Sprawy sercowe...

faith gratulacje! Fajnie być narzeczoną, coś o tym wiem  😉 Jak zapomnę pierścionka to choćbym była już na przystanku, w samochodzie, gdziekolwiek - i tak się wrócę  😁
Kaktus nie łam się! Miał szansę - nie wykorzystał, jego sprawa!

A my wiosennie w Hiszpanii - moim nowym domu od września.
Przygotowania do ślubu wrą, w czwartek pierwsza kolacja z obiema parami rodziców a w piątek jedziemy zobaczyć dwa pałacyki  💘

Tak tu szaro i buro, że aż dodam zdjęcie, a co  🏇

uroczo  💃
Powiem Wam ciąg dalszy mojej historii  😉 W ponidziałek po tym wszystkim doszłam do wniosku, ze nie bede udawac, ze sie nic nie stało, napisałam do niego, że definitywnie chce zakonczyc ta znajomosc i dodałam jeszcze pare słów co o nim mysle.
Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu dostałam odpowiedz, w kotrej zaczal mnie przepraszac i mowic, ze nigdy nie chcial zby ktos o nim w ten sposob myslał i ze jestem miłą osobą i jeszzcze raz chciałby mnie przeprosic itd.  🙄 Nie odpisałam, bo dla mnie to juz skonczone.

A teraz taka ciekawostka 🙂 Kiedy pierwszy raz sie z nim pokółciłam, to był wtorek i pare godzin pozniej cos mi sie stało z okiem i wyladowałam w szpitalu, gdzie dostałam specjalna masc, ktora ktos musiał mi aplikowac potem do oka, wiec 'musiałam' sie z nim pogodzic hehe
Teraz pokłóciłam się z nim w poniedziałek, a wczoraj wylądowałam w szpitalu... Czy to jest jakieś fatum???  😵
Jun, nie ma co się przejmować...

U mnie w końcu wiosna 😜
Scottie   Cicha obserwatorka
24 kwietnia 2013 14:39
Jun, mnie się wydaje, że po prostu źle interpretowałaś zachowanie tego faceta i sama sobie zrobiłaś kuku. Podejrzewałam, że właśnie tak to się skończy- koleś nie chciał się angażować.
Dziewczyny, wybaczcie, no ale musze wcisnac slit focie, wlasnie odebralam pierscionek i juz nosze na paluszku, mam szalony rozmiar 7,5  💘
Scottie   Cicha obserwatorka
24 kwietnia 2013 15:07
faith, faktycznie masz mikropaluszki!! A pierścionek jest PRZEPIĘKNY, cudowny, delikatny- uwielbiam takie 🙂 Gratuluję jeszcze raz i zazdroszczę! 😀
Scottie dziekuje dziekuje dziekuje  😍 jestem strasznie szczesliwa i nie moge sie napatrzec, mimo ze glut mi wisi do pasa i ledwo dycham  😅
faith- pierscionek jak ta lala, super  😉

Jun, mnie się wydaje, że po prostu źle interpretowałaś zachowanie tego faceta i sama sobie zrobiłaś kuku. Podejrzewałam, że właśnie tak to się skończy- koleś nie chciał się angażować.


Scottie- Na pewno nie chciał, widać było, ze zaczął sie mocno dystansowac, tylko po co zaczynał temat zwiazku? Teraz to i tak juz nie ma znaczenia, jestm tylko zaskoczona, ze na cos takiego co ja mu napisałam, odpisał mi i to w grzeczny sposób, jeszcze przepraszajac i dodajac, ze jestem miłą osobą  🤔
Najwyrazniej mocno dotknęło go to co napisałam, na pewno zabolało, byc moze w ogole pierwszy raz usłyszał cos takiego na swoj temat.

Co do zrobienia sobie kuku, to tutaj masz rację o tyle, ze teraz jestem naprawdę w dość poważnym stanie i akurat jest to moment, w którym potrzebowałabym jego pomocy. Jednak po tym wszystkim kiedy to ja mowie, ze koncze ta znajomosc, kiedy pisze mu co o nim mysle, nie bede na drugi dzien dzwonic po pomoc  🙄
ash   Sukces jest koloru blond....
24 kwietnia 2013 15:29
Jun, a co z Tobą? czemu jestes w szpitalu?
Wczoraj zrobiła mi się duża gulka na piersi, zamiast być lepiej to z godziny na godzine było gorzej do tego stopnia, ze nie mogłam ruszyć ramieniem. Potem wyskoczyła mi obok tego jeszcze jakaś szara żyła i przerazona pobiegłam do szpitala. Teraz jestem już w domu z antybiotykami i całym tym g***em, nie jestem w stanie wyjsc z łóżka i przejsc metr do kuchni, wiec czekam na przyjacióke, ma mi przywieźć zakupy i trochę pomóc mi się ogarnąć  🙄
ash   Sukces jest koloru blond....
24 kwietnia 2013 15:34
O kurde współczuje. Wiadomo co to?
Trzymaj się dzielnie!
Teoretycznie jakis dość poważny wirus, ale jak mi sie nie polepszy to mam wrocic do szpitala i maja to ciąć.
Powiem uczciwie, ze juz wczoraj lekko pożałowałam tego co mu napisałam w tej sytuacji  😵
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
24 kwietnia 2013 15:44
Jun, to Anglik, tak?
tak  😉
nine obyś się miło zaskoczyła, bo naprawdę fajna z Ciebie dziewczyna! 🙂
faith gratulacje ! 🥂 Piękny pierścionek. Uwielbiam takie delikatne 💃
Jun tak przecyztałam trochę Twoich wpisów.. no i nie mogę pojąć jak ktoś może być takim chamem... Nagle tak zacząć się zachowywać jakby wszystko miał gdzieś. Olej gościa bo szkoda nerwów na takich facetów. 
Zdrowiej kobieto! Bo brzmi to nie ciekawie  🤔
Strucelka to obyś już ciągle rzygała tęczą, a propos

Kaktus ie masz sobie nic do zarzucenia. Smutna historia, ale musi facet żyć dalej 😉 Skoro niewykorzystał okazji... Teraz może sobie pluć w brode niestety.
salto piccolo ale ładne zdjęcie zakochanych 🤔erce:


Hmm nie myślałam ,że zawędruję do tego wątku teraz. Poznałam facet w święta... u sieibe w domu 😁 (Syn znajomych) Od razu pożałowałam ,że sie tego dnia lepiej nie ubrałam umalowałam czy coś. Dobrze nam się gadało. Wymieniliśmy się numerami. I się nie odzywał... Olałam sprawę bo już się do tego przywyczaiłam 😉  Chociaż było mi trochę szkoda. Bo dobrze się rozmawiało i  taki bardzo w moim typie facet 😉 Jakiś czas temu siedzę na facebook'u a tu zaproszenie do znajomych i wiadomość ,że wkońcu mnie znalazł chociaż ciężko było ( bo miałam zdjęcie niewyraźne z koniem😉 ) I tak zaczęliśmy rozmawiać ,że sobą. Zaraz zaczą pytać kiedy się spotkamy (bo niestety ale mieszka daleko). Po czym zapytał czy nie chce się wybrać na weekend do Szwecji bo jest fajna okazja. Samolotem niedrogo, jeszcze dwójka jego znajomych miałaby lecieć. Początkowo nie zgodziłam się, bo miałam mieć inne plany (wyjazd z uczelni). Jednak suma sumarum w końcu się zgodziłam... Sama nie wiem czy dobrze zrobiłam... Teoretycnzie to obcy facet, ale z drugiej strony wiem ,że nic mi się tam nie stanie. A wydaje się na tyle ciekawym facetem ,że postanowłam zaryzykować.. Ja , która bałam się na randki umawiać 😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 kwietnia 2013 15:50
Jun - trzymaj się z daleka od takich facetów. I tyle.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
24 kwietnia 2013 15:59
To to udawanie, że jest się zainteresowanym związkiem, to stała sztuczka większości panów tutaj 😉 cel jest wiadomy oczywiście. Kilka stron wcześniej żaliłam się na dokładnie ten sam temat. Też nie rozumiem PO CO tak kitować, skoro jednonocne przygody są tutaj na porządku dziennym i bez problemu znajdzie się całe stado pań chętnych na taki układ jeśli powie się wprost o co chodzi :/
A co do tego, że zareagował na wiadomość i zaczął przepraszać - nie sądzę, żeby go to zabolało, raczej po prostu nigdy żadna mu tak nie napisała, bo dziewczynom się już nawet nie chce - niby wszystkie wiedzą, jak to jest, a i tak dają się złapać, więc jak już jasne się robi, że zostały zbajerowane i wykorzystane, to ze wstydu nie reagują. Jak dziewczyna - tak jak Ty - nie jest do takiego postępowania przyzwyczajona, to jest bardzo zaskoczona i reaguje wcale nieukrywanym oburzeniem. On natomiast przez nieprzyzwyczajenie do opieprzu odebrał Twoją wiadomość jako sygnał, że Cię bardzo zranił, więc "wypada" przeprosić.
W każdym razie - IMO to dupek do kwadratu, jak pracuje na siłowni, to pewnie co chwilę bajeruje nowe laski, więc nie masz co żałować 😉 I tak nie ma w sobie chociaż krzty odpowiedzialności i dojrzałości, żeby Cię wspierać w realnie trudnych sytuacjach.
To to udawanie, że jest się zainteresowanym związkiem, to stała sztuczka większości panów tutaj 😉 cel jest wiadomy oczywiście. Kilka stron wcześniej żaliłam się na dokładnie ten sam temat. Też nie rozumiem PO CO tak kitować, skoro jednonocne przygody są tutaj na porządku dziennym i bez problemu znajdzie się całe stado pań chętnych na taki układ jeśli powie się wprost o co chodzi :/


Dokładnie tak jest, zastanawiam się tylko, dlaczego padło na mnie? Przecież mogłby mieć po 10 w jedną noc jakby chciał i to bez zadnych konsekwencji.  🙄
Wykorzystać mnie nie zdązył, bo w przeciwieństwie do miejscowych pań ze mną nie jest tak łatwo i może własnie to go zniechęciło  😎

Myslę też, ze z tym 'wypada' przeprosic to moze nie do konca- po prostu pewnie uraziłam jego ego i nie widział jak ma się zachować. jeszcze zapomniałam dodac, ze wcisnął tam takie zdanie typu 'przepraszam, ze dzisiaj cie nie widziałem zeby porozmawiac (wtedy co go widziałam w siłowni i udawał, ze mnie nie widzi), ale bylem bardzo zajęty, jeszcze raz przepraszam'  😵
Scottie   Cicha obserwatorka
24 kwietnia 2013 16:17
Dokładnie tak jest, zastanawiam się tylko, dlaczego padło na mnie? Przecież mogłby mieć po 10 w jedną noc jakby chciał i to bez zadnych konsekwencji.  🙄
Wykorzystać mnie nie zdązył, bo w przeciwieństwie do miejscowych pań ze mną nie jest tak łatwo i może własnie to go zniechęciło  😎


Może miał po 10 w jedną noc? 🙂 Ale chciał też bzyknąć Polkę i byłaś dla niego tylko wyzwaniem? I tym związkiem chciał Cię złowić, ale może mu się odwidziało, bo za ciężko to szło...

Z tą krzywdą, którą sobie sama zrobiłaś- chodziło mi o to, że wmówiłaś sobie, że to jest coś więcej niż relacja "otwarta" i teraz rozpamiętujesz... Daj spokój, nie byliście w związku. Olej gościa, zapomnij.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 kwietnia 2013 16:18
Nie dochodź dlaczego pało na Ciebie, bo nie warto. Taki miał kaprys. masz nauczę na przyszłość, że jak facet zaczyna mieszać, znikać z kontaktu i być niepewny, to raczej nic z tego nie będzie. Dobrze, że w tak delikatny sposób się tego nauczyłaś =) 
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
24 kwietnia 2013 16:31
IMO - wiele facetów tutaj odbiera takie kręcenie i kitowanie o związku jako większe wyzwanie - bo co to za przyjemność zdobyć panienkę, która wcale nie wymagała żadnego przekonywania? Gdzie ta satysfakcja? 😉
A zrezygnował, kiedy nagle przestało już chodzić tylko o zapewnienia słowne, a zaczęło chodzić o czyny popierające te słowa - a to dla przeciętnego angielskiego faceta stanowczo za wysokie wymagania - za duża odpowiedzialność i poziom dojrzałości.

Oni tutaj pragną seksu, trochę bliskości i podbudowania swojego ego absolutnie bez żadnych wymagań, bez żadnej odpowiedzialności za drugą osobę, konsekwentności i z możliwością pozostania mentalnym smarkaczem.
Oni tutaj pragną seksu, trochę bliskości i podbudowania swojego ego absolutnie bez żadnych wymagań, bez żadnej odpowiedzialności za drugą osobę, konsekwentności i z możliwością pozostania mentalnym smarkaczem.


chyba nie da sie lepiej tego ujac  😉 Widze, ze jestes naprawde dobrym obserwatorem psychologii postepowania facetow  w uk  😁
A bajera z nibyzwiązkiem skończyłaby się tak, że by ci powiedział, że jesteś świetną dziewczyną, a on na taką nie zasługuje  😎
całkiem możliwe! honey Ty tez stacjonujesz w uk ?  😀iabeł:
Nie, absolutnie! Tak się śmieję pod nosem trochę z przeszłości, trochę ogólnie z otaczającego mnie świata.

Jak dla mnie temat możesz zamknąć. Szkoda, że do wyboru masz głównie anglików. Dla odmiany ja mam jednego tu w Polsce i mogłoby być zabawne lawstory, ale mieszkam już z jednym facetem i jakoś tak czuję, że flirciki już nie dla mnie  🤣 I chyba bogu dzięki, bo poza ładną buzią i niezłą gadką nie ma wiele do zaoferowania  😉

edit: jakkolwiek użyte przeze mnie słowo w przypadku wypowiedzi na żywo mogłoby być uznane za żartobliwe, tak tu na forum... niekoniecznie 😉
Kasija no to świetnie, na pewno będzie fajnie - a jeśli jednak facet okaże się "nie tym", to pozwiedzasz 😉
Jun, Becia23 dziwne to faktycznie, tym bardziej, że w obecnych czasach wystarczy podejść i spytać: "czy trzeba z tobą chodzić, czy...?"
ale to co na talerzu nie jest w ogole ekscytujace! 🙂

Salto, zupelnie, ale to zupelnie zupelnie inaczej sobie was wyobrazalam  😀
Salto, zupelnie, ale to zupelnie zupelnie inaczej sobie was wyobrazalam  😀


ja tez!  😉

Jun, Becia23 dziwne to faktycznie, tym bardziej, że w obecnych czasach wystarczy podejść i spytać: "czy trzeba z tobą chodzić, czy...?"


albo nawet i nie  🙄 dlatego własnie sie dziwie, no ale...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 kwietnia 2013 20:04
faith śliczny 🙂 elegancki i klasyczny. Mój M. na pytanie złoto czy srebro dostał odpowiedź "złoto 😀iabeł:"
A tak naprawdę to liczy się gest i sam fakt 🙂
Mój M. mnie wczoraj wyciągnął na mierzenie i okazało się, że mam 11. Myślałam, że to mały rozmiar, ale do Twojego 7,5 się nie umywa! 😲 😁


Salto ja też sobie inaczej Was wyobrażałam 🤣 ile lat ma Twój partner, jeśli można wiedzieć? Wygląda bardzo młodziutko 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się