Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Ronin.   Każdy orze jak może.
21 kwietnia 2013 20:23
konwalia ,ładnie !  🙂

Moje zdjęcie w nowych włosach  ,stare ale tym razem nie powtórkowe  😉
Ronin
Szkoda,że ta grzywka idzie z połowy głowy, przez co wydaje się,że Twoja głowa taka dłuuuga. 🙂
wiosno!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 kwietnia 2013 06:37
ikarina chętnie  bym Cię poznała, wyglądasz mega pozytywnie!  😉
Piekne jestescie dziewczyny, same modelki jak z okladki 😀

A to ja, najswiezsze, wersja przed impreza integracyjna 🙂
faith, Ty, piękna, się nastaw na robienie "słot foci" swojej dłoni :P I pochwal się, gdzie takie długie nogi dostałaś 😀
cavaletti i got it from my mama...  😁 a serio to nie wiem, mama niziutka, tata tez nie jakis super szczudlaty 😀 i myslisz ze jeszcze paluszkow nie obfotografowalam?;>
yga, ale chuda jesteś! *__*.

ikarina, czyżby tam z tyłu był pomnik konia czy tam jakiegoś innego jednorożca :P?



Zdjecie zrobione bylo przed Edinburgh City Chambers, a "jednorozcem" jest Bucefal niosacy Aleksandra Wielkiego 😉

Dzieki wszystkim za mile slowa, mowiac szczerze nigdy nie lubilam patrzec na swoje zdjecia, jak sie usmiecham, bo w podstawowce wolali na mnie Chinka (bo takie mi sie robia skosne oczy :lol🙂 Ciesze sie niezmiernie, ze robie pozytywne wrazenie 😀
ikarina, no, wiedziałam 😀. Fajnie jest pamiętać cokolwiek ze zwiedzania miasta hehe.
faith ślicznaś... w tym brązie szał 😍
Wlasciwie to dalej sa rude tyle ze ciemniejsze😀 ale dzieki😉
Sisisa, ty tez bylas w Edynburgu? 😀 Jak wrazenia? Bo mi sie smiac chcialo, ze gdziekolwiek weszlam - czy to sklep, czy muzeum - na 5 osob 4 byly rude 😀

Za to podroz pociagiem od Carlisle do Edynburga... 😍 Najpiekniejsze widoki, jakie kiedykolwiek widzialam.

faith, fajna masz sylwetke 🙂 I widze, ze styl podobny do mojego

smarcik, zapraszam, zapraszam 😉

Ronin., emade, wygladacie zupelnie inaczej, jak sobie was wyobrazalam ;D
ikarina, byłam u siostry w Edim 🙂. Mi się podobało, ale to był mój pierwszy zagraniczny wyjazd, więc wszystko było dla mnie takie WOW. Ja za to wszędzie widziałam Polaków :O.
W ogóle to fajne tam muzea mają, nie to co u nas w Polsce, tylko obrazy itd., a tam wszystkiego można dotknąć, pobawić się, muzeum narodowe było super i muzeum zabawek też fajne. I zoo fajne mają. I ciekawe historie, palenie czarownic na stosie, te ogromne szkoły prywatne itd. No, u nas w PL tego nie ma.
Mnie przeraziło tylko chodzenie w krótkim rękawie/bluzie przy ok. 7 stopniach (byłam w listopadzie), nawet dzieciaki porozbierane takie, mi ciągle zimno było.
A pijanych szkotów w kiltach widziała :P? 
Piękne jesteście !
Ronin., Ładna dziewczyna z Ciebie, ale strasznie sobie oczy pomniejszasz taką wyraźną, czarną kreską wokół.
Poszukaj na youtube instrukcji jak powiększyć oko cieniami.

faith, Długonożnico Ty! 😉 O wiele lepiej w ciemniejszych. Mówię Ci, że rudy jest absolutnie nie dla Ciebie. Brązy bez odcienia czerwieni są dla Ciebie stworzone.

A ja teraz tak najczęściej spędzam czas. I to uwielbiam! 😀


Jaka panterka 😍
To jest chyba raczej wzór lamparta, pantery są chyba czarne.

Lamparciątko re-volciątko.
Też go wrzucę, a co! 😉



W końcu jest owocem miłości dwojga re-voltowiczów. 😉 Poznaliśmy się 4 lata temu na innym, nieistniejącym już końskim forum (którego jednym z moderatorów była faith), a od kilku lat jesteśmy tu.
sama słodycz!! prześliczny bobas
Julie, jakie piękne oczy!
Nie mówiąc o rzęsach...  😍

Czyli praktyki 😉

Julie o ile od większości dzieci odrzuca mnie na kilometr, tak na Twojego Malucha zawsze przyjemnie popatrzeć 😉
Yga- Czadowe foty masz  😀
Julie- Lamprciątko słodkie 🙂

Ja z wczorajszego spaceru:

After party po zakończeniu roku. Brązowowłosa to ja 😉
Cavaletti, ładne dziewczę z Ciebie 😀 No i włosy, wiadomo.... 😁
To może ja też się w końcu wbiję ze swoim zdjęciem...ognisko na koniec LO 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 kwietnia 2013 07:56
"Pracowicie" 😉)



Faith - jest szał! Ślicznie wyglądasz w upiętych włosach 🙂

Julie - tak jak mnie takie rzeczy nie ruszają generalnie, to to, jak przeżywasz i opisujesz swoje macierzyństwo wywołuje wielki uśmiech na mojej twarzy. Cudowni wy! 🙂

Tristia - ładnaś 😉)
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 kwietnia 2013 09:24
infantil- extra stylowe i klimatyczne !
yga- bardzo kobieco🙂
Martva  :kwiatek: bardzo dziekuje! 🙂😉 ty lepiej wpadaj do mnie w odwiedziny 😀
incognito  😡 Dziękuje bardzo  :kwiatek:

Ronin super włosy! Zawsze chciałam mieć grzywkę, tylko u mnie się nie da, więc zazdroszczę  😀
Jaka panterka ! <3
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się