Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Kamila88 Wypełnione! 🙂
Dzionka ja mam wykałaczki do rolad o podobnej konstrukcji. Może spróbuj wygooglać wykałaczki metalowe (np. na Allegro).
espana, dzięki, znalazłam! Ale okazuje się, że jednak czegoś innego szukam, ech 🙂
azja   koń pleśniowy
25 kwietnia 2013 11:28
Kamila88 uff, wypełniłam, bardzo ciekawa ankieta  🤣 ciekawe co z tego wyszło - socjopatka zapewne  🤣
Jak to możliwe?  😲
Mniej więcej po 3 jazdach w sztybletach i czapsach ze sztybletów [tam gdzie dotykały się z czapsami] zaczęła schodzić skóra. Byłam wkurzana, ale co poradzić. Ostatnio się przyjrzałam sztybletom, a po zdarciu skóry nie ma śladu. Ba, dalej jest tam skóra  😲 Jak to możliwe?
I sztyblety, i czapsy były pastowane raz na 3 tygodnie w okresie tych 2 miesięcy.
azja   koń pleśniowy
25 kwietnia 2013 12:36
albo Ci je ktoś w nocy podmienił na nowe, albo to nie było uszkodzenie skóry, tylko brud, który się przykleił i zrolował w kulki, jak wysłchło to odpadł  😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
25 kwietnia 2013 13:16
W jakim okresie najlepiej sadzić sadzonki tuj(tuji? tui?) Wiosna lub jesień? Czy można cały rok? (sadzonki 130-150cm)
ja też wypełniłam ankietę, nie bardzo byłam świadoma, że to faktycznie zajmie 20 min. Nie wiem skąd takie pytania, w pewnym momencie zaczęłam się bać  😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2013 14:27
Co można zrobić, żeby znieczulenie dentystyczne szybciej puściło? Jeszcze 2 godziny, sto razy z głodu umrę, a teraz nie mam czucia w 1/4 języka i połowie twarzy  😵
ash   Sukces jest koloru blond....
25 kwietnia 2013 14:32
Facella, ja masowałam policzek i wargę
derby, jak z pojemników z bryłą to całe rok
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2013 18:05
Odpowiem sama sobie, może komuś się kiedyś przyda - zjeść lody. Puściło od razu  😁
ovca   Per aspera donikąd
25 kwietnia 2013 18:08
Czy jeżeli mam receptę na dwa opakowania leków, to mogę wykupić tylko jedno? "Podzielić" receptę?
Mozesz wykupic tylko jedno albo wziac odpis recepty na drugie🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 kwietnia 2013 18:46
Kamila, wypełnione, ciekawa ankieta a w pierwszej części aż sama siebie sie zaczęłam bać, chyba wyjdzie że jestem troche świrnięta 😁
Kamila ja też wypełniłam, bardzo fajna ankieta 🙂
Ja też wypełniłam. 😉
Kamila88 , wypełnione 😉
Jesteście WSPANIALI 🙂  😅
Mm teraz 124 wyniki, a przed zamieszczeniem miałam 84, szczęka mi opadła z zaskoczenia (pozytywnego🙂😉
Bardzo, bardzo Wam dziękuję -  jeśli ktoś jeszcze ma ochotę, to oczywiście można wypełniać, zostawiam ankietę jeszcze przez weekend.

Heh, faktycznie, niektóre pytania mogą przyprawić o zawrót głowy😉 a potem dziwić się, że niektórzy boją się psychologów 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 kwietnia 2013 22:20
Ja również wypełniłam, mnóstwo pytań  😁 Aczkolwiek w niektórych żadna z możliwych odpowiedzi kompletnie mi nie pasowała.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 kwietnia 2013 22:22
Kamila, pytania pytaniami, bardziej się bałam swoich odpowiedzi 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 kwietnia 2013 12:24
Kamila, ja nie student, z ciekawości sobie przejrzałam, ale nie wysyłałam wyniku. Zdradzisz, w jakim celu? Bo już zaczęłam podejrzewać u siebie jakąś manię prześladowczą i aspołeczność  😂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
26 kwietnia 2013 12:54
Ja doszłam do 100 pytania, ile jest tych pytań? Poddałam się- za dużo jak na mój średnio pracujący mózg  🙇 Nigdy nie widziałam ankiety mającej więcej niż 20 pytań.
ja się poddałam przy 14 😁 to ile ich w końcu jest? już 20 pytań to dużo. nie powinnaś napisać na początku, ile jest tych pytań (skoro nie można stwierdzić tego przewijając tylko stronę w dół)? no i ja też nie mogłam dopasować żadnej odpowiedzi do siebie 😵
Ja tam podejrzewam, że ankieta może analizować spójność odpowiedzi przy pytaniach mówiących o tym samym, ale inaczej formułowanych i przez to, że jest ich tak dużo, to ciężko zaznaczać 'na pamięć'. Trochę męcząca i wiele odpowiedzi było jak dla mnie za mało elastycznych i nie wiedziałam co zaznaczyć 😉
Help.
Gdzie można zrobić/kupić naklejkę według własnego projektu? I najlepiej jedną, a nie 100. Będę wdzięczna za info.
ankieta miała 192 pytania 😉
Ja zrobiłam całą. Chociaż tak jak ktoś wspominał, czasem mi brakowało odpowiedzi pasującej i gubiłam się trochę. Np. było coś o śmiejących się ludziach i z taką sugerującą odpowiedzią, że z danej osoby. Przynajmniej ja tak to odebrałam.
Też miałam z tym problem. Tak samo z pytaniem o spotkanie towarzyskie, przed którym przeszywa cię dreszcz (?). Brakowało mi zwyczajnej odpowiedzi, w której nie chodziłoby o złe samopoczucie (złe przeczucia albo stres związany ze spotkaniem  :icon_rolleyes🙂, a np. o przeciąg albo o zwyczajny nic nie znaczący dreszcz (które miewam- ot tak po prostu )
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 kwietnia 2013 00:00
Ja doszłam do 100 pytania, ile jest tych pytań? Poddałam się- za dużo jak na mój średnio pracujący mózg   🙇 Nigdy nie widziałam ankiety mającej więcej niż 20 pytań.


O to, to! W okolicach 150 pytania poddałam się. Za duuuużo, jak dla mnie (i jak widać nie tylko dla mnie) zdecydowanie za dużo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się