Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

mtl   I M Equestrian
20 kwietnia 2013 17:29
Nikitaa fajny gniady  😜

siwy opalal dzisiaj brzuszek.......  😁
Burza zazdroszczę 😀
anai no cóż... na nich wystarczy kilka razy cmoknąć i już zaczynają robić wygibasy  😂
zduśka no wiesz jak mówią, jaki pan taki kram 😀
Moon dokładnie! Przyjeżdżasz do stajni i możesz pogadać z ludźmi, posiedzieć, a nie tylko myślisz jak najszybciej wrócić do domu. No ja wiem, że Nord to powinien być gwiazdą ujeżdżeniową  😁
Hermes wypady są cudowne, bo nagle okazuje się, że na chwile przestajesz myśleć o wszystkich problemach. Dzięki 🙂
brzezinka cudowna para!
Klami to specjalnie dla Ciebie jeszcze dwie łaciatowe foty 😀
Nikitaa piękne stworzenie!


Moon   #kulistyzajebisty
20 kwietnia 2013 20:31
Mąka, tak tak to właśnie to! Obłęd po prostu!  😍 Łaciak też mógłby zrobić ujeżdżeniową karierę, w dodatku charakterystyczny maściowo, bylibyście oboje gwiazdami!  😉

Nikitaa, szał w ciapy, ja w ogóle nie rozumiem, że Krysiex chowa takie ciasteczko przed światem i nie pokazuje tu nam chłopaka?!  🤬  😉

Nas dziś odwiedził Madź, pofociła championa i me chude przeszczepy  🤣 - Generalnie jeździ mi się ostatnio z takim bananem: (No, dobra, ten akurat to sztuczny ala 'moni-debil', ja się nie umiem uśmiechać do zdjęć  😁 ) Koniu na padoczku kości rozprostował (co też zostało uwiecznione  😀iabeł: ) Nie było dziś tak ciepło jak w czwartek, ale i tak chce się żyć!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 kwietnia 2013 20:50
Moon, ogólnie już jeździmy na dworze, ale deszcz padał wtedy 🙂 a co do grzywy to kwestia przyzwyczajenia 😁 i super fotki 🙂
lacuna, miło :kwiatek:
basia16816, dziękujemy :kwiatek:
mtl, Siwy to jeden z moich ulubionych koni na rv 😍

A ja dzisiaj z Ramirą walczyłam po płaskim, w sumie jestem całkiem zadowolona, bo koń no się ujeżdża, mam nawet na dowód duuuużo zdjęć, ale czekam aż okrutna Nirv mi je prześle 😀iabel:
Moon Dziękować, krysiex nie chowa tylko pewnie fotografa brak, a Ty też masz ciacho niczego sobie, w ogóle bardzo elegancko wyglądacie 🙂
Mąka, łąciaty rządzi !!! Cudny jest.
Moon, uwielbiam was 😍!!

A mnie dziś rano powitał taki widok:


I jak tu nie kochać wiosny 🙂?

Jedziemy jutro na zawody, proszę o kciuki za bezpieczny transport!
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
20 kwietnia 2013 21:59
To te w Agmaji? O której? Kurcze, wpadlabym 😀
Moon bardzo mi się podoba Twój kask 🙂
Dzionka trzymam trzymam 😉
Dzisiaj stała sobie taka śliczna mini stacjonatka, a raz się żyje... 😀 Wiem, że nie jest dobrze technicznie ale skaczę pierwszy raz od 2 lat.

Zu, nie nie, do Szarży w końcu jedziemy 🙂

konwalia, dzięki 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
20 kwietnia 2013 22:10
To trzymam kciuki, daj koniecznie znać jak poszło 😀
Lacuna dzięki  :kwiatek: ja haka używam już od 2 lat. Bardzo często, bo kobyła na skokach mocno do przodu, a na haku idzie ją przytrzymać. Na wędzidle moge zapomnieć o skróceniu jeśli nie pasuje  😁
Dzionka ja też trzymam. Fotorelacja będzie?  😀 Co jedziecie? My dopiero za tydzień, ale już się nie mogę doczekać
baffinka, będzie fotorelacja, zabieram całą wielką ekipę mamo-teściowych ze sobą, więc wiesz 😉 Jedziemy LL i L. Dam znać czy żyję jutro 😉
Nikitaa, dobre turbo ma kucor 😀 tańce hulanki swawole.. 🙂

Moon, serio odpadam, znowu jeszcze fajniejsze zdjęcia, uśmiech od ucha do ucha- piękno!

Moon osz Ty! Nawet kask masz granatowy! 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 kwietnia 2013 22:45
A ja już mam Ramirę dzisiejszą i kurcze, ten kucyk fajnie zaczyna wyglądać 💘
Ogólnie mam kurcze problem ostatnio z garbieniem się i podciąganiem pięty do góry, ale będę walczyć! 🙂







No i oczywiście co to za trening bez wkurzonego kucyka 😁


Hermes jaki fajny kuleczek 😀
Moon   #kulistyzajebisty
21 kwietnia 2013 07:00
Hermes, fajna bułeczka 🙂 Ahh, to grzywsko to bym upitoliła, ajjj jakbym upitoliła...!  🤣
Ale kolorem włosów się dobraliście idealnie ;-)

Dzią, do booojuu!

ashtray, a podejrzewałaś mnie o jakiś inny kolor?  😁

Burza, zacieszyk wiosenny taki głupawkowy  🤣 Będzie więcej.  😀iabeł:

Konwalia, drugie foto - szał! W ogóle nie wiem dlaczego, wyobrażałam sobie Ciebie jako... no dzieciucha takiego, a tu fajna dziewczyna mi macha ze zdjęcia!  😉
Super, że jeździsz (bez wypinaczy!) nawet dało się coś kicnąć, bombowe uczucie, co?  😎 😉
anai, ale pulpecik 🙂


Burza, obejrzałam sobie Dina bez derki dokładnie, masz rację, zaokrąglił się znacznie w ciągu chyba miesiąca (i znów potwierdziło się, że na niego zbawienny wpływ ma Vitalic). Był moment, że trochę za bardzo żebra mu prześwitywały, teraz jest ok, można przerabiać na mięśnie 😉 Czy wszystkie konie ze sporą ilością xx tak łatwo chudną? JEmu wystarczy gorsze siano, zimowy padok bez trawy i zawsze chudnie. A latem pączuś.

Hermes, fajna kucynka, ale grzywę też bym przerwała i skróciła, nie lubię takiego buszu 😉

Dzionka, powodzenia!!!

Moon, wrzucaj więcej fotek, bardzo pozytywny obrazek!
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 kwietnia 2013 10:31
Hermes dobrałyście się kolorem grzywy do siebie 😀 Ale też fajnie proporcjonalnie pasujecie do siebie 🙂 Ty ją dzierżawisz czy jak? Bo ja ostatnio mało tu w temacie jestem.  No i najważniejsze no piło się na Was patrzy 🙂
Mąka ale Fruguś ma diabliki w oczkach 😀 super chłopaki wyglądają 😀
Moon zdecydowanie częściej powinniście się ujawniać. Bardzo cieszycie oko!  😜
konwalia już widziałam na fb 😀 tarara- szaleństwo! 🙂 więcej! 😀

Lolek i Czek wczoraj mieli urodziny 🙂
Lolo już 9 aa Czekor 7 🙂 obydwoje zajadali się tortem 🙂 Czekorowi pomagała Karolka 🙂





później Czekor zaczął hasać :



i uskuteczniał skok przez płot :



Karolaj tylko skomentowała jego zachowanie " Alę co się dzieję??: 



a co do Fuerte?

To Fuerte dalej ma tą grudę. Ostatnio już wrzuciłam zdjęcia z wsiadania ale pojeździłyśmy 3 razy tak po 30minut i znów się zrobiło większe... szlak mnie trafia. Na dodatek derkę sobie już doszczętnie rozwalił i w karuzeli mu się przesunęła tak że zaczęła obcierać mu pęcinę na prawej tylnej nodze. Za chwilkę jadę do stajni i mam nadzieję że nie będzie tam spuchnięte. co to za delikatny koń. Czym więcej się dookoła niego krąży tym sobie więcej kuku robi... 

Moon dziekuje 🙂 tak udalo mi sie pokonac strach juz prawie w 100%, czasem jeszcze wsiadam na lonze zeby siebie korygowac. No ale powoli i do przodu 🙂
juliadna dziekuje po raz drugi 🙂 zdrowia dla Fuercika jak najszybciej, trzymam kciuki :kwiatek:
Juliadna sto lat dla Lolka i Czeka. No i zdrówka dla Fuerciaka  :kwiatek:

Pozdrowienia od jeszcze pluszowej Rudej  😀

Doznałam szoku dzisiaj- spłoszyła się i to konkretnie  😲 a ona raczej z tych niewzruszonych  😁
Dzięki za kciuki, chyba działały 🙂 Zawody bardzo na plus, przełamałam się trochę. Jak by mi się tak jeszcze styki nie przelały po wjeździe na parkur, to by było w ogóle cudnie. A konia to mam złotego, ratował mi tyłek jak tylko mógł! Pierwsze "L"oty za płoty 🙂
mils   ig: milen.ju
21 kwietnia 2013 17:14
Moon Barb świetnie wygląda, Ty również. 🙂
Mąka Twoje chłopaki są genialni. 🙂
Hermes grzywa jest cudowna, ja to bym zaplotła! Ale to może moje zboczenie po naszym fryzie. 😁 Świetnie razem wyglądacie!
juliadna najlepsze (spóźnione) życzenia dla chłopaków, a dla Fuerte dużo zdrowia. 🙂
baffinka fajniutka Ruda. 🙂
Mamut dzisiaj biegała po drążkach. Niestety nie mogłam wsiąść, bo wczoraj zostałam trochę podeptana i moja stopa nie wytrzymała tylu wrażeń, ale za to kobyłka pilnie pracowała (a raczej uczyła się) pod trenerką. Poza tym, to ostatnio coraz lepiej nam się jeździ. Wreszcie czuję, że mam jakąkolwiek kontrolę nad Mamutem, nawet w galopie jest znośnie, a zagalopowania na prawo już za pierwszym razem są na dobrą nogę z czym był duży problem. Sam galop z dnia na dzień coraz lepszy, a Mamucik galopuje dużo pewniej. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy. 🙂
konwalia, trochę nie na temat, ale jakie Ty masz piękne włosy 😍
Dzionka, wrzucaj foty i filmiki! 🙂
Dorzucę jeszcze screeny z filmiku, bo film się będzie wieki ładował chyba:









Uff, ale stresior był, maaatko...

wymodelowana, proszem bardzo 🙂!
mils   ig: milen.ju
21 kwietnia 2013 17:35
Dzionka gratulacje za udane zawody. 😀
Dzionka, dobrze wyglądaliście 🙂 Gratulacje 🙂
Dzięki dziewczyny, chociaż gratulować zupełnie nie ma czego 🙂 No ale zawsze to jaki debiut, mamy to za sobą 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 kwietnia 2013 18:25
konwalia, dzięki 🙂
Moon, grzywę to i ja bym upierdzieliła, ale no właściciel by zawału dostał 😁
anai, dzięki no i co do grzywy to wyżej napisałam 😉
juliadna, tzn ja na niej jeżdżę, bo właściciel bardzo rzadko przyjeżdża 😉 akurat dzisiaj przyjechał a my na zawodach 😁 i miło, że się podobamy :kwiatek: pomiziaj ode mnie Lolka i Czeka no i Fuerte! 🙂
mils, no ona jest pleciona, tylko wtedy mi się nie chciało, ale na zawody czy coś to zaplatamy i na treningi i również miło, że się podobamy :kwiatek:
Dzionka, również gratuluję udanych zawodów 😉


A ja dzisiaj już też wróciłam do domu po zawodach i muszę powiedzieć, że coraz bardziej kocham tego kucyka 😍 dwa przejazdy na czysto co dało nam 5 miejsce na około 26 koni 😉 jak na pierwsze zawody tego konia to jestem mega dumna no i teraz pilnie będziemy trenować i podbijemy kolejne parkury 😅 filmik będę miała jakoś w tygodniu to się pochwalę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się