Nasza twórczość fotograficzna cz. II

mam jeszcze jedno z tej serii 🙂
+ zachodowe z jeziora  :kwiatek:
Time 😍
Time o jakie urocze  😍

ja ostatnio coś nie mam weny, wstawiam kilka nowych, ale w sumie żadne mi się tak na prawdę nie podoba :/



Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 kwietnia 2013 19:36
ja mam jeszcze kilka 🙂
ostatnio mam za często aparat w rękach 😀
Odkopuję stare foldery i powoli pokazuję bo jak się okazało - 90% zdjęć nigdy nie publikowałam 🙂

jesień 2011  😡



już pisałam na fb - przepiękna i ta gra świateł  😍 😍
ekuss   Töltem przez życie
28 kwietnia 2013 23:36
Może i jakiegoś talentu nie mam,ani zdjęcie w super jakości nie jest (robione telefonem),ale w wakacje kupuję dobry aparat i zaczynam się bawić 🙂 Tak więc takie:

I pierwsza uwaga - krzywa linia horyzontu.
I pamiętaj - dobry sprzęt nijak nie pomoże w robieniu prostych zdjęć 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 kwietnia 2013 07:15
ja każde zdjęcie krzywe robię, co z tego że mam poziomicę w aparacie  😂
Też mam i też mi nie przeszkadza w robieniu krzywych fot 😀
abre
Uwielbiam, uwielbiaaaaaam. Guru światła  😜
Time
Wydaje mi się, że jesteś strasznie nierówna - to leśne zdjęcie z pasmem pięknego światła jest rewelacyjne, a ten portret delikatnie mówiąc nie.  Jakbyś czasem wrzucała co popadnie, a czasem takie cuda, że no  😍 😍
ekuss
Co Ty masz za aparat w telefonie !
W ogóle te nowe komórki są jakieś magiczne, moja znajoma zrobiła ostatnio takie zdjęcie, komórką (niezły bokeh co ? 😉)


abre - mam czasem jakieś przestrzały  😁
ale masz rację, tak jest, sama widzę po swoich pracach, sama nie wiem czemu tak się dzieje  😡 👿
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 kwietnia 2013 15:32
[b]abre[/b], będzie nieregulaminowo:  🙇
Dzięki dziewczyny 🙂 Wrzuciłam na fb, dorzucę jeszcze tutaj (też z przepastnej "szuflady"😉.

abre świetne, takie klimatyczne  😉
No to teraz ja, od razu mówię, że fotograf ze mnie żaden, czasem mi się uda dorwać do taty aparatu i cyknąć jakieś fotki. Tak jak te tutaj, uwielbiam zachody słońca. Może i wyszło trochę kiczowato, ale ja tak lubię 🙂
Strzyga, sesese, to sobie na tapetkę na pulpicie walnęłam 😍 (mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko? :kwiatek🙂
będę sobie paCZać wieczorami i podziwiać 😁
ekuss   Töltem przez życie
29 kwietnia 2013 20:18
Muszę sobie jakiś dobry poradnik kupić i się brać za naukę... póki co to wstyd się pokazać

Telefonem i takie robiłam: (a mam 3-letnią nokię n97)






Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
29 kwietnia 2013 20:33

dzisiejsze :








więcej na : [[a]]https://www.facebook.com/beata.gan/photos?collection_token=100001023014013%3A2305272732%3A69&set=a.549573145086781.1073741828.100001023014013&type=3[[a]]
wielka łapa 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 kwietnia 2013 21:32
cavaletti - oczywiście, że nie mam =) Tylko muszę pilnować, żeby Kubuś się nie dowiedział, bo zacznie gwiazdorzyć 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 kwietnia 2013 23:25
Lubię takie foty 🙂
madmaddie, bardzo fajne zdjęcie. Dobry moment, światło i ładna konwersja.

Do tego to jeden z tych przykładów, gdzie przepał jest jednym z ważnych elementów, podkreślającym scenę. Można by się zastanowić czy na pewno tak duży ale to już takie sobie gdybanie 😉
madmaddie - świetne zdjęcie!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 kwietnia 2013 11:32
dziękuję  :kwiatek:

Abre, przy przepale przeważnie wybieram wartość między tym, co uważam za małe, a tym co uważam za zbyt duże. w moim prywatnym odczuciu 😉
m.indira   508... kucyków
30 kwietnia 2013 20:14


W sobotę zmarła Zofia Raczkowska-fotograf, znana na całym świecie ze zdjęć polskich koni arabskich...

Klasyka fotografii...
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
30 kwietnia 2013 21:42
Okropnie przykre, zrobiła zdjęcia do książki mojego Dziadka. Miałam jej fotografie wszędzie, na nich się wychowałam...
Wlasnie sobie uswiadomilam, ze chyba nie bylo mnie tu wieki 😉
abre, przesliczne

A ja wrzucam pare swoich. Dzisiaj tez biore aparat, moze cos sie uda zrobic...










Ostatnie super!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się