Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Ja, praczka podrozujaca bez oglowia, troche na plasko i jakies male skoki. Tym razem nie zaczynajcie dyskusji na 3 strony  :kwiatek:

Isobel, co to za podłoże?
hszonszcz   wredny hszonszcz.
18 kwietnia 2013 22:57
Isobel, podoba mi się Twoje konisko 🙂 Ładnie się rozluźniał na cordeo 😉
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
19 kwietnia 2013 12:14
to ja dorzucam mojego pokracznie tarzającego się po jeździe  😂

Burza pociata guma🙂
nie wiem czy bylo 🙂 fajny filmik.
... jak zawsze oparte na nieśmiertelnej bzdurze o przesuwaniu balansu konia do tyłu... 😵
nie wiem czy bylo 🙂 fajny filmik.


Tyle się nasłuchałam o tym jak to okropnie się jeździ w Anglii że ten film był dla mnie zaskoczeniem. Naprawdę bardzo fajnie to wygląda. Szkoda że nikt nie zrobił polskich napisów.

Edit: Geniusz, geniusz geniusz nie zauważyłam że można włączyć napisy.
ja jestem na nie.
Gillian   four letter word
20 kwietnia 2013 04:38
konwalia, dlaczego?
Nie wiem czy było ale... lubię ten filmik 😉


Zapraszam także na mój kanał 😉 Będę wdzięczna za kliknięcia łapek w góre i komentarzy (za które na pewno się odwdzięczę :p)
https://www.youtube.com/user/ByKasiakxdd
konwalia, ja tez jestem na nie, nie moge na to patrzeć..
A ja nie widzę w tym nic złego... W filmiku mówią, że konie na tej bieżni są sprawdzane, a nie że to jest ich regularny trening. Co za różnica czy zmusimy konia do biegu siedząc na nim, czy też do tego, żeby biegł na bieżni? Jeżeli tylko koń nie boi się bieżni ( a nie widziałam jakieś paniki u nich) to nie wiem, co w tym złego...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 kwietnia 2013 14:43
[s] A to czasem nie jest bieżnia do badania endoskopowego?[/s] Edit: Zmyliła mnie nazwa, głupoty piszę 🙄

Również nie widzę w tym nic złego.
Było?

Piękne konie.
Mlista_stopa, było, ale przyjemnie się na ten filmik patrzy 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 kwietnia 2013 22:06
m.indira   508... kucyków
21 kwietnia 2013 09:42
za moich czasów(jakies 40 lat temu) 50% ludzi nigdy kasku na głowie nie miało, i tak sie jeździło całe wieki wstecz
sama również pierwszy raz kask założyłam na obozie gdy miałam 15 lat, a jeździłam od 10 bez ...
ale konie były inne, chodziły często, nie zamknięte w boksach na cały dzień...
w stanach do tej pory dzieciaki na ranczach jeżdżą w kapeluszach, w krajach azjatyckich także bez kasku...
ucząc, kask jest obowiązkiem u nas na rekreacji, ale właściciele jeżdżą jak chcą...

i takie fajne zajeżdżanie konia, prawie bezstresowo 😉
Gillian   four letter word
21 kwietnia 2013 09:45
pomijając dzieciaka - rany jaki spasiony koń  🤔
#!
Nie wiem czy było ?
Ronin.   Każdy orze jak może.
21 kwietnia 2013 20:41
Isobel ,bardzo mi się podoba twój filmik  🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
22 kwietnia 2013 08:04
[quote author=Euforia_80 link=topic=348.msg1755637#msg1755637 date=1366614251]
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=ipkQxkZl7qg&NR=1  idiotyczna zabawa

edit:
wersja z dorosłymi

[/quote]

Masakra ;(
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
22 kwietnia 2013 08:23

Pomijając  już brak kasku- 



A mój syn lat rok i 3 miesiące wczoraj prowadził dwa wałachy i pomagał prowadzić ogiera (aaa!!! zło) i żyje i raczej wątpię żeby cuś się mogło stać poza nawiewką koni w razie czego.
Euforia_80, w tych kaubojskich zabawach nierzadko konie, gina - lamia sobie najczesciej kregoslupy. Mnie tez to niezmierne wkurza, bo jest to popularna dyscyplina na rodeo, powinna byc zakazana 100 lat temu, a mimo to malo sie podejmuje konkretnych dzialan, aby cos z tym zrobic. Ktos chyba dostaje porzadnie w lape 🤔
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 kwietnia 2013 15:13
kotbury- Wstawiłam filmik w sensie pozytywnym, a wtrącenie ,,pomijając brak kasku" miało na celu nie rozpoczynanie dyskusji o kaskach itd...
Podobało mi się, że takie małe dziecko jeździ i nie boi się dużych koni. Widać, że Twój syn też jest odważny, bo ja to w jego wieku bałam się zwierząt.
To i ja wstawię filmik ze zmagań z moim koniuchem 😉 Jeszcze sporo pracy przed Nami, ale jest coraz lepiej.

kotbury- Wstawiłam filmik w sensie pozytywnym, a wtrącenie ,,pomijając brak kasku" miało na celu nie rozpoczynanie dyskusji o kaskach itd...
Podobało mi się, że takie małe dziecko jeździ i nie boi się dużych koni. Widać, że Twój syn też jest odważny, bo ja to w jego wieku bałam się zwierząt.


Sorki, to źle to odebrałam.

Mój syn to się pcha i jest na etapie pokazywania gdzie koń ma oko, ucho, nos ... mój koń z anielską cierpliwością znosi te paluchy wkładane do oka.
Ostatnio w stajni była impreza dziecięca i dużo dzieci, które grały w piłkę. mały stanął, popatrzył i obrót o 180 i bieg do stajni i znów go trzeba podsadzać do każdego konia, ale to bez wyjątku do każdego, żadnego nie wolną opuścić bo wrzask.
W weeknd majowy już zadecydowaliśmy z mężem, że małego powożę "w siodle". Zobaczymy czy się nie będzie bał.
hszonszcz   wredny hszonszcz.
23 kwietnia 2013 13:34
Od kiedy leje się konia batem podczas zajeżdżania?  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się