Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
09 kwietnia 2013 12:12
że wariatka to dobrze, po co nam więcej "normalnych" :P też nie wiem kto to Łukasz K.
Kochani czy moglibyscie powiedzieć jakie teraz istnieją pensjonaty dla koni w okolicach Bialegostoku, z dogodnym dojazdem bez auta?
Tradycja uhowo. Ignatki. Markowszczyz
a. Ale do wszystjakokich trzeba kawałek dojść. A jaki teren podlaski masz na myśli ??
klosma najchetniej Suprasl, sochonie ewentualnie okolice Niewodnicy.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
17 kwietnia 2013 21:29
suprasl - albo bukowisko, albo lucznicy
sochonie jest tylko prywatna stajnia, ale obok w jurowcach jest pensjonat
niewodnica - dafne, kucykowo, mince
za Supraślem Cieliczanka Sprząśla dawna
w okolicy Niewodnicy "Stajnia w Dolinie" http://www.bialystokonline.pl/stajnia-w-dolinie-trypucie-36-jazda-konna,ogloszenie,2737339,24,1.html
Poszukuje ogierka dla klaczki SP,najchetniej  okolice Bielska,Brańska,Siemiatycz.
Koło Sokołowa, a bardziej w stronę Drohiczyna stoi ogier arab - bardzo piękny i super charakter.
Czy niebawem będzie na Podlasiu kowal z warminsko - mazurskiego ?
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
21 kwietnia 2013 12:06
777 - 7 maja
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
21 kwietnia 2013 16:54
http://agrokompleks.biz/inne,11,pl.html
polecam! maja otreby, mielona kukurydze, wyslodki, srute slonecznikow, sol oraz baardzo fajne pasze (3 rodzaje) w super cenach.

niedlugo bedzie takze dostepny mesz, bedziemy testowac🙂
dzięki za informacje
Rita oni mesz robili już kilka lat temu. Super sprawdzał się u mnie 🙂 Później przestali, bo nikt tego nie kupował 😉 Słaba reklama niestety. Ale produkty mają super.
A.   master of sarcasm :]
23 kwietnia 2013 08:08
Uwaga nadchodze  😁 Już mam adres na Podlasiu  😁
W takim razie witamy a konkretniej to jak daleko od Białegostoku ..
A.   master of sarcasm :]
23 kwietnia 2013 08:22
Oj troche daleko, jestem w połowie drogi między Czeremchą a Grabarką
OO moje rodzinne strony 😉 Witamy  😅
A.   master of sarcasm :]
23 kwietnia 2013 18:16
Dziekuje  :kwiatek: Jestem prawie pod samiusieńką granicą, no, jakieś 400m może 😉
.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] całkowita edycja posta
Czy któryś z podlasiaków ma może do oddania kota/kotkę do stajni ?
A.   master of sarcasm :]
05 maja 2013 17:56
Och jaka szkoda że mnie jeszcze nie ma z całym majdanem, bo kota mogłabym Ci sprezentować, i to pewnie niejednego...
Czy wybiera się może do nas w najbliższym czasie masażysta?
Ewentualnie ktoś byłby zainteresowany?
Czy któryś z podlasiaków ma może do oddania kota/kotkę do stajni ?


Coś się znajdzie, zapraszam na pw.
Czy byłby ktoś zainteresowany masażem całościowym u pani Pauliny Puchały? Trzeba zebrać grupę minimum 5 koni. Najbliższe wolne terminy to 13-14 maj, albo 27-28-29-30 maj.
Proszę wybaczyć post pod postem, ale sprawa ważna.
Jest możliwość przyjazdu Pani Pauliny Puchały do masażu. Trzeba zebrać grupę 5 koni na masaże całościowe, są już 3, może ktoś jeszcze ?
mam pytanie, przy wyjeździe z Bstoku na Lublin po lewej stronie jest stajnia, czy tam są normalne jazdy? albo jakieś wyjazdy w teren? warto? chciałabym chłopa kiedyś wyciągnąć na konie, skoro już w tym Bstoku stacjonujemy 🙂
hmmm mi się kojarzy stajnia po prawej stronie jadąc z Białegostoku, a po drugiej stronie ulicy mają chyba pastwiska,
coś kiedyś słyszałam, że ktoś ma tam głównie arabki, jazdy ponoć też swego czasu prowadzili... ale ręki nie dam uciąć 😉
fakt, jest po obu stronach  😡 czy to ma jakąś nazwę?
chyba nie, ale pytałam znajomą o tę stajnię. Nie poleca  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się