Obozy jeździeckie

hszonszcz   wredny hszonszcz.
10 kwietnia 2013 19:21
hyde, Wierzbowy Gaj ma w ofercie skoki nawet C, chyba 😉
A co polecacie dla osoby jeżdżącej na poziomie brązu, może troszkę lepiej. Szukam bardziej obozu skokowego, na koniach które są w stanie bez większych problemów skoczyć ten metr 🙂


ogloszenie w odpowiednim dziale juz masz. i to wystarczy.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] ponownie ogloszenie w nieodpowiednim miejscu. moderowana na miesiac. moze nauczysz sie, ze ogloszenia sa w odpowiednim dziale.
Ojj do Wilczeńca to ja na pewno nie pojadę i nikomu nie polecam  😉
a o tym Wierzbowy Gaju cos więcej, bo nie mogę znaleźć żadnej oferty 🙁
Podobno fajnie tez jest też w Annopolu, tylko drogo dosyć i daleko :/
Też niestety wilczenca nie polecam, może trafiłam po prostu na takie złe momenty, ale przy tych dobrych mnie nie było.  🙁 więc jak dla mnie ta stajnia wypada 0/10
hszonszcz   wredny hszonszcz.
10 kwietnia 2013 22:50
Też niestety wilczenca nie polecam, może trafiłam po prostu na takie złe momenty, ale przy tych dobrych mnie nie było.  🙁 więc jak dla mnie ta stajnia wypada 0/10


fakt,ciezko jest postawic osrodek na przyslowiowe 'nogi' bo latach zaniedbywan.
Odkad jestem kierownikiem KWWilczeniec i trzymam nad nim piecze, nie ma mowy o zaniedbaniach. 😀
Tak wiec zapraszam do 'nowego' ośrodka, by moc go obiektywne ocenic.

Mozna sie zapoznac ze strona klubu ,a w ramach przedsmaku programu wakacji ,zachecam do przyjrzenia sie galerii z ferii.
Gwarantuje swietny wypoczynek jakiego brakuje w polskich osrodkach 🙂
knieja nie byłoby źle. Może zarzuce 🚫 ale :
Przyjechałam na jazdę, bo szukałam klubu na dłużej, gdzie najprawdopodobniej postawiłbym konia lub wydzierżawiła i wstąpiła do sekcji sportowej. Instruktorka z którą rozmawiałam powiedziała mi przez telefon, ze będziemy skakać coś "więcej" więc szczęśliwa się wybrałam do was. W skrócie - koń, na którym jeździłam nie wykazywał ambicji do skoków, i zrzucal 50 cm.  Przy 60 cm zaczął podnosić nogi i szło nam całkiem dobrze, ale trenerka powiedziała ze z chęcią postawiłby mi wyżej, ale muszę zsiąść bo ona by chciała oddać konia komu innemu, kto właśnie przyjechał. Nie miałam serca do dyskusji, więc konika oddałam i ładnie podziękowałam za dalsza współpracę.
Życie.
nie to,zebym kogos bronila,choc wydaje mi sie logiczne,ze jesli kon pracuje 2h to nie moze byc przeciazony
sekcja sportowa powstala dzieki mnie,co wskazuje ,ze juz bylas za mojej kadencji 😉 a ja nie kojarze,aby po 1,5h treningu(tyle jezdzi sekcja), kon szedl jeszcze na kolejne jazdy-tego nie praktykuje.
Z racji,iz nie posiadamy hali ,aby skakac musimy miec dobre warunki podloza,Pomiajac kwestie,ze konie w zime sa roztrenowane i nie skaczemy  poteg-bo niby w jakim celu.

moge co najwyzej zaprosic na trening ze mna,Teraz konie wracaja do formy i mozemy sobie pozwolic na 'wiecej' 😀

ps. to jest watek o obozach-opinie,relacje...
moge tylko dodac,ze wszyscy uczestnicy ferii zimowych 2013r sa juz zapisani na wakacje.To jest dla nas motywacja,by organizowac wiecej takich imprez.
Serdecznie dziekuje za zaufanie i do zobaczenia
A od kiedy jest Pani nowym kierownikiem ?

Napisałam do Wierzbowego Gaju czy mają jeszcze miejsca i na jakim poziomie będą prowadzone jazdy na tym sportowym profilu. Annopol fajnie wygląda, ale chyba niestety to będzie dla mnie trochę za drogo i za dojazd dodatkowo ;/
W Wierzbowym Gaju pisali na fb, ze sa jeszcze ostatnie miejsca :-)
Polecam, super miejsce  😀  [[a]]http://osrodek.stangret-kielce.pl/?zgrupowania-zimowe%2C26 [[a]] 🙂 🙂

Więcej info na pw.




Ja też jade do Wierzbowego Gaju na obóz
Kamka A który turnus ? i rekreacyjny/sportowy ?
Zapraszam na Ranczo Zimna Woda. Obozy są fajnie zorganizowane, miła atmosfera no i co dla mnie najważniejsze... można odpocząć! Stajnię dookoła otaczają lasy i jest gdzie pojechać w teren, niedaleko też znajduje się jezioro. Mój koń, właśnie tam, pierwszy raz w życiu pływał.
Teraz wybieram się tam na konsultacje ujeżdżeniowe i skokowe, które odbędą się 4,5 maja. Niestety nie biorę swojego konia, ale ich są też super 😀.
widzexxcie Ja jadę na 4 turnus, sportowy
hszonszcz   wredny hszonszcz.
15 kwietnia 2013 16:29
Kamka, to po części się spotkamy, bo ja z koleżanką od 17-27  😀
Ja od 14 do 23 lipca do WG :-D
to tylko ja z re-volty na rekreacyjny :-/
Cześć wam... jednak jadę na 1 i 2 do WG... na 3 nie było miejsc : /
Jaspis To się kilka dni spotkamy :-)
Witam, jakie macie opinie na temat obozów, a dokładniej chodzi mi o pobyt majówkowy w KJ Huzar ? Czy ktoś przygotowywał się tam do odznaki i zdawał podczas turnusu? Byłabym wdzięczna za wszystkie opinie - na jakim poziomie są udostępniane konie i czy wystarczającym żeby pojechać na nich srebrną odznakę ? Jak atmosfera i ogólne wrażenia? Czy jedna jazda to nie za mało i czy ktoś może kupował dodatkowe treningi?

Z góry dziękuję wszystkim za opinie  :kwiatek:
hszonszcz   wredny hszonszcz.
17 kwietnia 2013 20:32
aokt, moja znajoma tak była, mówi że zarąbiście. Konie dobrze wyszkolone, ponoć na odznace trener ze skoków im podpowiadał, ale zadał na brązie pytanie ze srebrnej.. Więc wnioskując że jedziesz srebro(?) możesz mieć ze złotej 😀 Troszkę mnie zniechęcił jeden trening dziennie po 45 minut, ale mówili że potrafią przekazać dość dużo na tej lekcji, jednak nadal nie jestem przekonana co do tych 45 min( w tym stępowanie itd...) A i na skoki jest mniejszy nakład niż na ujeżdżenie 😉
Hszonszcz, arkusz z pytaniami na srebro i brąz masz z odpowiedziami. Złoto nusisz sam opracować, więc ciężko pomylić 😉
hszonszcz   wredny hszonszcz.
17 kwietnia 2013 22:05
kaszmirowa2302, racja.  😵 Zapomniałam na jakiej zasadzie jest złoto
http://www.kulbaka.eu/dojazd.php

Ktoś może coś powiedzieć o tym miejscu jako o miejscu na wakacje z dzieckiem?
http://kjszymocice.blogspot.com/ w tym roku i u nas w planach są obozy😉 może ktoś będzie zainteresowany🙂
hszonszcz   wredny hszonszcz.
22 kwietnia 2013 17:00
ssstokroteczkaa, podchodzi pod reklamę, może być interwencja 😉
Czy ktoś może był albo posyłał swoje dzieci na obóz jeździecki Brzozowy Zagajnik? Macie jakieś opinie, bo zatanawiam się nad posłaniem tam moich dzieci? Będę wdzięczna za pomoc. :kwiatek:
Jak na razie jestem zadowolona super kontakt
Jullqa   Małymi kroczkami do przodu :)
23 kwietnia 2013 19:26
Był ktoś z was może w STAJNI PESTA W MRZEŻYNIE. ? Jadę tam w te wakacje 1 raz na obóz i chciałabym troszkę usłyszeć o tym miejscu. 🙂
Ja byłam, mogę odpowiedzieć na wszystkie pytania na pw. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się