Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 kwietnia 2013 23:08
Tulipan jak nie urok to sraczka!!! 😵 u Nas też jak wyszło i zaczełam badać to wszystko na raz 🙄
Ja mam tylko nadzieje że my planowo wrócimy do "siodłania sie", nie powiem że sie nudze bo mam 2 młode do jeżdżenia ale co Śledziu to Śledziu 😍
deborah   koń by się uśmiał...
01 maja 2013 07:52
darolga, mega fajnie, że już wsiadasz. pozwolenie 100% czy na razie tylko kłusownictwo?

Precelek, wacle po niej dwudziestki nie widać. Super że w tym wieku jest w takiej formie 🙂

Moon, Jak zwykle jesteście hiper eleganccy !

tulipan, trzymam kciuki za pomyślną diagnozę.. kurcze już zaczynał wracać do formy i trach. pech straszny. współczuję..

martkagd, fajne rude. pięknie malowane. i ta jasna grzywka dodaje uroku

wymodelowana, ale ona bielutka! czym ją tam czyścicie? wybielaczem?
skacze super. szkoda, że na filmiku tak niewiele widać..


Zairka dokładnie, był międzykostny, grzyb i teraz to  🤔wirek: Ale prawdopodobnie nie ma Rudy woblera, także są jakieś plusy tego badania na wszystkie strony. Też właśnie przywożę w niedzielę Kaśke i Szymona, ale nie ukrywam, że wolałabym nie wysyłać Waldemara na emeryturę jeszcze  😉

deborah  :kwiatek: właśnie to, że zaczął wracać do formy i nie kulał dało mi do myślenia. Bo czułam pod tyłkiem nieregularność, ale nie przodu, a tyłu właśnie. Wydaje mi się, że miesięczny postój miał wpływ na rozwój szpata w tyłach. Także nie ma tego złego  😉

A miałam już pomysł, żeby zrobić Rudemu parę miesięcy luzu i dać czas na regenerację. No nic, zobaczymy jak to będzie.
darolga   L'amore è cieco
01 maja 2013 10:06
[img][/img]
Wczoraj wybrałyśmy się w wiosenny teren, moja ukochana Pani fotograf stworzyła niesamowitą fotorelację 🙂 To parę z nich (na co dzień jeżdżę klasycznie, z siodłem westernowym to był pierwszy raz) 🙂









Nikitaa, pierwsze i trzecie zdjęcie naprawdę zasługują na uwagę, śliczne 🙂

a mnie się najbardziej podoba ostatnie zdjęcie  😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 maja 2013 11:04
Nikitaa ale u was zielono!  🙂
darolga, no to super wieści.
Ja nie mogę się doczekać powrotu do moich chłopaków - niestety nie szybko to nastąp, ale pocieszam się, że muszę się najpierw pomęczyć, żeby potem było lepiej heheh
Deb, a wez nic nie mow 😀 brudas z niej straszny, przed jazda mam czyszczenia na caly dzien. Jutro mam zamiar ja wykapac, bo nie jestem w stanie wczyscic calego piachu 😁 zolta tylko nie jest, bo duzo na lace jest i robi sie czarna. A flmikow bede miala wiecej wgranych, bo wczoraj juz nie zdazylam 😉

Przepraszam za brak polskich znakow, jestem na telefonie :kwiatek:
Lov   all my life is changin' every day.
01 maja 2013 13:52
Ramires, tak na Woli 😉 Rudy się trenuje ostro, i już słuchy po stajni chodzą, że ma przekręt w papierze, bo 5 lat to on na pewno nie ma 😁 A wy wracacie?

Jeeeejuńciuuuu, jak mi się dzisiaj dobrze jeździło po górkach, za takim kasztanem tęskniłam 😍 I jakie przejścia, normalnie wystarczyło, że pomyślałam! Wena mi wróciła chyba 😎 Wiedziałam, że jak się kwiecień skończy to będzie z górki 😉
archeo   Bo warto :D
01 maja 2013 15:56
Widze, ze nie tylko u nas pozytywnie się zrobilo 😀

T pracowal dziś tak  😍. Co prawda worek kartofli na gorze mu troche przeszkadzal ale dzielny byl i dal rade.
Drobna zmiana sposobu uzytkowania byla strzalem w dziesiatke. Duzo wiecej jezdzimy w roznorodne tereny, dwa dni w tygodniu odpoczywamy od siebie i na dobre nam to jak na razie wychodzi (tylko ja musze się bardziej ogarnac bo dzisiejsze lopatki w klusie BEZ pomagajacej mi sciany to byla jakas masakra, ktora pieknie obnazyla wszystkie moje braki)
darolga myślę, że z dobrą opieką - a że taką ma, nie wątpię - Korab szybko wróci do formy  :kwiatek: Pokazujcie się jak najczęściej; jesteście jedną z moich ulubionych re-voltowych par 🙂
Nikitaa super klimat, jestem pod wrażeniem 🙂
Lov górki są fajne 😉

gryglodor ostatnio pytała, czy coś skaczemy 🙂 Oto odpowiedź:




Kocham swojego konia, który wyciągnięty z ujeżdżenia skacze wszystko, na co się go naprowadzi i jest najlepszym crossowym profesorem, jakiego znam!  😍
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 maja 2013 18:26
Zairka co to za piękny zwierz? 😀

Bellezza, 8 letnia wlkp po Biskwicie. Chyba 1 kobyłka w mojej karierze jeździeckiej z którą tak fajnie sie dogaduje, jak na swój wiek to niewiele robiła, nerwusek ale kumaty
xxmalinaxx, ale fajnie! Będziecie wkkwistami? 👀

A ja proszę o kciuki na weekend, bo wyjeżdżamy do Starogardu na majówkę z Siwą. Już się stresuję 😁
wymodelowana wszystko na to wskazuje, że może nam się poprzewracać w dresażowych rozumkach 😀 Trzymam kciuki za Was, daj znać jak było  :kwiatek:

PS Nie wiem czy byłaś już wtedy na r-v, ale Muskat kiedyś należał do innej użytkowniczki forum i chodził pod nią wkkw z sukcesami 🙂
wymodelowana Może będę miała jakieś zdjęć w piątek, ale szczerze mówiąc to nie ma co oglądać. Pielgrzym bardzo spadł z masy, mam już wyniki badań(problemy z metabolizmem mięśniowym), dołączyliśmy nowe suplementy i olej do diety(śmiejemy się, że on lepiej je ode mnie), i powoli rzeźbimy, depczemy kapustę. Pod siodłem jeszcze się jako tako prezentuje, więc może coś wrzucę 😁. Trzymam kciuki za wyjazd. Na jakieś treningi jedziecie, si?
darloga Super, że wróciliście pod siodło 😅
xxmalinaxx Muskat wygląda jak cukiereczek 😉
wistraDaj sobie czas, może poproś o lonżę dosiadową hm?
xxmalinaxx, ooo no to fajnie! Liczę na sprawozdania teraz w takim razie 🙂 Nie, wtedy mnie jeszcze nie było, także nie wiedziałam 😉
basia16816, grunt, że już wiadomo, co robić 🙂 A tam spadł z masy, dawaj go tu! 😁 Nie, to nie treningi, atakujemy szalone LL na majówkowych zawodach starogardzkich 😉
basia16816 ale że taki słodki, czy taki okrągły?  😁 Czy i to i to razem?
wymodelowana spoko, miałam takie szczęście, że trafił do mnie wprost z super warunków i właśnie przez to, że chyba przez całe życie nie spotkało go nic złego, jest taki przyjazny i dobrze nastawiony do człowieka 😉 Relacje na pewno będą, w końcu latające pingwiny to ciekawostka naukowa, nie?  😁
xxmalinaxxi to i to 😁. Jeśli można wiedzieć-której forumowiczki wcześniej był?
wymodelowana O no to fajnie, podbijajcie parkury z Siwą. No dobra, specjalnie dla Ciebie wrzucam Pielgrzyma z rozgrzewki 21 kwietnia 😉.
Już skrobię Pw 😉
xxmalinaxx, ale pięknie wyglądacie 😍
Deborah, darloga dziękuję , miło mi słyszeć, mam nadzieję że przyjdzie nam jeszcze dłuuugo razem pracować  :kwiatek:
Burza czasem nam się zdarza 😉 Dzięki!  :kwiatek:
darolga wow! super, że już wam lepiej! A na prakury pewnie za chwilę wrócicie, z wielkim przytupem 🙂
xxmalinaxx  😜 super wyglądacie! Chciałabym, żeby Dery wziął przykład ze swojego brata bliźniaka i w końcu wziął się w garść  😁
juliadna piękne te Twoje koniska
Mo B. Super! Jej, podziwiam waszą parę!
Moon a w mojej lodówce nadal was nie ma. Super wyglądacie!
mtl   I M Equestrian
02 maja 2013 09:37
Nikitaa mega, super, cudne fotki  😜 😜 😜
xxmalinaxx przez ciebie chce na krosa!  😁

wracamy z siwym w pelni do akcji, niedlugo mam nadzieje jakies zawody skokowe  😁


Mąka spoko spoko, Muskat nadal ma gorącą głowę, ale pocieszę Cię - jeszcze 15, no może 10 lat i obydwa się ogarną  😁
A co teraz z Derym robicie? Masz jakieś fotki? Widziałam, że dużo wrzucałaś na fb jakiś czas temu 😉

mtl akurat Ty to chyba masz większe możliwości optymalnego rozwoju na crossie niż ja 😀
mtl   I M Equestrian
02 maja 2013 09:56
xxmalinaxx no tak, mamy krosa, ale jedyne co moge robic to sobie na niego popatrzec  😁
Kombinowałam i wykombinowałam. Oto Waldemar na swoim nowym padoku

😂

Najważniejsze, że można się wytarzać

poogierzyć (uwaga koń bez mięśni w całej okazałości)


i przystrzyc nieco trawy

🙂
Chyba podoba się Waldkowi nowe "mieszkanko"  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się