Końska rewia mody cz. VII (2013)

Livia   ...z innego świata
21 kwietnia 2013 20:52
Nowe Jarpole są super! Dera szaro-pomarańczowa marzenie 💘

Klami, ten pad ujeżdżeniowy na twoim zdjęciu to kobalt? Czy głębia oceanu?
wątek zamknięty
Livia, chyba głębia, ale to pytanie do deb.
wątek zamknięty
Ehhh, no i skończyło się niekupowanie... Idę spać, może mi przejdzie :P

Deb kawał dobrej roboty!!
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
21 kwietnia 2013 20:58
Livia, głębia. w rzeczywistości jest nieco ciemniejszy.

xxagaxx, bardzo dziękuję. wreszcie mogę odetchnąć z ulgą.
edit:
właściwie jeszcze nie mogę. obciążenie serwera na poziomie 2300%. myślałam, ze 100% to max 😉 mam nadzieję, że wytrzyma 😉
wątek zamknięty
Kolekcja wspaniała , na szczęście nic mnie aż tak nie powaliło , podoba mi się dera szaro-pomarańczowa ( ale na rudej jej nie widze  😁 ) i burgund , który -jeśli wygląda ta żywo tak jak na zdjęciach - jest moim must havem  😍
wątek zamknięty
deb
Brawo! Granaty obledne 🙂
wątek zamknięty
Chyba się zakochałam w Jarpolu ponownie, to po testach gim. zabieram sie do jakiejś robotki nawet w kamieniołomach i zbieram kase !  😁
wątek zamknięty
Heeeeej, cudeńka tu macie 😀
Nie wie ktoś jak kolorystycznie wypada ten nowy, zielony cotton Eskadron NG? Jak to się ma do tych z kolekcji Bloom? Bo na jednych zdjęciach on jest bardzo do bloom podobny, taki intensywny i rażący w oczy, a na innych zdaje się być taki hm pastelowy? A na tych granatowych padach to już ten zielony "krzyżyk"w ogóle nie jest rażąco zielony a taki nieco wyblakły... nie wiem co o tym myśleć. A zależy mi na bardzo rażącej zieleni  😁 i nie chcę kupić cottona, który "na żywo" okaże się taki wyblakły jak krzyżyki na granatowych padach. Mam nadzieję, ze wyraziłam się jasno, nie jestem na bieżąco z tymi wszystkimi kolekcjami. Jestem szczęśliwym, wolnym od szmatoholizmu człowiekiem 😡
wątek zamknięty
Na Siwą klacz z hreczką z przodu, a jabłkami z tyłu..
jarpolowa pistacja

jarpolowe złoto

jarpolowy piasek


pad ma być na zawody skokowe, nie lubię białych czapraków, zazwyczaj się na niej bardzo odznaczają, bo rzadko kiedy bywa żeby była lśniąco biała..
wątek zamknięty
Gazellasta, imo żaden - będzie strasznie mdło, a beże tym bardziej podkreślą Ci wszelkie przebarwienia na sierści. Celowałabym w czerń lub granat, jeśli ma być klasycznie i elegancko. Albo jakiś ciemny fiolet?
wątek zamknięty
Gazellasta, imo żaden - będzie strasznie mdło, a beże tym bardziej podkreślą Ci wszelkie przebarwienia na sierści. Celowałabym w czerń lub granat, jeśli ma być klasycznie i elegancko. Albo jakiś ciemny fiolet?
Dokładnie to samo chciałam napisać! I moim zdaniem super byłby granat z czerwonymi wykończeniami. Zresztą mi się taki marzy dla mojego Siwego.

Deb, super kolekcja! Na moje szczęście chwilowo jestem bankrutem 😉
wątek zamknięty
No i teraz mam zagwozdkę czy brać burgund Caballowy czy Jarpolowy 🙄
wątek zamknięty
właśnie, chcę zrobić zakupy (mam "swoją" wizję kolorystyczną, więc ogólnie znane firmy odpadają) i nie wiem do kogo sie zgłosić - Krysiex, Jarpol czy ten caly Caball😉 czy ktos na pw moze polecić najlepszą jakość? i w jaki sposób zamawia się u Krysiex?
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
22 kwietnia 2013 07:39
dzięki dziewczyny. ja sama przepadłam z tymi granatami 😉 już dwa sobie odłożyłam. a mam pretekst bo w przyszły weekend pierwsze zawody CB więc musi mieć piękne nowe szmatki na każdy z 4 dni 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 kwietnia 2013 07:42
Deb, Klami, dzięki 🙂 Macie może jeszcze jakieś fotki kobalta, poza tymi na stronie? Jestem bardzo ciekawa tego koloru 🙂

DanceOfDevotion, u każdej z dziewczyn masz super jakość, więc w sumie zależy czego szukasz 😉 U Krysiex możesz zamówić na PW.
wątek zamknięty
po prostu jakoś wydawało mi się, że granat, czarny..hm to tak zbyt pospolicie, chciałam żeby pad był tylko na zawody i po prostu jakiś taki inny 😉
czyli uważacie, że pistacja też nie pasuje? to jakie by jeszcze mogły być prócz granatu i czerni? bordowy, fioletowy?
wątek zamknięty
Gazelasta, a może żywsza zieleń? Bakłażan Jarpol jest super na siwych, bo sama mam. 🙂 Zresztą śliwka też fajnie by wyglądała. Jaki masz kolor sprzętu
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 kwietnia 2013 09:08
Ja sie zakochałam w  kilku czaprakach ale jak przemyśleć to tylko 1 do Zaja pasuje 😂 szary z pomarańczem 😍
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 kwietnia 2013 09:16
szaro-pomarańczowy komplet Jarpola powiedział do mnie mamo 😍
choć IMO pomarańcz jest trochę zbyt żarówiasty. Czy jest możliwość zamówienia sobie jakiegokolwiek koloru owijek w wersji z herbem? Bo pomarańczowe widziałam tylko z logo, a zdecydowanie bardziej podobają mi się te z herbem 🙂
wątek zamknięty
Livia, bycmoże coś więcej jest jeszcze nieobrobione u naszej fotograf. Zapytam.

A ja mam dylemat. Czy na najbliższe zawody jechać w całym brązowo-granatowym rynsztuku, czy sobie darować i jechać normalnie w sprzęcie na codzień tylko czapraku zawodowym Jarpolowym, żeby się w oczy zbytniu nie rzucać... Hmm.... ogóra w tym zestawieniu "na zawody" widac kurczę z daleka, a tego nie chce za bardzo.
wątek zamknięty
kaszmirowa2302 siodło czarne z brązowymi ławkami i czarne ogłowie. Obawiam się, że fiolet kiepsko będzie się komponował z dość jasną, brązową częścią siodła.
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
22 kwietnia 2013 09:49
Klami, ogóra generalnie widać z daleka. nawet na golasa 😉

Gazellasta tu masz bakłażan w zestawieniu z brązem
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
22 kwietnia 2013 09:55
Dla mnie tam najładniesza rzecz z nowej kolekcji JArpola to zdecydeowanie ten granatowy czaprak z czerwona lamówką.  Dobrze że nie ma takiego czerwonego z granatową lamówką bo by mnie taki zestawik korcił..oj korcił..
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 kwietnia 2013 10:12
Dla mnie tam najładniesza rzecz z nowej kolekcji JArpola to zdecydeowanie ten granatowy czaprak z czerwona lamówką.  Dobrze że nie ma takiego czerwonego z granatową lamówką bo by mnie taki zestawik korcił..oj korcił..

przeciez mozesz sobie taki zamowić 😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
22 kwietnia 2013 10:29
Nie podpowiadaj  🤣
wątek zamknięty
Strucelka, do mnie też, zwłaszcza że dla mnie to jest absolutnie idealny poziom żarówiastości 😀
chociaż w sumie mam już jednego Jarpola szaro-pomarańczowego, ech, te dylematy  😜
wątek zamknięty
o nie, nie, i po co ja tu weszlam ! 😵 😁 zakochalam sie 😍 juz mam kilka ulubionych 😀
wątek zamknięty
Jak układają pod siodłem te pady VS Jarpol? Nie miałam jeszcze nigdy nic z tej firmy  🙂
wątek zamknięty
[quote author=fruity_jelly link=topic=90284.msg1755606#msg1755606 date=1366611824]
No i teraz mam zagwozdkę czy brać burgund Caballowy czy Jarpolowy 🙄
[/quote]
Mam tak samo  😂 
Gazellasta bordo  😍

oczodajna zieleń to caball trawa 😀
wątek zamknięty
Odyseusz, mam siodło skokowe i pady classic pasują pod nie idealnie.  Z przodu wystaje tyle czapraka, ile potrzeba,  nie leżą na kłębie,  dla mnie są rewelacyjne!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.