, jakbyśmy były służącymi i to nam się nie podoba.

Bo wygląda to tak, jakbyś zrezygnowała z moderowania i teraz postanowiła wyżyć się na nas i uprzykrzyć nam życie. Nie mówię, że tak jest, mówię o naszych odczuciach.

Poza tym zastanawiam się co my mamy zrobić z użytkowniczką, którą tak ścigasz oprócz upomnienia na PW? Mamy jej wlepić ostrzega, żeby Ci usatysfakcjonować? A może publicznie ją zwyzywać i zbanować na koniec? Bo ja nie rozumiem. Każesz nam działać, bo Ci się nie podoba, jak zadziałamy i osoba pokasuje foty, to też źle, bo się bałagan zrobił. Ciekawe, że swoich postów nie uważasz za bałagan. Naprawdę zacznij wreszcie od siebie.

Nota bene tak. Ta użytkowniczka jest moją wielką przyjaciółką, dlatego ją bronię. A do tego matką, żoną i kochanką.

Nie będziemy Cię przepraszać, bo nie mamy za co. Nas nikt za awanturę ze złamaniem tajemnicy korespondencji, która w rzeczywistości nią nie była nie przeprosił, więc już darujmy sobie publiczne kajanie się.

Jak dla mnie EOT.
wątek zamknięty
aurelia, po pierwsze czy ja złamałam tajemnicę korespondencji?
Po drugie jak to co napisałas ma sie do tego ze złosili sie inni niezadowoleni i sfochowani w waszym mniemaniu?
po trzecie uwazam ze to ty masz do mnie ciągłe pretensje i fochy wynikacjące z naszej sprzeczki a jako mod swoje sympatie i antypatie powinnas odłozyc na połkę
a zdjęcia wystarczyło edytowac w postach a nie usuwac z serwera
ot i tyle w temacie

P.S. czy tekst o sympatii nie jest przypadkiem złamaniem tajemnicy korespondencji między mną a dworicką?
nieładnie...
wątek zamknięty
dotąd myślałam, że awantura jest o Lagunę, ale tekst o matce mnie zmylił. Może powiecie otwarcie o kogo chodzi? albo dogadajcie się na PW, bo te ciągłe przepychanki z modami już są irytujące.
wątek zamknięty
:jogin:

sznurka, a czy ja złamałam ją w świetle prawa?

Inni używają innego tonu w swoich wypowiedziach i tylko tyle chciałam powiedzieć.

Jakież to ja mam do Ciebie pretensje? Proszę, nie pochlebiaj sobie, że stosuję w Twoim przypadku inną taryfę, jesteś mi równie obojętna jak zeszłoroczny śnieg.

Zgadzam się, że Laguna (bo to o niej wciąż mowa) powinna zrobić to inaczej, ale naprawdę zniknięte zdjęcia z serwera to nie jest moje największe zmartwienie. Tym bardziej, że jest masa takich miejsc. Nie zamierzam tego sprzątać, bo w żaden sposób nie łamie to regulaminu.

Oraz ups, napisałaś na skrzynkę Moderatorek, czyli do nas wszystkich, chcesz mieć prywatne sprawy z Dworciką, napisz to na priv :] W swojej zaciekłości już nawet sama nie ogarniasz tego do kogo i gdzie piszesz...
Ale fajnie, nie długo musiałam czekać na nowe oskarżenia. Jednak mój pomysł ze skrzynką moderatorek (tego też tyczy się ten wątek) był rewelacyjny!

_kate, sznurka uważa, że bronię Laguny (czy rzeczywiście? raczej uważam, że są ważniejsze uchybiena na forum niż zdjęcia jednej użytkowniczki), bo ta jest moją koleżanką (?) Dlatego śmieję się już na głos mówiąc że do tego jeszcze moją matką, żoną i kochanką i cioteczną stryjenką mojej teściowej. Jasne.

Sznurka już daruj, ludzie zaczynają się z Ciebie śmiać. To jest mój ostatni post w tej sprawie. Zamykam bezprzedmiotową dyskusję. Osoby wklejające w kółko te same foty będą upominane. Chłosta niestety nie przeszła głosowania  :oczopląs:
wątek zamknięty
aurelia, daruj sobie
z ciebie smieją się juz dawno;]
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 lutego 2009 10:42
Dodam jeszcze do wypowiedzi Aurelii, że nie tylko w postach Laguny znajdowało si,e kilka zdjęć, ktorych nie było widac, ale także w postach innych użytkowników. Dziwne, że akurat posty Laguny, z najróżniejszych przyczyn (dublowania zdjęć, niewyświetlania się zdjęć) zglaszałaś Sznurko. Skoro nawet na tej samej stronie inny użtkownik "lamał prawo" w ten sam sposób.

Dla mnie temat także jest zamknięty, jest to także mój ostatni post w tej sprawie.

Zdjęcia niewyświetlające się posprzatalam.

W każdym wątku zdjęciowym jest informacja - prośba o niewklejanie tych samych zdjęć, o kasowanie tych, ktore sie nie wyświetlają itp.

Nic więcej w tej sprawię zrobic nie mogę.

EOT.
wątek zamknięty
opolanka, alez mozesz
jak chociazby zmienic ton jak ZWK
albo to jest prosba do uzytkownikow odgorna albo robienie cyrku i nasyłanie zobacz kto się skarzył jak napisałas do condiny
nie tak to powinno wyglądac
wątek zamknięty
aurelia, daruj sobie
z ciebie smieją się juz dawno;]


jeśli w tej sprawie to już wszystko co masz do powiedzenia, to rzeczywiście sobie daruję
wątek zamknięty
aurelia, ja odpyskowałam na twoją pyskowkę ktorą zaczęłas
ktorą jako mod powinnas sobie darowac

dlaczego nie umiesz jak opolanka z kulturą?
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 lutego 2009 10:47
Dobrze, następnym razem uzyje jeszcze emotikonek, żebys nie brala wszystkiego do siebie. Albo wyślę PW.
Bo przecież nie tylko Ty się skarżysz, a jak zwykle Ciebie to dotkneło. A ton był normalny, o ile wogóle można mówić o tonie przy wypowiedzi pisanej. Ton pozbawiony pozbawiony jakiegokolwiek zabarwienia.

EOT.
wątek zamknięty
opolanka, między "dotknęło" a tym ze srednio mi się ton podoba jest przepaść
a jeśli to wypowiedzi pisanej moze byc tylko normalny skad u was umiejętność przypisywania moim wypowiedziom zabarwienia emocjonalnego?
moze doszukujecie się czegoś czego nie ma
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
14 lutego 2009 11:06
sznurka, sadzac po ilosci Twoich sfochowanych skarg, pretensji i oskarzen to jednak "coś" jest

odnosnie kaoswania przez modow niewyswietlajacych sie zdjec - ludzie, opanujcie sie! czytanie na biezaco calego forum to dobrych kilka godzin dziennie, kiedy dziewczyny maja jeszcze przegladac watki wstecz???

odnosnie odgornego zakazu - taaa, jasne, mozna, wszystko mozna zawrzec w regulaminie - tylko pamietajcie, ze zapisy regulaminowe musza byc precyzyjne i obejmujace kazda ewentualnosc - co prosta droga prowadzi do takiego zageszczenia przepisow, ze nikt normalny nie bedzie pisal

rozwiazanie kwestii jest proste - uzytkownicy wzajemnie sie szanuja i zwyczajnie, po ludzku, pisza PROŚBĘ do tych, ktorzy wstawiaja zdjecia hurtowo, ci drudzy przestaja i juz
przy czym informacja dla niektorych: prosba to nie jest "nie wklejaj tylu swoich zdjec bo mi sie chce rzygac jak na nie patrze"  🙄
wątek zamknięty
przy czym informacja dla niektorych: prosba to nie jest "nie wklejaj tylu swoich zdjec bo mi sie chce rzygac jak na nie patrze"  🙄


niczym to sie nie rozni od twoich uwag o PMS ach


A ja chciałam w tym miejscu przeprosić Opolankę, bo wiem ze się stara i cos działa
przepraszam ze Cię obraziłam
wątek zamknięty
Graba.   je ne sais pas
14 lutego 2009 11:23
patrzę na to troche z boku i mi to przypomina cyrk na kółkach 😁
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 lutego 2009 11:25
Kochani. Sprawę ze Sznurką wyjasniłam. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, dlatego zaszło to tak daleko. Szkoda, że osoby, którym też przeszkadzają te same rzeczy, nie odezwały się wczesniej.
Ja z tego miejsca również chciałabym Sznurke przeprosić za slowa, które mogłyby ją urazić.

Mam nadzieje, że mimo to doceniacie naszą pracę, bo nie jest ona łatwa.
Aurelia wkłada też sporo pracy, a pasujemy do siebie, bo ktoś musi byc tu "złym gliną". Mam nadzieję również, że sprawa juz nie będzie się ciagnęła, że można uznac ją za zamkniętą,

Bardzo proszę nie kontynuować tematu dot. zdjęć, jesli ktoś ma pytania, odwołuje do odpowiedniego wątku na technicznych.
wątek zamknięty
o. ok
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za całkowite wyedytowanie posta. Wygasa 23 II
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 lutego 2009 18:39
bardzo już proszę o niekomentowanie tej sytuacji.
wątek zamknięty
A ja chciałam tylko dodać że duży plusik dla aureli za spełnienie mojej prośby i szybką reakcję.
Pomysł z wiadomościami świetny , gratulacje dla dziewczyn dla mnie świetnie sobie radzą :-)
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
20 lutego 2009 12:10
Pewnie teraz zostanę zlinczowana, no ale co tam.. 😉
Wiecie co? Podziwiam kilka osób, że chce im się wyszukiwać problemów, robić milion najazdów. Mi osobiście nie przeszkadzają niewyświetlające się zdjęcia, bo czasem to przecież może być wina serwera, a to że kilka tych samych fot w kilku wątkach.. Ja nie wiem, z czego problem jest.
I od razu zaznaczam, że nie ma tu żadnych aluzji, złośliwości, ot, tak sobie napisałąm 😉
wątek zamknięty
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
23 lutego 2009 14:26
pomocy
wrzuciłam link do wypowiedzi i rozszerzyło mi to tak strone że znikły mi opcje : odpisz, edytuj........
co z tym zrobić?
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 lutego 2009 16:20
Gracja w takim przypadku, jesli nie zdążymy zareagować, pisz do nas PW.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.