moda, ciuchy etc...

Ja tam olałam, bo ostatnią białą koszulę miałam w podstawówce. Śmigałam w zwykłej czarnej spódniczce i czarnej koszuli z krótkim rękawem, ale było tak gorąco, że ze dwa razy przyszłam w letniej czarnej sukience z rękawkiem i nikt nie składał zażaleń (a siedziałam zawsze w pierwszej ławce, bo ja inicjały AA mam i od zawsze pierwsza w dzienniku byłam :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 kwietnia 2013 20:45
cavaletti powinnaś być ubrana elegancko i tyle. Nikt Cię nie wyrzuci z egzaminu bo zamiast czarnej spódnicy masz zieloną.
cavaletti, moim zdaniem na pisemnej możesz być ubrana i w czarną bluzkę, ale na ustną założyłabym białą koszulę, bo jednak tam patrzą na ubiór, chociaż teoretycznie ocenia się wiedzę, a nie wygląd...
Widziałyście w jakimś sklepie stacjonarnym koszulę w kratę ? W odcieniach granat / bordo / czerwień / biel / beż / czerń. Najchętniej taliowana, mile widziane jakieś ćwieki / skórzane wstawki. Wchodzi w grę również luźniejszy krój  🙂 :kwiatek: Wszystko co mi się przewinęło w rękach to szmatki w pudrowych kolorach.


Hilfiger?
właaaaaaśnie, czy na maturę muszę mieć białą koszulę i czarne spodnie/spódniczkę? bo mam w sumie sporo ubrań, które wg mnie nadają się na egzamin (zwłaszcza jak jest gorąco).
może wrzucę foty i ocenicie. bo w sumie nie chce mi się kupować jakiś 3 zestawów, skoro mogę coś z mojej szafy wykorzystać

To zależy pewnie od szkoły, mój ubiór skomentowała jedna nauczycielka. Miałam granatowe spodnie, białą koszulę w cieniutkie, jasnoniebieskie paski i chabrową marynarkę 🙄
Jakie masz zestawy? Najlepiej chyba będzie jak wstawisz foty 🙂
to jutro wieczorem postaram się coś wrzucić 🙂 i dopytam w szkole, czy są jakieś standardy i specjalne wymagania 😉
ja na pisemnych byłam w szarym kostiumie i białej bluzce, a na ustnych w czarnej, raczej eleganckiej sukience i nikt się nie czepiał. ale nasza szkoła jakoś bardzo rygorystyczna nie była 😉
Ja na pisemnych byłam w ciemnych jeansach i koszulach (białych lub błękitnych - wszystkie mocno eleganckie) i butach na lekkim obcasie/czarnych baletkach. Na ustnych - koszula, obcasy i pożyczana od koleżanki spódnica (zapomniałam swojej z domu, a byłam w krótkich, czerwonych spodenkach i biegałam po szkole szukając kumpeli, która ma cokolwiek na przebranie 🏇 )

edit - teraz doczytałam, że piszecie o egzaminie gimnazjalnym. Wtedy klasycznie - czarna spódnica nad kolano i biała koszula + czarne buty na 2cm obcasie.
Kupiłam! Koszula bez rękawów z h&mu, jest baardzo wycięta pod pachami, ale tylko takie mi się nie ciągną na biuście. Trudno, założę marynarkę. Dodatkowo kupiłam balerinki i torebkę  😍. Nie mam nic na pozostałe dni, polecę 3 razy w tym samym.
Jakie buty założyć do takiej bejsbolówki?  :kwiatek:
I jaki kolor bluzy wziąć? Bo ja już nie sama nie wiem  😜




Edit.

ta jest obłędna! Gdzie mogę ją dostać?  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2013 18:30
Trampki?
Trampki,vansy i inne tego typu cuda odpadają - zupełnie nie mój styl.
A Airmaxy? One chyba się nadadzą do takiego sportowego stylu, chociaż nie wiem, w życiu żadnych nie miałam.  😁
Pialotta, no to zwyczajne tenisówki takie jak te z Primarka 🙂?
Albo Air maxy :P.
Właśnie o tych tenisówkach i maxach myślałam. A baleriny bardzo źle by wyglądały?

Nie widział/nie słyszał nikt o tej bejsbolówce z drugiego linku?  :kwiatek:
Pialotta, wpisz sobie w Google grafika hasło "bejsbolówka stylizacje" i wyskoczą Ci przykładowe połączenia z różnymi butami 🙂.
Tenisówki są tanie, a pasują czarne praktycznie do wszystkiego, Air Maxy inna półka cenowa, i moim zdaniem z wyglądu średnie, ale na prawdę bardzo wygodne! Moje kolana je pokochały :P.
A właśnie mi Maxy wyglądem podchodzą jednak cena trochę boli 🙁
Pialotta, no cena jest wysoka. Ja miałam okazję kupić moje za grosze, nie byłam do nich w 100 % przekonana, bo po pierwsze noszą je teraz wszyscy, a po drugie to po prostu mi się nie podobają. Ale faktem jest, że są bardzo wygodne, mogę w nich biegać bez bólu kolan i rozrywającego bólu stóp. Teraz pewnie wybrałabym materiałowe, bo skóra się pozaginała i pozdzierała, a że są białe to ciężko je zapastować.
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 kwietnia 2013 12:07
Pialotta, ja bym balerin nie zakładała.
Pialotta ja bym założyła z Conversami, ale tu masz przykład z takimi butkami:



O, też fajnie, dziękuje!  :kwiatek:
Moim zdaniem zależy od tego, jakie spodnie i bluzkę założysz. Bo z taką bluzą można zrobić typowo luzacki zestaw, ale i jakiś bardziej elegancki, gdzie i baleriny będą okej.
Ostatnio kupiłam baleriny w bershce...pochodziłam w nich nie całe 2 tygodnie i już całe porozklejane -.-
ashtray, taka bluza chodzi za mna juz od jakiegos czasu 😀 Skad ja masz?
Jiska u mnie podobnie. Obcierają mnie i się rozlatują. Zdecydowanie wolę buty ze stradivariusa.
Jak myslicie mogę założyć, do tej koszuli co wcześniej wstawiałam spódnicę ?
wilczyk pewnie! 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 kwietnia 2013 16:37
wilczyk podobną stylówę miałam na osiemnastkę koleżanki, więc nie wiem czy na egzamin to dobry pomysł. Ale ogólnie zestaw jest boski.
ikarina to nie moja bluza i to nie ja :P Wpisz na allegro "bejsbolówka" to pełno Ci tego wyskoczy 😉
moje najnowsze zakupy  💘

[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2013/Q10%200170179%20001%2024%200807%2010.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large][/img]

[img]http://images.newlook.com/is/image/newlook/womens/trousers-and-shorts/casual-trousers/stone-zip-pocket-joggers-/268914916?$zoomPopup$&hei=279&wid=706[/img]

koszula
[img]http://static.massimodutti.net/3/photos/2013/V/0/1/p/5805/715/250/5805715250_1_1_1.jpg?timestamp=1360325941165[/img]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się