... ślub :) ...

Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
29 kwietnia 2013 21:04
no bukiety to mi sie udaly, ale ile trwalo szukanie koncepcji 😉

nerus  😁 znajde cos zaraz dla ciebie 😉
Tylko dla ner! zaraz wywalam :P
mam Cie!!! dziekuuuujeeeeeeeeeeee 😅  😍  :kwiatek:  😀
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
29 kwietnia 2013 22:02
No, prosze wiecej dupy nie truc  👿  😉
sosi   szczypior szczypior...
29 kwietnia 2013 22:27
Dzionka, no tak - 10 sierpnia 2013 😉



Ale fajnie! To tak jak my 🙂 Może wspólnymi siłami łatwiej będzie wybłagać niebiosa o idealną pogodę  😁

Ja już myślałam że zaproszenia się wydrukowały, czekam na info od kuriera a tu zonk, kolejny mail z potwierdzeniem 'czy aby na pewno tak....' czyli nie zaczęli drukować. Zła jestem okropnie bo przed majówką chciałam je wysłać  😤
Za to znalazłam trio smyczkowe z wokalem do kościoła 😅

cały czas się zastanawiam nad welonem - czy długi czy krótki. Czy może wyskrobać więcej kasy i kupić dwa 🙄
chociaż oglądając przez Was te fikuśne cosie zaczynam się również nad taką opcją zastanawiać... nie wiem czy pomagacie czy bardziej nie dezorientujecie mnie  😁
sosi, przypomniałaś mi o tych muzykach, co na żywo mają grać! Kurcze, zapomniałam na śmierć :/ Ja długiego welonu nie kupiłam dlatego, że jestem drobna i niska, ciągnięcie tych kilogramów za sobą (bo suknia ma długi tren) byłoby chyba męczące 😉

Dziewczyny, wiecie już coś o waszych wieczorach panieńskich? Moja świadkowa powiedziała mi tylko, że już od jakiegoś czasu szuka mi tancerza z dużym... talentem 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 kwietnia 2013 11:54
Fu fu fu tacy panowie są obleśni. Naoliwkowani i w długich włosach fu fu
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
30 kwietnia 2013 14:37
Ja będę miała niespodziankę,ale moja świadkowa mnie na tyle zna,ze wie, ze z pana,który sie rozbierze do naga,czy bedzie zachęcał ,zeby go obmacywac nie byłabym zadowolona.

Z innej beczki-macie już wybrane firmy,które zajmą sie dekoracja kwiatowa?Chcialabym jakieś kwiaty na stół i przed wejściem. Czy to jest tak,ze taka firma sama to przywozi i ustawia? Zastanawiam sie tez nad opcja,zeby pojechać na Bronisze, kupić, pojechać i wsadzić w wazony, które bedą na stołach. Myślicie,ze to dobry pomysł?
ash   Sukces jest koloru blond....
30 kwietnia 2013 14:41
Diakon'ka weź firmę. Ja sama przystrajałam Kościół kwiatami i to był meksyk. Ledwo się wyrobiliśmy. Dobrze, że moja ciocia i siostra cioteczna były i potrafiły to fajnie zrobić bo bym się załamała!

Ja polecam Pracownię florystyczną Hibiscus. Dzionka też z nich korzysta.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
30 kwietnia 2013 14:50
Dzięki ash :kwiatek: Od razu zadzwoniłam i umowilam sie🙂 Bardzo dobre wrażenie pani na mnie zrobila.No i maja wolny termin🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
30 kwietnia 2013 15:21
Będziesz zadowolona! Ja byłam bardzo!  :kwiatek:
Dzionka, ekstrawagancja mi nie przeszkadza, raczej cały czas się zastanawiam, czy L się nie znudzi po chwili i on nie zacznie żalować wyboru.. no ale jeszcze nie są zamówione, więc jeszcze pewnie to przemyślimy wspólnie😉 ehh no goł goł... dzisiaj od 4,5 godziny szukam zespołu:/ i dupa:/ sala, fotografowie, kościół wszystko poszło od razu, a z zespołem się bujamy i bujamy:/

nerechta, o widzisz🙂 to też zaklinaj pogodę;P a co do obrączek - też raczej stawiałam na to, żeby w środku były gładkie, albo dwukolorowe  mamy ten luksus że obrączki będzie nam robił kolega złotnik, wg naszego pomysłu, albo netowego projektu, także możemy wybrzydzać. Aczkolwiek jak pisałam - jak się L uprze na dokładnie takie to whatever😉 ja jako kobieta miałam różne pierścionki, w różnych rzeczach chodzę, może być i starodawny sygneto-pierścień-ch*j wi co😀

sosi, ale fajnie🙂 to będzie dużo zdjęć z tego dnia na volcie😀 oj, Wy już wysyłacie zaproszenia?? jakoś miałam nadzieję, że początek czerwca będzie ok na zalatwienie tego... :| my mamy względnie wybrane, ale dzisiaj będę negocjować z lubym, żebyśmy zrobili dwie wersje tego samego zaproszenia, tyle że z ladnym wzorkiem dla rodziny, a z motocyklowym oldschoolowym sercem ze skrzydłami itp dla motocyklistów - im wiem że się takie coś spodoba, ale ciotkom i rodzicom chyba średnio;P
Breva, czerwiec to trochę późno na zaproszenia - ludzie będą mieli już poplanowane wakacje i może być kiepsko z frekwencją. Ja już 3/4 rozdałam, zostało nam parę osób z rodziny W. Potwierdzamy przybycie w czerwcu, żeby wiedzieć za ile osób zapłacić.

Diakon'ka, ja korzystam  z Hibiskusa właśnie 🙂 Pani Ania jest super, wszystko można z nią ustalić i mieć tak jak się chcę. Z tym nagim panem to oczywiście żart, to by było żenujące 😀

Tak sobie po cichu wyliczę czego nie mam: fryzjer, manikiurzystka, zespół od muzyki na żywo, obrączki, nasze przysięgi, toczek. To tak bardzo z grubsza 🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
30 kwietnia 2013 17:22
Fryzjera jak fajnego znajdziesz to daj znać🙂 Manikiurzystke moge Ci polecić dobra na Bielanach niedaleko Leclerca.
A zespół-ja bym sie stresowala,ze nie mam jeszcze, wcale nie jest łatwo o fajny i w tak krótkim terminie?
ehh o a z zespołem walczę cały czas... 2 mi potwierdziły że mają wolny termin, ale czekam na resztę (wyslałam dzisiaj chyba z 23 maile) bo do tych nie jestem na 100% przekonana. Na poprawinach mamy znajomego dja więc przynajmniej to mamy z głowy😉

ehh kurdeeee, to dzisiaj przyciskam L żebyśmy sie zdecydowali ostatecznie, dograli listę gości i żeby już zamawiać, bo zanim wykonają i przyjdą to i tak będzie pewnie koniec maja....

za to make up, włosy i paznokcie mam załatwione więc uuf!
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
30 kwietnia 2013 18:07
Mam fryzjera, koleżanka mi poleciła, bardzo zadowolona jest, to jeden z warszaffkowych lansiarskich salonów, ale ceny przystepne.
sosi   szczypior szczypior...
01 maja 2013 22:16
Breva to bardzo dobry pomysł z dwoma wersjami.
Znajomi rodziców dostali ostatnio zaproszenie na ślub, gdzie imiona całej rodziny (rodzice i dorosłe dzieci) były napisane w formie potocznej - zamiast Michała - Micha, Katarzynę - Kaśkę itp. Bardzo im się to nie spodobało... więc jak się nie ma pewności jak ktoś odbierze nasze pomysły - lepiej chyba dmuchać na zimne.

Powoli rozglądam się za podziękowaniami dla gości i póki co, to są moje typy:
kwiat z migdałów http://www.slubnezakupy.pl/sklep,102,2066,kwiat_z_migdalow_w_lukrze_krolewski.htm
miód 🙂 http://www.slubnezakupy.pl/sklep,150,4609,miod_personalizowany_biala_koronka.htm
magnes - ramka http://www.slubnezakupy.pl/sklep,102,3980,magnesy_na_lodowke_ramki_serca_3szt..htm

podobają mi się bardzo również pudełka na ciasta
http://www.slubnezakupy.pl/sklep,102,5042,pudelko_na_ciasto_kolekcja_biala_roza.htm

florystkę już mam wybraną, robi przepiękne i niestandardowe bukiety i dekoracje  😍
widziałam w jej portfolio mój ideał bukietu, ale nie znalazłam go na jej stronie http://kwiaciarniaalternatywna.pl/
kolorystycznie beż i jasny fiolet, czyli mniej więcej
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=610187619009443&set=a.192642127430663.50342.176430129051863&type=1&theater

Dworcika   Fantasmagoria
01 maja 2013 22:21
Breva to bardzo dobry pomysł z dwoma wersjami.
Znajomi rodziców dostali ostatnio zaproszenie na ślub, gdzie imiona całej rodziny (rodzice i dorosłe dzieci) były napisane w formie potocznej - zamiast Michała - Micha, Katarzynę - Kaśkę itp. Bardzo im się to nie spodobało


Mi też by się nie spodobało, gdyby mnie "zdrobniono" w taki sposób, jak Michała.
Ale mnie ogólnie razi, jak ktoś mówi Krzychu, Grzechu, Michu, Stachu itp. Dla mnie to bardzo negatywny wydźwięk, wręcz nieco obraźliwy.
Dziewczyny pomóżcie, na której stronie wątku Dzionka rozważała miejsce na ślub? Pamiętam, że poza perłowym dworem było coś jeszcze co bardzo mi się podobało a nie mogę znaleźć tej strony...
Design, już ci mówię, sorry za brak PW - ogarniam się po majówce 🙂 To tu: www.palaczdunowo.pl 🙂 Nie wiem jeszcze czy polecam, ale zajmują się nami bardzo miło i kompleksowo.

Mamy wybrany event zamiast wjazdu prosiaka/oczepin/gier i zabaw! Jeszcze nie zdradzę, bo nie klepnięte, ale "jaram się" 🙂
poszukuję osób z okolic Katowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej - godna polecenia restauracja na wesele, z nie powalającymi na glebę cenami? Jakieś sprawdzone?
Dziękuję bardzo :kwiatek: Piękne miejsce, mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Waszej myśli.
Oczepiny: klik
Błagam, powiedzcie że to się nie dzieje naprawdę.  🙁
oj dzieje dzieje 🙁 
byłam na weselu, gdzie facet miał butelke między nogami a kobieta musiała ustawi z jednej butelki do tej miedzy nogami za pomoca ust przetransportować wodę. Pech chciał, że ja to musiałam robić :/
nie nawidze takich zabaw. wole takie sportowe zawody
Pech chciał, że ja to musiałam robić :/


Serio, zmusili Cię, żeby brać udział w durnej, prostackiej zabawie i nie miałaś żadnego wyboru? Wyszłabym z takiego wesela, to nawet nie jest żałosne, tylko... no słów mi brakuje. Ale widać pani w różowej sukience bardzo się podoba, więc może to ja mam jakieś zbyt poważne poglądy.  🤔wirek:
wiesz co ja nie wiedziałam co bede robić a jak już stałam to nie chciałam robić jakiś tam fochów i zostałam. Ale na pocieszenie wygrałam hahaha
O ja pierdzielę, nie mogę! Julie, weź wywal tego linka stąd, bo mi normalnie coś do gardła podchodzi!!!
U nas dograne, więc melduję że zamiast oczepin będzie pokaz barmański jakichś tam miszczuniów co rzucają butelkami z muzyką, światłem i bajerkami, a potem serwowanie drinów gościom w ten sposób przez godzinę 🙂 Fajne, jakoś się wpisuje w nasz ogólny klimat 🙂

Chuda, ja też bym wyszła, serio. Na szczęście nie byłam jeszcze na tak żałosnym weselu :/
Averis   Czarny charakter
08 maja 2013 22:49
Chuda, i tak bym podziękowała, nawet jakby mi płacili. To totalnie poniżające.
Dzionka, świetny pomysł z barmanami 😀
Dzionka a tych dwóch mistrzów to nie przypadkiem bracia? Jeśli tak, to znam - jeden z nich chodził z M do.. gimnazjum  😁

My zamiast oczepin będziemy mieli wieczorek muzyczny - na pewno M zaśpiewa, moi wszyscy przyjaciele i połowa rodziny to profesjonalni muzycy więc poprosimy o coś takiego koło północy. Będzie pewnie kupa jazzu więc powinno wyjść świetnie  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
09 maja 2013 07:56
Dzionka, super pomysł z tym pokazem! Byłam na weselu gdzie właśnie moi znajomi dawali taki pokaz. Super!!!!!
Julie, masakra! jeszcze nie byłam (i mam nadzieję że nigdy nie będę) na takim weselu!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się