Warszawskie voltopiry :)

pony   inspired by pony
19 kwietnia 2013 21:57
Nie więcej niż godzinę dziennie! Możecie sobie zajrzeć do książki czasem🙂

czyli rozumiem, że najbliższe volto-spotkanie na międzynarodowej?🙂
pony, malinka to plan super awaryjny. Na razie chce zobaczyć sie w świetle dziennym bo może wtedy przestanę sie załamywać.
Averis   Czarny charakter
19 kwietnia 2013 22:41
pony, międzynarodowa? Toż to obok mnie 🙂
Rany, jakaś saskokępska szajka? Ja też na M 🙂
pony   inspired by pony
19 kwietnia 2013 22:52
na to wygląda! 🙂
kujka   new better life mode: on
20 kwietnia 2013 07:02
jak cos, to i Grochow zaprasza 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 kwietnia 2013 07:07
Ja się z Konstancinem wychylać nie będę, bo to w sumie nie Warszawa, ale wiecie- siedzę na tyłku całymi dniami w domu 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 kwietnia 2013 17:32
pony, międzynarodowa? Toż to obok mnie 🙂


I bliziutko mnie, po drugiej stronie Stanów Zjednoczonych  😉 Dlatego należy w końcu spotkać się w większym gronie!
Może w jakiś cieplejszy i słoneczny dzień zrobimy piknik w Skaryszaku?
Averis   Czarny charakter
20 kwietnia 2013 22:09
Piszę się 🙂 Pisząc 'obok' trochę przesadziła, bo mieszkam w okolicach Polsatu. Ale dojazd zajmuje chwilkę 🙂
pony   inspired by pony
21 kwietnia 2013 12:31
pomysł z parkiem skaryszewskim super!🙂
Averis mój chłop też z tamtych okolic! często tam bywam, oj często 😉 Myjnia, Balaton i te sprawy 😉
ja też się piszę  🍴
I ja! 😎
o jeah! dawno pomysł pikniku za mną chodził 🙂 kiedy, kiedy 😀?
pony   inspired by pony
21 kwietnia 2013 14:00
o rety, ale się Warszawa obudziła, ale fajnie!🙂 Jak dusponujecie czasem w tygodniu?🙂 łapmy słońce!
poza wt i czw, no i najbliższym piątkiem jestem free wieczorami😀 piątki niestety co 2 tyg. mam zajęcia do późna i lipton, a tak to pon,sr, piąteczek wolna 😅
patrzę na kampus sggw przez okno i moje trawniczątko pod blokiem i opalają się ludziska😀
Może środa? 😀
moze czwartek ?😉
u mnie czwartek ok i w piatek. Środa odpada bo w czwartek mam zaliczenie ;/
Averis   Czarny charakter
21 kwietnia 2013 14:41
U mnie w czwartek dopiero koło 15. Wcześniej mam zajęci a. W piątek nie mogę 🙁
ja tak samo w czwartek mam zaliczenie i od 16 bylabym wolna 😉
kujka   new better life mode: on
21 kwietnia 2013 14:52
a ja w czwartek pracuje od rana do nocy (Pony wie 😉 ), wiec odpadam.
jednak czw wolny 😀 więc też mogę😀
no ja w czwartek o 17tej kończę zajęcia na uczelni. Więc ok 17.45/18 mogłabym być w skaryszewskim.
pony   inspired by pony
21 kwietnia 2013 18:18
ja w czwartek mam imprezę z okazji swoich 25 (!!!) urodzin, więc odpaadam, ale rzucajcie terminami, na pewno jakiś uda się ogarnąć🙂
To co z tym czwartkiem? 😉
Warszawiaki - Na Bemowie od ponad tygodnia trwa akcja pt. "polowanie na Czekoladę" - Czekolada to sunia, która nieszczęśliwym trafem wysmyknęła się z szelek i uciekła tuż po adopcji. Piesio jest przerażony i bardzo nieufny, przez co od ponad tygodnia właśnie nie daje się złapać i zamieszkuje krzaczory w okolicach Lazurowej/Szeligowskiej. Dzisiaj, 23/04/13, o 17:30 jest zbiórka chętnych do pomocy w polowaniu - może ktoś z Was ma czas i chciałby pomóc złapać biednego piesiuta? Z tego co wiem jest podkładany sedalin w jedzeniu i klatka łapka, ale ciągle jakieś przeciwności losu nie pozwalają piesa schwytać - a to sedalin nie zadziała w czas, wczoraj też jacyś gówniarze podpalili krzaczory w których zamieszkała Czekolada. Ale ona ciągle żyje, jest tam, nie można więc się poddać!
Więcej info na facebook.com/PSYgarnij. Akcję koordynują moi znajomi
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
23 kwietnia 2013 10:13
pony, no to piona! Urodziny mamy w ten sam dzien 😉 tylko kurna chata u mnie juz 28- kiedy to zlecialo?

A do Skaryszaka to i ja sie moze doturlam 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 kwietnia 2013 20:53
Dziewczyny, w ten weekend jest w Czersku turniej rycerski- http://www.zamekczersk.pl/?NR=118

Można dojechać sobie z metra Wilanowska autobusem 742 do Góry Kalwarii, potem niestety trzeba się przejść 5km piechotką- chyba, że uda się załatwić transport 😉
Czy któreś się wybierają? 😀 W sobotę będę wprawdzie z młodą, ale już w niedzielę sama- więc spokojnie jakieś piwko czy pitny miodek na murach będzie można obalić 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się