wasze ulubione seriale

pytanko... mam nadzieje, że się nei powtarzam, ale wyszukać nie mogę.  i serialomaniacy pomożecie 🙂
czy powstał jakiś jeszcze serial z "serii"/klimatu
"dynastia tudorów"
"rodzina borgiów"
?
albo jakiś zbliżony klimatem, historyczny (taki nie fantasy, na faktach raczej...)?

strasznie mi się podobały... obejrzałam za jednym "posiedzeniem"


teraz oglądam "czarna żmija" heheheeh 🙂😉)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 kwietnia 2013 15:42
Obejrzałam właśnie finałowy odcinek 3 sezonu Shameless, smutny. Ten sezon był mega, już nie mogę doczekać się jesieni by zobaczyć co scenarzyści znów wymyślą.
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
18 kwietnia 2013 15:46
macie do polecenia jakąś stronę z serialami z napisami po angielsku?
Sneak Peek z Dextera



Coraz bardziej nie mogę się doczekać  😜
Lotnaa   I'm lovin it! :)
19 kwietnia 2013 06:41
[quote author=horse_art link=topic=205.msg1748342#msg1748342 date=1365890951]
czy powstał jakiś jeszcze serial z "serii"/klimatu
"dynastia tudorów"
"rodzina borgiów"
?
albo jakiś zbliżony klimatem, historyczny (taki nie fantasy, na faktach raczej...)?
[/quote]

Tych powyższych nie widziałam, ale mogę polecić:
Pillars of the earth http://www.imdb.com/title/tt1453159/
(widziałam tylko "zajawki", chyba fajny)
oraz
World without end
http://www.imdb.com/title/tt1878805/
Tych powyższych nie widziałam, ale mogę polecić:
Pillars of the earth http://www.imdb.com/title/tt1453159/
(widziałam tylko "zajawki", chyba fajny)

Bardzo fajny!
Aczkolwiek takiego budżetu jak Borgiowie czy Tudorowie nie miał i to widać po kostiumach i scenografii.
Ale jak się na to przymknie oko to się całkiem dobrze ogląda. 😀
Znacie jakieś godne uwagi seriale o nietypowej  i nie oklepanej tematyce , jak np. "The Walking dead" ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 kwietnia 2013 14:51
Ale w jakim guście? Sci-fi, fantasy? Lżejszy klimat, cięższy klimat?
fantasy, tylko bez przesady  😉 temat zagłady, upadającego świata, szerzącego się wirusa, mutacji itp. Niby tematy oklepane, ale przedstawione w serialach nabierają innego wymiaru.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 kwietnia 2013 15:30
Supernatural, cudowny serial.
Doctor Who - klasyka.
Life On Mars - według mnie najlepszy serial ever.
Kyle XY - był niezły, choć bez totalnego szału
4400 - też dobre, zwłaszcza pierwszy sezon.
Fringe - nie najgorsze

to tak na szybko
dzięki  :kwiatek: , zabieram się za zapoznanie z serialami .
Edy  polecam Falling skies .
Ostatnio też pojawił się nowy serial w tym klimacie Defiance. Na razie dopiero dwa odcinki więc ciężko wyrokować
Możesz też spróbować revolution
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 kwietnia 2013 17:58
Edy, polecam Zagubiony pokój 🙂😉
Strzyga najbardziej zaciekawił mnie "Supernatural" , niestey nie ma go na zalukaj  👿 temat bardzo oklepany, ale ciekawy....
Za reszte odpowiedzi dziękuje bardzo , postaram się zapoznać Jara   archeo :kwiatek: :kwiatek:
Supernatural, cudowny serial.
Fringe - nie najgorsze


💘 💘 💘
Co się działo w ostatni poniedziałek w "Lekarzach"?
Nie mogłam obejrzeć, a nie mam warunków żeby zobaczyć w internecie...
Edy, ja oglądam na iitv.info. Nie ma dla mnie lepszej strony do oglądania seriali online 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 kwietnia 2013 15:19
Pierwsze 3 sezony supernaturala są z lektorem nawet 😀 Dean jest absolutnie cudowny, wspaniały i genialny <3


Rtk - Maks wrócił do PL, ale nie skontaktował się z Alicją, ona przespała się z tym żużlowcem, Beaty chłopak jak było do przewidzenia, ma żonę i 3 dzieci.
Przepadliśmy na dobre. Właśnie skończyliśmy drugi sezon Gry o Tron...  😍 Muszę koniecznie przeczytać książkę! 😀
Aaaaaaaa! Boję się Białych Wędrowców, uwielbiam Matkę Smoków, podkochuję się w Robbie, a Joffreya przełożyłabym przez kolano i tak wlała, że d*** by mu pękła! Niemiłosiernie mnie wkurza Cersai, mam coraz więcej sympatii do karzełka i chciałabym mieć osobistą Brienne! I mocno kibicuję Arya`i!

Uf... Mam nadzieję, że imion (pisowni) nie pomyliłam... 😀
Mam dokładnie takie same odczucia, tylko dorzucę do tego jeszcze miłosć do wilkorów i smoków i żal za Nedem Starkiem, byłam przekonana, że będzie jedną z główniejszych postaci. 🙁
Pod tym też się podpisuję! Okropnie żal mi było Neda Starka! 🙁 No i wilkory... i smoki...  😍
A ja powiem zapewne nieoryginalnie - The vampire diaries ;3
Jedynym minusem jest to, że diametralnie różni się od książki, przez co zatrzymałam sie w połowie 3 części i rzygam już nią ; > Serial moim zdaniem jest o niebo lepszy [i to wcale nie ma nic wspólnego z Ianem i Paulem, w ogóle xd]. Jestem cały czas na bieżąco i już rozpaczam, że nie ubłaganie nadchodzi koniec IV sezonu :<
Jest jeszcze moja pierwsza miłość serialowa - Pretty Little Liars 🙂 Mimo to spadła na drugie miejsce 😉 Czekam na 14 czerwca na IV sezon 🙂
Jestem bardzo wybredna co do seriali i takie oklepane scenariusze najlepiej do mnie podchodzą 😀 Np. The walking dead [dobrez napisałam?] zupełnie mi nie przypasował. Każdy sie nim jara, a ja mam go dość... Dobrze obiecuje sie jeszcze serial Hannibal, na pewno sie za niego w najbliższym czasie zabiorę ;D Jeśli ktoś poszukuje dobrej strony do oglądania serialów polecam kinomaniak.tv - wystarczy sie zarejestrować i 0 limitów ;D Potrafiłam w jeden dzień obejrzeć połowę jednego sezonu. Nie mam życia 🙁

Dexter zrobi porządek z gnojkiem. 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 maja 2013 17:29
Chirurdzy sezon 7  😫 za te ruchy personalne na planie serialu mam ochotę  🤬 😤
flygirl Oby! 😀
Może nie Dexter, ale ktoś porządek zrobi  😎
Może nie Dexter, ale ktoś porządek zrobi  😎

Jak patrzę na te niektóre teasery to nie wiem co myśleć. Ten z Debrą w sklepie,hmm. Denerwują mnie, że trzeba jeszcze tyle czekać ;p
I o co chodzi z Ray Donovanem? Nowy serial? Jak oglądałam filmik z nim+ Dexem, już myślałam, że to w jednym serialu będzie.
lotka13 ja nawiązywałem do obrazka wstawionego przez flygirl.
Właśnie skończyłam Big Bang Theory. Ktoś jeszcze ogląda? 😉 Kiedy wychodzą nowe odcinki?
ja oglądam, nowe są w USa z czwartku na piątek, tłumaczenie na iitv zazwyczaj w sobotę rano już  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się