Książka skarg i wniosków

Końskijarmark ma nick, będący jednocześnie reklamą jej komercyjnego portalu.
I ja jestem temu przeciwna. O!
trzynastka   In love with the ordinary
24 marca 2013 20:27
Można też odkleić skradzionego konia z fundacji, bo się znalazł, a w zamian przykleić pożarowy wątek.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 marca 2013 20:32
Myślę, że wątek pożarowy o Bajardo też można odkleić.
juz 🙂
w ogłoszeniach w dziale pozostałe końskie przydałaby się opcja jazdy czy coś takiego gdzie można by wrzucać oferty o jazdach, obozach, konsultacjach itp., ale i tak bardzo fajnie, że pojawiła się opcja stanówek 🙂
Chciałam uzyskać więcej informacji o koniowozach, co raz więcej pojawia się ich na rynku, szczególnie tych dwukonnych i założyłam oddzielny wątek wszystko o koniowozach(myślałam, żeby ludzie mogli polecać jakie samochody pod zabudowe są najlepsze i jakie firmy robią to dobrze i w normalnej cenie, ale moderator uznał, że taki wątek już istnieje przyczepy i wszystko o transporcie (tu znajdują się informacje typu jak ubrać konie na podróż).

Jak myślicie przyda się taki wątek ?  🙂
[quote author=alaa_kala link=topic=232.msg1745091#msg1745091 date=1365597126]
Chciałam uzyskać więcej informacji o koniowozach, co raz więcej pojawia się ich na rynku, szczególnie tych dwukonnych i założyłam oddzielny wątek wszystko o koniowozach(myślałam, żeby ludzie mogli polecać jakie samochody pod zabudowe są najlepsze i jakie firmy robią to dobrze i w normalnej cenie, ale moderator uznał, że taki wątek już istnieje przyczepy i wszystko o transporcie (tu znajdują się informacje typu jak ubrać konie na podróż).

Jak myślicie przyda się taki wątek ?   🙂
[/quote]
Proponujesz głosowanie? Czy co? O co chodzi? Jest wątek, gdzie możesz pisać do woli. Pisz.
Swoją drogą: co się ostatnio na tym forum dzieje??  👿
Mederator zaproponował mi żebym zapytała się czy jest takie zapotrzebowanie na taki wątek, właśnie w tym miejscu. Tania wyluzuj bo Tobie wszystko przeszkadza na tym forum... Naprawdę jest to bardzo irytujace o nic zapytać się nie można  🤔wirek:
No to ja myślę, że taki wątek mógłby sobie osobno istnieć. Faktycznie - koniowóz to nie przyczepa, a przekopywanie się przez temat o trajtkach, żeby wyłuskać posty o samochodach, które można zabudować jako koniowóz byłoby uciążliwe.
Niech sobie temat ma chwilowo te 5 postów, niczemu to nie szkodzi. Lepszy taki niż kolejny "co mnie wkurza" czy "kolor szmatki".
Zabawne, że nikt nie łączy posiadaczy jack russel terrierów do wątku o psach, te mają swój osobny wątek, który nikomu nie przeszkadza. A koniowóz podczepia się do przyczepy... 😉
No może ja się zagalopowałam. Ale właśnie slowo"koniowóz" było mylące. No i ilość dubli przelała mi się przez uszy.
I jakiś taki schemat, którego nie lubię. Polegający na tym, co zwykle : "weźmy i zróbcie". Czyli pytam i czytam. A do tego obrażam się.
Jak już pisałam- odpuszczam, niech nowa fala tworzy nową twarz forum. Taki jest porządek rzeczy.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
14 kwietnia 2013 16:04
Mnie już dawno draznil oddzielny psi wątek o jack russel terierach. I kusi mnie by otworzyć o rottweilerach. A jeszcze Jara niech otworzy o bullach. Dawno wspomniany wątek powinien być w psim.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 kwietnia 2013 17:38
I w wątku o bullach pisałabym tylko ja. I Branka gościnnie  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 kwietnia 2013 18:13
JARA, no co ty, nabijałybyśmy ci postów "ojej, jak śliczna Buła!" "Ale ci urosła od wczoraj!" "O, czyżby nowa obroża?"😂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 kwietnia 2013 06:48
I w wątku o bullach pisałabym tylko ja. I Branka gościnnie  😁


No jak mi klepnęłabyś miłe słówko o rotti to ja o Bullach epopeję pierdyknę  🏇
opolanka   psychologiem przez przeszkody
17 kwietnia 2013 13:32
To ja bym chciała o owczarkach 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2013 16:12
A ja o syjamach. Zwłaszcza o moim.
To ja poproszę o:
"Gdy nie mam psa, a kupuję budę"
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
17 kwietnia 2013 19:08
TANIU rozwalilas mnie na atomy   😉
No modery chyba pora połączyć wątki, co? Bo zaraz naprawdę 3 rasy + o kundelkach (mój drugi pisek, Dragon jest mieszkańcem) powstaną w oddzielnych wątkach 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2013 21:07
Już kilka osób apelowało o połączenie wątków albo zamknięcie wątku o JRT, ale modzi stwierdzili, że tak niech zostanie.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
18 kwietnia 2013 20:27
No to od soboty będą dwa kolejne: kundelki i rottweilery. Jara i Opo liczę że i wy o swoich napiszecie. O Syjamie też wątek musi być i oczywiście wątek Tani o budach.
Mam tak wisielczy humor że gdyby nie pisanie z komórki to bym już teraz zalozyla
In.   tęczowy kucyk <3
18 kwietnia 2013 22:04
Nagle zaczal wam tak bardzo przeszkadzac watek istniejacy od 4 lat, ze nie mozecie przestac o tym pisac od tygodnia?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
19 kwietnia 2013 17:35
Tak In., zaczął.
In.   tęczowy kucyk <3
19 kwietnia 2013 18:18
Wow, to współczuję, że aż tak Ci się nudzi.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
19 kwietnia 2013 19:06
Po co ta złośliwość? Tobie chyba też się nudzi skoro Tak Ciebie to rusza. Uważam, że jeden wątek o psach wystarczy i byłam jedną z pierwszych osób które napisały do modow o scalenie. Nie widzę powodu by jakąkolwiek rasa psiakow musiała mieć oddzielny wątek. I nie tylko ją tak myślę.
Root, czy da się zrobić tak, żeby wyszukiwarka jednak szukała krótkich wyrazów? Szukam w wątku opinii o kosmetykach BB i oczywiście wyszukiwarka nie wypluje mi BB, bo wyraz za krótki. Przyznam, że upierdliwe to jest, bo szukanie 'z maską' też nie działa ('bb*'😉.
root   szef wszystkich szefów
02 maja 2013 13:35
zen, hmmm, trudna sprawa. zobaczę jak to dokładnie działa i może coś się uda zmienić.
Póki co, można to ominąć tak - w zwykłego googla wpisz:

site:re-volta.pl/forum -imode -wap2 bb

czy tam zamiast bb co chcesz - "kosmetyki bb" albo coś podobnego 🙂
root, ale ankieta pokazala, ze jak najbardziej chcemy nowy silnik forum, bez zmian wizualnych. bedzie sie cos dzialo w tej sprawie?
Dzięki root, będę szukać naokoło 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 maja 2013 17:35
Można prosić o posprzątanie wątku adopcyjnego? 🙂  :kwiatek:
A da się zrobić tak, żeby zwykły użytkownik widział kto go ignoruje? Skoro widzimy ilość ignorów, to czemu nie widzimy od kogo?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się