kącik skoków

mils   ig: milen.ju
26 kwietnia 2013 15:02
Spotkam jutro kogoś w Gałkowie? 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 kwietnia 2013 15:21
Też mi się wydawało, że to radość tak specyficznie wyrażana. Swoją drogą co ma trener kadry do zawodnika nie będącego w kadrze? 😉

Przecież Jarek Skrzyczyński jest w kadrze i to nawet w A.
Jak wyniki kolejnych konkursow? Piszcze plzz, mam slaby internet w komorce, a wiem chyba o 14.30 kolejny konkurs sie zaczynal.
Joł sory ze kolejny raz o tych zawodach ale instruktorka kazała dawać gdzie się da :p
Zawody odbędą się już w tę niedziele w 'Stajni Grażyny' w Mikorowie k. Lęborka.
Tutaj macie szczegóły 😉)
[[a]]http://www.swiatkoni.pl/media/events/documents/ZAWODY_Kwiecie%C5%84_2013.pdf[[a]]
Relacja w Class Horse ma być o 17.45.
Dzięki za linka do przejazdu Baluzino, bo padłam i nie doczekałam powtórki od 0.55.
Jakie to miłe widzieć przyzwoity przejazd Polaka i... słyszeć pochwały komentatora!  😅
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 kwietnia 2013 16:20
Jaro miał zrzutkę na Baltazarze więc rozgrywki nie jechał, ale był najlepszy z punktowych 😉 O 18 konkurs pucharowy 😉
Jarek na Balouzino 16 pkt w II finale
Już sobie pooglądałam, buu 🙁 Life stream tylko dla Włoch. Może powtórkę puszczą? O naszej 22.20 bodaj?
Szkoda Jarka  🙁, do tej pory wyniki były super. I rzeczywiście miło słyszeć bardzo pozytywny komentarz podczas przejazdu z linku od Szemranej  🙂. Tym bardziej, że w finale PŚ parkury raczej do łatwych nie należą  😉.
Te 16 pkt. to i tak chyba najlepszy wynik w historii. Mylę się?
Wśród 352 jeźdźców w 25 Finałach było do tej pory 5 Polaków. Rudolf Mrugała zajął 40 miejsce w 1990 r. Rok później Jarosław Płatos był 29. Grzegorz Kubiak zajął 33 miejsce w 2001 r., a w 2003 r. był 28. W 2001 r. mieliśmy aż dwóch zawodników w Finale. Poza Grzegorzem Kubiakiem, zakwalifikował się też Krzysztof Prasek, zajmując ostatecznie 42 miejsce. Dotychczas najlepszy wynik - 24 miejsce - uzyskał Jacek Zagor. To właśnie w Finale 2002 r. w Lipsku Jacek Zagor jako pierwszy polski zawodnik wygrał pierwszy pucharowy półfinał. W 2007 Krzysztof Ludwiczak na Hof Schretstakens Quamiro - 28 pkt i Łukasz Jończyk na Ritus - 29
Tyle udało mi się znaleźć  😉
a ja całym serduchem kibicuję Jarkowi.
I On nam jeszcze pokaże 🙂 
Może nie tym razem, może za rok, dwa.
Niech się objeździ, otrzaska, opatrzy. W Polsce nie ma takich końkursów.  Nie ta ranga, nie ta końkurencja.
Trzeba mu czasu.
Mówił o tym w jednym z wywiadów. O stresie, o tremie, o braku doświadczenia.
Wierzę w niego. On jest jak Małysz - cierpliwy, skromy i pracowity.



a ja całym serduchem kibicuję Jarkowi.
I On nam jeszcze pokaże 🙂


to jesteśmy dwie  😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 kwietnia 2013 22:00
[quote author=szemrana link=topic=18.msg1760420#msg1760420 date=1367004449]
a ja całym serduchem kibicuję Jarkowi.
I On nam jeszcze pokaże 🙂


to jesteśmy dwie  😀
[/quote]
A ja uważam, że znacznie więcej  😉

Gratulacje dla pary Jarek- Balouzino, mimo tak znamienitych i objeżdżonych w parkurach tej klasy rywali, moim zdaniem poziomem i klasą nie odbiegali od reszty. Dostarczyli wspaniałych emocji i pokazali, że czasami warto próbować..
lusia722, nijak mi to nie wychodzi - strona PZJ zestawienia. Albo mam jakieś inne, albo w zakładce kadra po wpisaniu Skrzyczyński nie występuje 😉. Skład kadry A skoczków: Koza, Morsztyn, Tomaszewski, Wasilewski

Co nie zmienia faktu, że jak dla mnie J. Skrzyczyński jest najlepszym polskim skoczkiem i kibicuję mu całym sercem. Niezmiennie od lat, kiedy to niektórzy twierdzili, że nie ma Radetzkiego - nie ma Jarka. Mam nadzieję, że teraz mają kwaśne miny... 🙂. A on przez te lata po prostu pracował.

epk, na stronie pzj jest zdaje się ciągle kadra 2012?  Tu jest kadra http://www.tylkoskoki.pl/aktualnosci/219-kadra-skoki-pl-2013.html
anai, aaa to czad, jestem równie opóźniona jak PZJ  😀iabeł: Dobrze, że już w kwietniu się o tym dowiedziałam 😉
jeśli przejadę N na zero a na jokerze zatrzymam konia....to wynik zalicza się jako oczko do II klasy? czy konieczny jest też czysty skok na jokerze?
wichrowelove, oczywiście że nie. Czysty przejazd się liczy. Skoro skaczesz jokera i nie przeskoczysz to nie masz czystego przejazdu.
Wichrowelove, ale zawsze możesz skoczyć inną przeszkode i wtedy masz czysto. Chodzi mi o to, że masz jokera i drugą, łatwiejszą do wyboru.
Ponia   Szefowa forever.
27 kwietnia 2013 21:35
daawno nas tutaj nie było 😉
Poodbijaliśmy się troszeczkę dziś ze Złociszem od ziemi, spokojnie bez szaleństw 😉


Czy był ktoś z Was może w sobotę w Michałowicach?
Szukam konkretnie pewnej osoby, która robiła zdjęcia...
ja dodam fotkę z pierwszych treningów skokowych mojego 4-letniego małopolaka🙂 nawet dumna jestem, bardzo chętnie skacze 😉
Zdjęcia z Michałowic powinny się pojawić wkrótce na stronie: http://www.horsestock.pl/  🙂 
bbb dzięki za info  :kwiatek:
Ponia, chciałabym, żeby moje "bez szaleństw" tak wyglądało 😁

Ja robiłam zdjęcia w Kaszczorku i Kobylarnii, był ktoś? 👀 Z Kaszczorka są już na facebooku, a z niedzieli będą niedługo 🙂
Ponia, milo cie znow widziec na koniu 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
29 kwietnia 2013 19:41
Po Pońce to az wstyd sie wrzucac, ale niech bedzie:
Są fotki z Warki i nie ma nas 🙁
Powie mi ktoś coś apropos podłoża w Starogardzie? Dam radę jechać końmi kutymi tylko na przód?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się