Taranty

też mam taranciki 🙂
.
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
19 kwietnia 2013 12:07
ogier Boves maści gniadosrokatotarantowatej (taki przynajmniej był jak był mały z wiekiem sierść robiła się coraz bielsza a łaty i kropki zostały tylko na rózowej skórze) 😉 (lekko przybrudzony ale ogólnie jest bialusieńki)
ile Twój tarant będzie miał wzrostu jako dorosły? mam identycznego i szukam do pary


Widziałam bardzo podobną klacz dzisiaj w Końskim Targu w Empiku.


Nasz kropek:


.
bajaderka-zorro
Ten Boves na pierwszy rzut oka wygląda jak cremello
Atlanta super ! Kucolki bajeczne ! amazonka* fantastyczny konik i foto  😉
amazonka* - Zawsze marzył mi się tarantowaty koń, ale ten to już w ogóle jest cudny! 👀
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
19 kwietnia 2013 23:33
Boves ma 19 lat, amazonka brudny jest na zdjęciu, ale jak się go wykąpie to jest śnieżno biały, niestety jest strasznym brudasem i ciężko utrzymać jego sierść w czystości.
Boves fajny chłopczyk a jakie czarujące spojrzenie ma !
emptyline   Big Milk Straciatella
22 kwietnia 2013 11:09
Amazonka, już pisałam chyba z zdjęciach naszych koni, że twój chłopak jest absolutnie zjawiskowy, ale się powtórzę. Dawaj więcej zdjęć! 🙂

Mój Całek:
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Miło że się podoba.
A takie cudeńko napotkałam przypadkiem w sieci:



I bonus:
emptyline   Big Milk Straciatella
21 maja 2013 11:41
amazonka, to drugie zdjęcie z dogiem boskie.

My się przypominamy za Całusem i Orestesem Martity







Widzę, że tarancików na forum pod dostatkiem, ale jak człowiek szuka tarantowatego roczniaczka (ogierka) to nic...  🙁 , w sumie może też źle szukam. Czy poza hodowlą Mazurków można dostać gdzieś (obecnie) rocznego tarantka (z bliżej określonym pochodzeniem)? Ktoś widział, słyszał, wie? Bo moje rude niebawem idzie na emeryturkę, więc szukam młodziaka, a w tarantach jestem  😍
Dommini-ka  http://allegro.pl/pele-ogier-tarant-i3332124579.html    😉     http://allegro.pl/pejdzer-ogier-tarant-i3332125098.html   mój tarant też jest na sprzedaż   😉 http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/5640   wszystko zależy w jakiej cenie szukasz .

edit. lit.
edzia69   Kolorowe jest piękne!
27 czerwca 2013 18:03
U Madzi Miszteli masz fajne papierowo.My od 3 lat naszych dużych klaczy tarantowatych nie kryjemy,czekamy na lepsze czasy, Jak szukasz taranta w rozmiarze ok 145-150 to mam aktualnie 3 latka.
Amazonko dziękuję za info, trochę mało mam czasu ostatnio i dopiero teraz Twój wpis zobaczyłam.
Piękny ten Twój kropek.Zdradzisz pochodzenie?
Szukam tak 165 więc wyższych. Monia wszystkie podesłane ogłoszenia widziałam już wcześniej 😉 Iwanek wpada w oko, tylko jak on duży może być? No i niestety ode mnie w opór daleko aby poskoczyć i obejrzeć 🙂 (ja z Wawy)
Nowe zdjęcia mojego bubla : )

P.S. Co robi koń od razu po kąpieli? 😉 hehe
🙂
My Love🙂DENIRO🙂Przypominamy się🙂
Halo Nigdzie nie mogę znalesc zdjęć Bakałarza po Dywizjonie o maści siwotarantowatej (ojciec Mazurowskiego Baksika) który właśnie namieszał i jako dziadek robi takie niespodzianki nieprzewidziane jak mój kropek🙂 ciekawa jestem jak wyglądał chłopak ale już się powoli poddaje całego neta już chyba przeszukałam i nic:/ Gdyby ktoś gdzieś widział lub wiedział gdzie szukać to super by było🙂

edytuj posty!
edzia69   Kolorowe jest piękne!
01 października 2013 12:04
[quote author=Dommini-ka link=topic=231.msg1813466#msg1813466 date=1372349303]
Widzę, że tarancików na forum pod dostatkiem, ale jak człowiek szuka tarantowatego roczniaczka (ogierka) to nic...  🙁 , w sumie może też źle szukam. Czy poza hodowlą Mazurków można dostać gdzieś (obecnie) rocznego tarantka (z bliżej określonym pochodzeniem)? Ktoś widział, słyszał, wie? Bo moje rude niebawem idzie na emeryturkę, więc szukam młodziaka, a w tarantach jestem  😍
[/quote]
słabo szukasz...
Biały Kieł ( Pegasus HB x Lord Alexander ) Wicemistrz Polski Koni 6-letnich w Powożeniu Zaprzęgami 2013 - powożący Hubert Wojciechowski:



Jeden z fajniejszych koni, z jakimi miałam przyjemność pracować.

Na zdjęciu poniżej w wieku 3 albo 4 lat:

Podbijam...

Biały Kieł ( Pegasus HB x Lord Alexander ) - LICENCJONOWANY ogier 🙂



więcej info: https://www.facebook.com/pages/Mazurek-konie/137010906351332
Fajny chłopczyk !
faraa, Super, super! Z niecierpliwością będę czekać na info o źrebakach 🙂
Ogier Tik Tak od Amanda po Trefl. Koń o złotym sercu 🙂
Mój podopieczny też jest po Asie Trefl i charakter niesamowity, a to ogier kryjący  :kwiatek: coś musi być w tym ogierze, że daje tak dobre charaktery.
grandzia, Ale Trefl i As Trefl to dwa inne konie. As Trefl to syn Trefla 😉 i brat ww Tik-Taka. btw, a jaka matka?

ugabuga16, Fajny, fajny 🙂😉 btw, masz jakieś zdjęcia ze skoków?
On jest po Asie Trefl od Trefla. Matka to Platyna. Chodziło mi o linię męską, mają niesamowite charaktery 🙂
carmelka   Extremly photogenic... potato
19 października 2013 18:58
Zanm dwa taranty  😉
Oba okropne psztety i leniwce, oba utalentowane, pod odpowiednim jeźdzcem zmieniają się w wszechstronne konie sportowe.
1 i 2 - Jaśmin
3 i 4 - Monaco
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się