Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

opolanka   psychologiem przez przeszkody
19 kwietnia 2013 11:46
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 kwietnia 2013 11:52
JARA, rekina też szukałam ale doszłam tylko do tego że to pomysł jakiegoś designera. Łódź podwodna jest gdzieś w internecie i kosztuje chyba 70 zł, znalazłam wchodząc na strony przez google grafika 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
19 kwietnia 2013 12:01
tutaj sa linki, ale nie jestem pewna, czy do sklepów: http://gadzeciara.blogspot.com/2012/12/bez-muu-z-dna.html
Ja tez nie ufam takim ciezarowkom, kiedys jechalam z mama jako pasazer i cos sie nam nie podobalo w ciezarowce przed namu, mama zwolnila, kilka sekund pozniej wypadl ogromny kamien, prosto na nas by polecial, na przednia szybe.
Sama właśnie szukam zaparzaczy i na szczęście są miejsca, gdzie można je kupić taniej, niż na allegro 😉
http://famfam.pl/zaparzacze-do-herbaty/74-zaparzacz-do-herbaty-robot-kikkerland.html - strona tej samej firmy, ale poza allegro
http://mynook.pl/pl/zaparzacz-do-herbaty-robot.html - jeszcze coś innego, ale robot ten sam, a przynajmniej tak wygląda 🙂
JARA, zaparzacz zaparzaczem ale bule to jest coś 😀
Czy ktoś wie gdzie urodziła się Rene Meisner? Wszędzie znajduję informacje o roku urodzenia, gdzie studiowała, itp., a do uczelnianego projektu, nad którym pracuję potrzebuję miejsca urodzenia 🙄

Znalazłam! W końcu 😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 kwietnia 2013 14:58
Dzięki dziewczyny!! Kurde fajny gadżet, ale drogi.

abre,  kochana mam, nawet dwa rodzaje 😉


😍


edit:
Roślinka 🙂
http://mynook.pl/pl/zaparzacz-do-herbaty-ped-herbaty.html
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 kwietnia 2013 19:46
Jak w Blackberry doładować konto ?  🙄
Jadę jutro na pogrzeb kolegi, rówieśnika. Mam 16 lat, więc wiadomo, że nie kupię dużej wiązanki, ale też nie przyjdę bez niczego. Czy mogę kupić 3 albo 5 róż, czy na pogrzeb "nie wypada"?
na pogrzebie mojego znajomego było odgórnie ustalone, że każdy przychodzi z 1 białą różą. na pogrzeb innego kolegi kupiłam 3 duże róże, także myślę, że będzie w porządku
robakt   Liczy się jutro.
21 kwietnia 2013 13:30
infantil ja ostatnio widziałam Panią idącą na pogrzeb z różą przybraną czarną wstążką i według mnie wyglądało to elegancko i taktownie.
dziękuję  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 kwietnia 2013 19:34
W kwiaciarni zrobia Ci wiazanke na pogrzeb z lilii albo irysow 😉
Czy chcąc odwiedzić w godzinach popołudniowych w sobotę SK Michałów wypada do nich wcześniej zadzwonić, czy mogę wejść tak o i zwiedzać?
Ja bym tak zrobił. Nie wszyscy mile odbierają odwiedziny nieznanych osób. Jeśli zadzwonisz, na pewno nie stracisz a możesz zyskać.
Dzięki! Zadzwonię szczególnie, że wybieramy się w parę osób.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
24 kwietnia 2013 15:40
znalazłam stare okulary - ray ban'y, typu "lenonki". zastanawiam się, czy mają jakąś wartość? znacie kogoś, kto się na tym zna? i jak sprawdzić, czy są na pewno oryginalne?
Mam taki ''problem''. Otóż od 2 miesięcy bez przerwy ''nękają'' mnie telefony z firmy Orange. Nie jesteśmy ich klientami. Dzwonią dzień w dzień na numer stacjonarny, nieraz i po 3 (!) razy dziennie. Za każdym razem jest to samo czyli grzeczne dziękowanie za oferowaną usługę i oznajmianie że nie jesteśmy zainteresowani ofertą. Od jakiegoś czasu zaczęliśmy prosić o usunięcie numeru z bazy, za każdym razem jest to samo.. Z czasem nie da się już nie denerwować z tego powodu  🙄 Nawet prośba o rozmowę z przełożonym nic nie daje ze względu na jakieś wymówki dlaczego to nas z nim nie połączą. Istny cyrk...   🤔wirek: Miał ktoś podobny problem, wie gdzie to zgłosić/ co z tym zrobić? W wyszukiwarce też szukałam ale znalazłam znaczącą różnice w opisach oraz żadnych rozwiązań.
Jak mnie zamęczają, to niemiłym głosem proszę o powtórzenie nazwiska dzwoniącego, udaję, że zapisuję, gram ciszą, mówię, że złożę skargę. Zwykle pomaga.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 kwietnia 2013 17:37
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 kwietnia 2013 18:02
Wie ktoś może co to za muzyka lecąca w tle?
klik
JARA dzięki! To na pewno będzie bardzo pomocne. Wystarczy przy kolejnym telefonie poprosić i wpisanie na nią, czy powinnam w tej sprawie gdzieś zadzwonić (?) żeby się wpisać?
Kastorkowa, Yiruma - River Flows In You
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 kwietnia 2013 18:24
_megi_, jak zadzwonią do Ciebie to prosisz o wpisanie.
Dzięki  :kwiatek:
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 kwietnia 2013 18:26
lotka13, Dziękuje bardzo. Nigdy bym tego nie znalazła.
lotka13, Dziękuje bardzo. Nigdy bym tego nie znalazła.


Dzięki, że to wrzuciłaś. Super kawałek.
Ludziska, chciałabym prosić o pomoc.
Nie wiem, czy moją prośbę umieszczam w odpowiednim wątku, ale ten wydawał mi się w miarę ogólny i humorystyczny 🙂
Kończę pracę magisterską i brakuje mi jeszcze z 20 osób badanych (studentów!). Może ktoś chciałby wypełnić dla mnie kwestionariusz?
Mozolnie uzbierałam 80 osób a potrzeba mi ponad setki.
Gdyby ktoś chciał pomóc, kwestionariusz jest pod linkiem:
http://www.ankietka.pl/ankieta/110012/badania-psychologiczne.html
Ma kilka stron a wypełnienie zajmuje koło 20 minut.
Będę bardzo wdzięczna.
Gdzie można kupić takie druciki:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się