Olsztyńscy voltowicze

basia16816 zadzwoń do szkoły w Smolajnach i zapytaj  😉
Przypominam o amatorskich zawodach skokowo- ujeżdżeniowych w Tomaszkowie w pensjonacie Syriusz dnia 03.05.2013! Więcej info na syriusz-olsztyn.pl Super nagrody czekają 😀 😅
Ktoś z olsztyniaków wybiera się na kurs instruktorski do Robsona (start w ten piątek)?
Proszę Was o pomoc bo nie jestem z olsztyna, tylko przyjezdzam na studia zaoczne co dwa tygodnie i szukam sklepu jezdzieckiego "Dżokej" w Olsztynie http://www.pkt.pl/sklep-jezdziecki/olsztyn/3-1/
W sierpniu planujemy zrobić zawody w Kurkach k. Olsztynka 🙂


kasiakZ ja teraz tego sklepu nie kojarzę, ale pamietam jak jeszcze nie było Osiedla Mlecznego i do Korto się chodziło na skróty przez Pozorty to był tam na tamte czasy jedyny sklep jeździecki. Jak dobrze kojarzę to jak jedziesz od Reala do Korto przez ul. Tuwima, to zaraz za skrzyżowaniem ze światłami po lewej stronie będzie (za barierami dźwiękowymi)
Timebłagam powiedz, że ujeżdżeniówki 😁

Słyszeliście coś o tym, że ujeżdżeniówki w Smolajnach są odwołane?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
26 kwietnia 2013 19:47
W sierpniu planujemy zrobić zawody w Kurkach k. Olsztynka 🙂

daj znać kiedy dokladnie to na pewno jak bedę miała wolny termin  to przyjadę 🙂
Może macie do polecenia jakąs stajnie w okolicach Olsztyna gdzie w majówkę można by było wykupić sobie wyjazd w teren (2 osoby + instruktor) ?? z góry dzięki
basia16816 - nieee, raczej skokowe, choć jak będą chętni to i ujeżdżeniowe można zrobić 🙂
Huculska Ostoja - na pewno dam znać  🙂
tego sklepu juz nie ma
Słyszeliście coś o tym, że ujeżdżeniówki w Smolajnach są odwołane?

A skąd ta paskudna plotka? Nie są odwołane. 9 czerwca, podczas dwudniowej imprezy bedzie dzień woźnicy, zawody ujeżdżeniowe i skokowe.
kosteczka miały być 18maja, nikt nie mówił o terminie 9czerwca 🙄
kosteczka miały być 18maja, nikt nie mówił o terminie 9czerwca 🙄


Nie mam teraz możliwości zajrzeć do naszego kalendarza, ale jeżeli rzeczywiście wpisałam tam ujeżdżeniówki na maj, to bardzo przepraszam. Mój błąd, bo ujeżdżeniówki są 9 czerwca na dniu woźnicy, najwyraźniej źle zrozumiałam podane mi informacje. Przy pierwszej możliwej okazji zmienię wpis w kalendarzu. W maju w Smolajnach są zawody skokowe. Konkurencje od mini LL do L. Dokładne propozycje powinnam znać na dniach.

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.


Jeżeli ktoś miał by ochotę wybrać się na rajd, to w przyszłą sobotę organizuję jednodniowy rajd konny. Chętnych zapraszam do zapoznania się z informacjami: [url=https://www.facebook.com/#!/anna.kostka.94/posts/331872463605260?comment_id=23650336&offset=0&total_comments=2&notif_t=share_comment]RAJD[/url]

W kalendarzu jest napisane że 18.05.2013 są skoki i ujeżdżenie w Smolajnach i też jest niżej napisane że dnia 8-9.06.2012 jest dzień Woźnicy w Smolajnach
Propozycje IV Towarzyskich zawodów w skokach przez przeszkody "Dągowiada 2013"
1. Organizator : Stajnia w Dągach, Dągi 8, 11-001 Dywity
2. Termin : 15.06.2013 , godz. 11.00
3. Terminy zgłoszeń do 14.06 telefonicznie pod numer 513197873 lub mailowo na iszka90@wp.pl. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko zawodnika, imię konia oraz konkursy, w których bierzecie udział.
4. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica/opiekuna na start.
5. Program zawodów :
Konkurs 1 – mini LL , z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60 cm )
Konkurs 2 - LL zwykły ( wysokość przeszkód do 80 cm )
Konkurs 3 – L zwykły (wysokość przeszkód do 100 cm )
Konkurs 4 – L1 z jokerem ( wysokość przeszkód 105 cm )
6. Nagrody : flot’s , puchary dla zwycięzców oraz nagrody rzeczowe

7. Organizator zastrzega sobie prawo do korekt w programie i propozycjach zawodów. Wpisowe wynosi 40 zł od konia za całe zawody. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału . Do zobaczenia

Kontakt : Kurzak Iza , 513197873.
Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju zawody!!!!!!!!!!!
Zawody "Dance with Horse" Show
Stajnia Popisowo, Tomaszkowo ul. Wodnika 1, 11.05.2013
Zawody rozpoczynają sie o godzinie 12😲0. Rozgrywane są w jednej konkurencji, ale dodatkowo nagrodzeni będą najmłodsi uczestnicy (3 sztuki).

Konkurencja polega na przedstawieniu dowolnego układu do wybranej muzyki w skomponowanym przez siebie interesującym "stroju" oraz dopasowanym do niego "stroju" konia (za strój uważa się nawet pasujące dodatki, drobne elementy tj. kokardka, chusta, kapelusik).
Ocenie podlegają:
•pomysłowość i wykonanie stroju: 0-15 pkt

•dopasowanie przejazdu do muzyki: 0-10 pkt

•dopasowanie stroju jeźdźca i konia: 0-5 pkt

•wrazenie ogólne: 0-20 pkt

Każdy jeździec ma prawo do 2 minut rozprężenia konia na ujeżdżalni bespośrednio przed przejazdem.

Nagrody są przyznawane za:

-trzy pierwsze miejsca

-dla najmłodszych uczestników

-za wyróżnienie przez publiczność (odbędzie się głosowanie publiczności)

Sponsorami nagród są: sklep Equi-point , Kamila Walkowska - Syriusz, oraz Monika Popis, właścicielka Stajni Popisowo. Pozostałe miejsca nagradzane będą dyplomami.
Mamy nadzieję na śliczną pogodę i świetną zabawę.
tel. kontaktowy -  660-049-421
mils   ig: milen.ju
07 maja 2013 10:06
Znowu przychodzę z pytaniem. 😡 Robił ktoś z was haft komputerowy na kilku koszulkach/bluzach/kurtkach, na czymkolwiek, ale w wiekszym rozmiarze niż sam napis? Gdzie, w jakich cenach? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie info!
W Olsztynie jest tylko jedno miejsce gdzie zrobią Ci haft komputerowy na kilku sztukach tylko. od napisu biorą 15zł. Przynajmnej tyle było 2 lata temu. Też miałam ten prblem obeszłam cały Olsztyn i wszędzie robią jedynie  hurtowo
Ja robiłam parę msc temu haft na czaprakach w Hafciarni "Szogun" na Jarotach ul. Hanowskiego 5/1, niedaleko cemtrum HB. Szybko, solidnie i bardzo miła obsługa, która umie dobrze doradzić jaką czcionkę itp. wybrać  😀
mils   ig: milen.ju
07 maja 2013 15:40
Dziękuję!
Czy są może jakieś informacje na temat zawodów ujeżdżeniowych (nie uwzględnionych w kalendarzu) pod koniec czerwca ?  😉
Dzisiaj bedac w terenie spotkalam luzem galopujace konie w lesie-okolice Kobylocha,Piece - czy komus nie uciekly? Dzwonilismy wszedzie ale bez rezultatu.....
mam pytanie do dziewczyn z Olsztyna, na Starej Warszawskiej był kiedyś szmateks gdzie bardzo często były bryczesy ale został on przeniesiony, może wiecie gdzie? 🙂
.
mam pytanie do dziewczyn z Olsztyna, na Starej Warszawskiej był kiedyś szmateks gdzie bardzo często były bryczesy ale został on przeniesiony, może wiecie gdzie? 🙂


jest teraz na ulicy Limanowskiego 10/12. Sklep cacuszka. Tel - 505 182 326
polecam lumpex w Pasłęku, bryczesów od wyboru do kolory, małych dużych średnich, w krateczkę, paseczki itp  🏇
Wklejam propozycje zawodów ujeżdżeniowych, które będą u nas tj. w Stajni Napiwoda bo już w sumie czas najwyższy 🙂 Wiem, że w tym samym czasie jest też Kortowo, ale tam są w sumie skoki, a u nas ujeżdżenie więc jeśli ktoś woli się 'poujeżdżać' to zapraszamy 😉

PROPOZYCJE
TOWARZYSKICH ZAWODÓW W UJEŻDŻENIU
NAPIWODA 01.06.2013 r.
1. SĘDZIA: Ewa Łoboz
2. ORGANIZATOR: SKF KJ „Napiwoda”
3. OBSŁUGA WETERYNARYJNA : Kinga Pasturska
4. TERMIN: 01.06.2013 r.
5. MIEJSCE: Napiwoda k/ Nidzicy
6. TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEN: 26.05.2013 r. (e-mail)
7. ADRES: Napiwoda 101
13-100 Nidzica
e-mail: stajnia@napiwoda.pl
(wymaga potwierdzenia odbioru)
www.napiwoda.pl Facebook: www.facebook.com/StajniaNapiwoda
7. UCZESTNICY: wszyscy chętni, umiejący jeździć konno przynajmniej na poziomie klasy L
8. ZEBRANIE TECHNICZNE: godzina 10😲0
9. ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW: 01.06.2013 r., godzina: ok. 11😲0
10. PROGRAM ZAWODÓW:
NUMER KONKURSU
Konkurs nr 1 LL (tylko dla zawodników Klubu Napiwoda i Stajni Napiwoda)
Konkurs nr 2 L-2
Konkurs nr 3 L-3
Konkurs nr 4 P-7
Kolejność konkursów może ulec zmianie. Konkursy zostaną rozegrane przy min. 3 osobowej obsadzie.
Na wniosek zawodników istnieje możliwość rozegrania dodatkowych konkursów w wyższych klasach.
Zgłoszenia dodatkowych konkursów należy dokonać do 26 maja 2013 r.
11.SPRAWY ORGANIZACYJNE:
 Koszty organizacyjne: wpisowe 20 zł od pary (zawodnik + koń).
 Startowe 20zł od pary (zawodnik + koń).
 Zgłoszenia po terminie: opłata dodatkowa 30 zł.
 Organizator dopuszcza dwa starty tej samej pary w całych zawodach.
 Zgłoszenia muszą zawierać: imię i nazwisko zawodnika, imię konia, numer paszportu konia oraz numery konkursów, których zgłoszenie dotyczy - nadsyłane na adres stajnia@napiwoda.pl
 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki, kradzieże i inne zdarzenia losowe przed, w trakcie i po zakończeniu zawodów. Zaleca się wykupienie ubezpieczenia NNW.
 Zawody mają charakter imprezy rekreacyjnej. Na terenie ośrodka nie będzie obecna karetka pogotowia. Zawody zostaną rozegrane w Dzień Dziecka – przewidujemy dodatkowe atrakcje i upominki dla dzieci.
 Nagrody:
- okazjonalne, jubileuszowe medale/statuetki za I, II, III miejsce w każdym konkursie
- flot’s dla wszystkich uczestników
- autorskie medale dla każdego uczestnika
- nagrody rzeczowe dla zwycięzców w zależności od hojności sponsorów.
 Czworobok 20 m x 40 m, podłoże - naturalne, rozprężalnia - naturalne.
 Wszystkie konkursy otwarte, kuce nie będą klasyfikowane osobno.
 We wszystkich konkursach mogą wystartować zawodnicy niezrzeszeni.
 Wymagane dokumenty: osoby poniżej 18 lat - zgoda rodziców na udział; Konie muszą posiadać aktualne szczepienia przeciw grypie oraz paszporty.
 Ubiór zawodników: czysto, schludnie, elegancko. Organizator dopuszcza możliwość startu bez ostróg.
 Pozostałe kwestie - nie ujęte w powyższych Propozycjach - regulują przepisy PZJ konkurencji ujeżdżenia.
 Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie zawodów.
 Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc w stajni. Miejsca w stajni według kolejności zgłoszeń. W sprawie boksów prosimy o kontakt pod nr 881 328 358
 Propozycje niezatwierdzone przez PZJ.
 Organizator zastrzega sobie prawo zmian w propozycjach.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 maja 2013 20:08
[quote author=hanexxx link=topic=216.msg1772472#msg1772472 date=1368271460]
mam pytanie do dziewczyn z Olsztyna, na Starej Warszawskiej był kiedyś szmateks gdzie bardzo często były bryczesy ale został on przeniesiony, może wiecie gdzie? 🙂


jest teraz na ulicy Limanowskiego 10/12. Sklep cacuszka. Tel - 505 182 326
[/quote]

Nie wiecie, od której jest czynny?
Dementek, tego to nie wiem, ale masz podany numer do właścicielki. Dzwoń i pytaj.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się