Końska rewia mody cz. VII (2013)

Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
23 kwietnia 2013 19:56
To jest granat, a dokładnie granat-malina 🙂 Atrament jakoś do mnie nie bardzo na nią.. Dużo bardziej granat-niebieski mi w oko wpadają w sumie 🙂 Dla mnie największy problem to było czekoladowe siodło - do czarnego ogromna ilość kolorów mi pasuje, a do tego mojego jakoś nie wszystko mi ładnie leży 🤔wirek: 😉
wątek zamknięty
Virdila a no to dobrze🙂 bo na tym zdjęciu wygląda bardzo podobnie do moich atramentów, więc jeśli nie starczy atramentu jak będę robiła kolejne zamówienie to wezmę granatową lamówkę🙂
wątek zamknięty
Wrzucam kobyłe w Caballu 🙂
[img][[a]]https://lh4.googleusercontent.com/-WQFxgVTCwEo/UXbbtfzzVpI/AAAAAAAANd8/IS24-635sfo/s767/Magda%2C[[a]]+Maja%2C+Dagmara%2C+Aga+skoki+139+copy.jpg[/img]
wątek zamknięty
Jak zwykle boska Mrówa i boski Caball, uwielbiam to połączenie.  😀
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
24 kwietnia 2013 07:42
brunatna, szałowo wygląda! Chyba sobie zamówię taki padzik  🍴
wątek zamknięty
brunatna jak zwykle mi się podoba  😜
wątek zamknięty
pomóżcie nie wiem na który czaprak się zdecydować
chcę kupic białe ochraniacze z wiosennej kolekcji 2013 schockemochle

[img]http://i.ebayimg.com/t/SCHOCKEMOHLE-TENDON-AND-FETLOCK-BOOTS-SET-OF-4-WHITE-OCEAN-2013-STYLE-/00/s/Nzk3WDEwMzM=/z/2ocAAOxyQqBRGqIS/$(KGrHqJ,!i4FD-MYzPVOBRGqIR5bbw~~60_12.JPG[/img]
i teraz który czaprak? 🙄 Ma być dla odmiany wesoło  🤣

z tej samej kolekcji?
[img]http://i.ebayimg.com/t/SCHOCKEMOHLE-SPORTS-DYNAMIC-SADDLE-CLOTH-OCEAN-CHILLI-NEW-2013-COLOURS-/00/s/NjAwWDc1NQ==/z/FzwAAMXQVgBRGppM/$(KGrHqZ,!pYFDZ65vPEMBRGppHtVBw~~60_12.JPG[/img]
[img]http://i.ebayimg.com/t/SCHOCKEMOHLE-SPORTS-DYNAMIC-SADDLE-CLOTH-CHILLI-RED-NEW-2013-COLOURS-/00/s/NjAwWDc1Mg==/z/3m8AAOxy06RRGpsP/$(KGrHqRHJFMFEUZEm2Q2BRGpsPqnyw~~60_12.JPG[/img]

zastanawiam sie czy na dwóch ostatnich nie jest wszystkie za dużo, zbyt krzykliwie...

czy ES?

czy może nowe hv ?
wątek zamknięty
żaden mi się nie podoba  😁 ale chyba najlepszy jest ES. Jesli schokemochle to granatowy.
brunatna bosko  😍 twoje połączenia są obłędne
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 kwietnia 2013 10:28
czerwony schockmol 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 kwietnia 2013 10:49
Viridila, super w tym Caballu! I witam w klubie Freemaxów Jump 🙂

brunatna, bardzo fajnie 🙂

Almika, ja też jestem za czerwonym 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
24 kwietnia 2013 11:05
Czerwony Jarpol albo Krysiex. Pół tej ceny a przezyje 3 razy to co bawłeniany Schockhelmol.
wątek zamknięty
Almika, gdzie można kupić te ochraniacze? Piękne są!
wątek zamknięty
brunatna, szał i fajerwerki! Wygląda chyba jeszcze lepiej niż w śliwce 🙂
wątek zamknięty
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
24 kwietnia 2013 13:17
czaprak z euro star jest  super    jest  w innych kolorach czy tylko w takim ??
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 kwietnia 2013 19:17
Przyszła do mnie dzisiaj moja ostatnia na razie perełka 🙂 Długo polowałam, ale warto było 💘



wątek zamknięty
Almika jak dla mnie granatowy szokomol 😉

asds serio aż taka różnica w jakości? Ja nie mam porównania, bo nie miałam w łapkach ani Jarpola, ani Krysiexa, ale mój Szokomol jest tyrany od lat i póki co jest niezniszczalny 😉.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
24 kwietnia 2013 19:34
Zalezy jak często używasz. Koleżanki Coach umarł po 6 miesiącach jesli chodzi o przetrcia materiału przy popregu.
wątek zamknięty
warto było 😉 moje kolory  😍
wątek zamknięty
asds rozumiem 😉 ja używałam dość często, był tyrany w sumie codziennie, wrzucany do pralki i nic się z nim nie działo 😉 teraz sobie odpoczywa :P
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
24 kwietnia 2013 19:43
Ja mam szarego shockhelmola i na razie lezy jeszcze w foli bo nie wiem czego sie spodziewac po sezonie 🙂 uzywania, po tym jak szybko sie zniszczył brązowy koleżanki. Używała go 4 razy w tygodniu  z przerwami na pranie, a więc w sumie może i tak się dobrze trzymał przez te 6 mc? Ale ona w sumie zdolna jest. Jej pad Umbra ES po 2 latach uzytkowania ma tylko pozdzierany materiał wierzchni alkantry przy popregu i miejscu przylegania nogi.
wątek zamknięty
Ja swój ciurałam w pewnym okresie codziennie, właśnie z przerwami na pranie 😉. Mam go już ze 3 lata i żyje. Nie obchodziłam się z nim jak z jajkiem (w przeciwieństwie do petrola ze starszych kolekcji  :hihi🙂. Ja bym poleciła, bo wygląda do tej pory jak nowy (przynajmniej u mnie 😉 ).
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Moje schockemohle też się szmacą  🤔. Charity jeszcze jakoś wygląda, ale reszta  😵
wątek zamknięty
Ja mam 3 schockemohle- dwa z podstawowej linii i jeden z kolekcji zimowej,używam około raz w tygodniu i wyglądają super.Mam też te nowe ochraniacze (granatowe) z kolekcji 2013 i jedyne zastrzeżenia jakie do nich mam to mały rozmiar i lekko strzępiące się rzepy na końcach,ale przypaliłam to lekko zapalniczką i po sprawie-włókienka lekko się nadtopiły i nic się już nie strzępi.
A teraz to podróżuje do mnie ze Szwablandii 😉
wątek zamknięty
Ja mam dwa Charity - granatowy strasznie wyblakł przez rok, a używałam go w zasadzie tylko raz w tygodniu, czasami nawet rzadziej (nie pamiętam, ile miałam wtedy czapraków), czerwony jest gorzej uszyty, ale materiał trochę inny i lepiej się trzyma. A tego zwykłego coach wyciągam tylko na zawody, bo uwielbiam jego kolor, a pewnie też by się szybko z niego zrobiła szmatka.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 kwietnia 2013 21:15
Livia ślicznie, to jest jego kolor

DressageLife zdaj relacje jak już do Ciebie dotrze. A jak byś fotkę zrobiła, to byłoby super  😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
24 kwietnia 2013 21:21
No ja zaszalałam. Teraz pozostaje mic zekac na nowe dzieciaczki 🙂.
wątek zamknięty
Czy ktoś posiada horze pony?

[img]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSlJGMT5LDl91Ocn7ELPZp6l257E4T9kKIYc2xoLZbZzd2XbIng5A[/img]
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 kwietnia 2013 09:25
A co chcesz wiedzieć na temat tego czworaka?
wątek zamknięty
jak rozmiarowo wypada pony?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 kwietnia 2013 09:40
Nasturcja-Renata, pięknie dziękuję 🙂 (Już myślałam, że nikt mojego postu nie zauważy 😉)
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.