Top model-zostań modelką

Monny   bez odbioru .
11 kwietnia 2013 16:44
http://www.modelingclub.pl/388,anna-piechowiak.html
skoro o playboyu mowa to ona własnie w te rejony uderza chyba 🙂
Mnie też plus size kojarzy się z zadbanym rozmiarem 40-44
Niestety jej do modelki daleko, bo nie ma rozmiaru 34-36. a nie ma modelingu posredniego 38-40 :P

Marcela jest świetna 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 kwietnia 2013 15:40
Top Model w pozycji sikającej    😂
Wiem jestem złośliwa ale odrzuca mnie od tej dziewuchy
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 kwietnia 2013 17:32
Mnie jednak bardziej odrzuca od Anki blondynki.
Wyciekła finałowa piątka, Marcela, Justyna, Tamara, Renata i Zuza.
Fajna 5 na finał. Aktualnie jestem za Marcela 😀 fajna odwazna babka. wie czego chce a do tego piekna 🙂
Czyli finalistki same faworytki (oprócz Justyny).

Ale szkoda trochę tak od razu wiedzieć  🤔
hszonszcz   wredny hszonszcz.
12 kwietnia 2013 20:33
Marcela jest świetna 🙂


Nie cierpię jej 😀 Cały czas jest taka "co to nie ona"  🙄
Monny   bez odbioru .
12 kwietnia 2013 20:42
A mnie dziwi dlaczego tak Renatę przepychają. Czyżby znowu ustawka? Ani nie wykonała zadania, złamała obcas na tym mini pokazie i co ? I dalej jest :/
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 kwietnia 2013 20:58
Ja ogólnie jestem trochę rozczarowana brakiem profesjonalizmu u tych panienek. Jedna cyckami nie poświeci bo coś tam, druga tego nie, bo coś tam, trzecia nie bo coś tam. A bo tamta powiedziała na mnie to a ta tamto.. a tej nikt nie lubi 😵
🙇.  kur.. to jest Big Brother czy dom modelek?
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 kwietnia 2013 21:09
Ten obcas to chyba nie była jej wina, on się po prostu odkleił  😲
Obejrzałam dotychczas tylko jeden odcinek, ten ostatni- i powiem tak: praktycznie wszystkie dziewczyny zlewają mi się w jedno: nijakie brunetki. Jedna blondyna jest podobna do tej Magdy z zeszłego roku, co to sie nie chciała rozbierać, a druga jest totalnie nijaka. Rzuciły mi się w oczy obwisłe tyłki. Jedyna fajna laska z jajami to chyba wlaśnie Marcela.

Moze i Marcela jest troche "co to nie ona" ale jak poslucham reszty ktora ciagle sie boi, wstydzi albo jest niepewna siebie..
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 kwietnia 2013 21:18
dla mnie ten odcinek wygrywa pan wampir z lozka 😜
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
17 kwietnia 2013 21:25
a kto poleciał ?😀
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 kwietnia 2013 21:28
Ania blondynka odpadła.
Mad wyobraź sobie Ciebie potworka z głębin+ pana wampira= para idealna 😁.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 kwietnia 2013 21:33
Mad wyobraź sobie Ciebie potworka z głębin+ pana wampira= para idealna 😁.

Wampir, nie-wampir, niewazne, wazne ze przystojny i w lozku 😎
hszonszcz   wredny hszonszcz.
17 kwietnia 2013 21:36
Ania blondynka odpadła.



Cieszy mnie ten werdykt. Nie lubiłam tej pustej dziewczyny 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 kwietnia 2013 22:10
Mnie też! Zwłaszcza, że psychicznie się nie nadawała. Ola mnie zaczyna irytować, ale jak dla mnie, za tydzień może odpasc Marta. Zupełnie mi się nie podoba.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
18 kwietnia 2013 06:08
A mnie ta Justyna drażni.
Może dlatego, że jest podobna do kogoś, kogo nie lubie 😉
Zabawne, że "Ania blondynka" na każdym zdjęciu wyglądała jak laska z Playboya, a jak sesja wymagała od niej tego, żeby tak właśnie wyglądała, to... wyszło mocno nijako.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
18 kwietnia 2013 08:14
[quote author=incognito link=topic=32158.msg1739651#msg1739651 date=1365172895]
o urodzie mongoła


???
[/quote]

Azjatyckie rysy twarzy szeroka kanciata twarz skośne lekko oczy, kojarzysz? Ja ich imion nie pamiętam😉

PS:i równiez nie uważam żeby to była obraza 😉
Muszę nadrobić ostatnie odcinki, lubię po prostu oglądać zdjęcia, które im robią, zachowania podczas sesji, ale i ogólne zachowania wśród uczestniczek
incognito, nie widzisz różnicy miedzy stwierdzeniem "o urodzie mongoła" i "o urodzie Mongoła" lub "o mongolskich rysach"?
Tak na przyszłość, bo domyślam się, że to właśnie efekt "nie chce mi się używać wielkich liter".
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
18 kwietnia 2013 09:12
Jeżeli tak Cię napisanie przeze mnie z małej litery tego słowa ruszyło to wybacz 😉 dla mnie to nie miało znaczenia, ale jak widac dla niektórych ma, więc postaram się kolejnym razem zwrócić na to uwagę, aby nie wzbudzać niepotrzebnych emocji 🙂 :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2013 09:16
incognito, to jakby napisać żyd i Żyd. Jest różnica...

Bardzo mi się podobało zdjęcie Ani z blizną  😍 Strasznie ją potraktowali mocząc w wannie z wodą, gdy wiedzieli, że boi się krwi... Ale dała radę  😅
Przegapiłam początek, tydzień temu widziałam w zapowiedzi jakąś awanturę właśnie z Anią. O co chodziło?
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
18 kwietnia 2013 09:24
[quote author=szalonakobyła link=topic=32158.msg1747453#msg1747453 date=1365793454]
Fajna 5 na finał. Aktualnie jestem za Marcela 😀 fajna odwazna babka. wie czego chce a do tego piekna 🙂
[/quote]

ale top modelka nie ma być piękna  🤣
Ale chyba to jej nie zaszkodzi? 😀
incognito, nie widzisz różnicy miedzy stwierdzeniem "o urodzie mongoła" i "o urodzie Mongoła" lub "o mongolskich rysach"?
Tak na przyszłość, bo domyślam się, że to właśnie efekt "nie chce mi się używać wielkich liter".

Z tym że tępoty ludzkiej nie poznaje się po urodzie, więc nikt nie powinien mieć problemu z rozszyfrowaniem co autor miał na myśli(no chyba, że jakiś mongoł)
Polemizowałabym.
Kto odpadł wczoraj? 😉
Ania Koryto
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2013 16:50
Boję się, że w następnej edycji pojawi się chmara dziewczyn z bliznami liczących na darmową operację  😵
Jak na castingach nie byłam przekonana, tak teraz coraz bardziej mi się te dziewczyny podobają. Renata jest taka trochę anemiczna, ale obłędnie fotogeniczna. Słaba sesja wg mnie, spodziewałam się więcej patrząc na zdjęcia fotografa, które prezentowali przed sesją. Szkoda mi trochę Ani, wg mnie do odstrzału bardziej była Joanna...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się