konie małopolskie

Jak janowskie konie poradziły sobie w Bogusławicach? I Dżihad też mnie interesuje.
Jakie wrażenia ze skoków luzem pod względem stawki - ciekawe konie? :kwiatek:
Maea
Janowskie konie wygrały w grupie 3 i 4-latków. W trzylatkach najlepszy był Tanger (Awans - Tanganika/Veritas), a w czterolatkach Armin (Efekt - Armilla/Cynik xx)
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 maja 2013 09:58
Tangera nie widziałam, ale Armina tak i naprawdę super! Uzyskał też ogółem chyba najwyższą ocenę podczas całego czempionatu ze wszystkich grup (nie jestem pewna wyników z tej ostatniej). nie chcę skłamać, ale miał jakoś 42 pkt? to najfajniejszy Efekt jakiego widziałam, do tego bardzo urodziwy. w czerwcu będzie wieziony do oceny na płycie, w celu uzyskania licencji (wyniki sportowe ma z torów). mam nadzieję, że jedna z forumowiczek wpadnie tu napisać nieco więcej 😉
Tanger też będzie w czerwcu jechał do Bogusławic jako kandydat na zakład.
armara, sei, dziękuję :kwiatek:
A co z dwoma pozostałymi: Akbarem po Efekt od Agrykola/Divisor xx i Epigonem po Dounba xx od Ekspansja/Veritas 6?
Armina kojarzę z torów, fajne konisko.
A Tanger nie biegał, ale mamusia biegała i cały sezon była tłusta jak pączek i nie mogła zgubić brzucha 🙂
sei a jak Twój nowy rudy się spisał?
ten Efekcik...mhm no ja już od kilku miesięcy o nim słyszę, kurcze może wreszcie jakiś fajny repro będzie, bo ostatnio tak rozmawiamy z hodowcami młp i ...lipton🙁
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
03 maja 2013 10:22
Akbar nie pojechał, uznaliśmy że jeszcze za wcześnie dla niego, a Epigon się speszył chyba atmosferą, skakał fajnie, dobrze galopował, ale przy większej wysokości wybrał alternatywnie wyskakiwanie z korytarza  😉 Szkoda, bo miał również szansę na dobre miejsce,  sędziowie dobrze o nim mówili. To duże silne konisko, z dobra techniką, musi się jeszcze oskakać i będzie miód malina  😉
Armin został wysoko oceniony w każdej kategorii. Uzyskał najwyższą ocenę czempionatu. Niezmiernie mnie to cieszy, bo to wspaniały, przyszłościowy koń. Takie małopolskie ciacho  😍
A Tanguś bardzo mnie zaskoczył-tak pozytywnie. ja cały czas w niego wierzyłam, ale w Bogusławicach pokazał w ogóle klasę. Jest jeszcze dzieciecy, ale za rok, dwa to będzie kawał fajnego konia. Przyszłościowy zwierzak  🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 maja 2013 10:59
Karla, mój nie wytrzymał presji otoczenia  😁 technicznie super, jestem bardzo zadowolona, ale stracił całą swoją (naprawdę niemałą) dążność do przodu. nigdy też nie skakał z tak krótkich najazdów i sobie z tym nie radził. galopu to on nie ma jakiegoś super, za to fajnie latał kłusem  😍 nie znam niestety ocen bo od razu uciekłam z hali.
obsługa tego wszystkiego tylko marna. była tylko jedna osoba do pomocy przy 'gonieniu' konia i to taka średnio ogarnięta. następnym razem będzie lepiej 🙂 wiem, że paru osobom się podobał.
Nooo ja liczę bardzo na Armina, trzymam kciuki tylko, żeby dostał szansę w hodowli, a nie wylądował zagramanicą albo z jajkami na talerzu. Jak to u nas bywa  👿
Efekt na Kadinie, najlepsze połączenie  😍 😎
milusia - braaawo  :kwiatek:

To ja się ze swoją wepcham jeszcze tutaj  😁 Gdyby księżna udzielna raczyła kłusować tak jak na dekoracji, no cóż
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
03 maja 2013 11:22
armara-myślę, że jego jajka teraz będą pod dużą ochroną  😉 i dziękuję w imieniu całego janowskiego zespołu  :kwiatek:
A Twoja młoda jest prześliczna, pierwsze koty za płoty, pojeździ, ogarnie się i pokażę całą klasę. tak to jest z tymi młodziakami i dzieciakami, ze nigdy nie wiadomo jak się zachowają  😉
milusia
Gorąco za niego trzymam kciuki, bo rodowód świetny, eksterierowo bdb i użytkowo zapowiada się ekstra !
🏇
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 maja 2013 12:27
otóż to. gratulacje dla milusi!  :kwiatek: i dla całego (bardzo sympatycznego) janów teamu 😉
wgrywam na yt filmik Armina z dekoracji. wiem też, że milusia ma udokumentowane skoki wszystkich swoich gwiazd 🙂

swojego nic nie mam z czempionatu, jedynie ostatnie skoki w domu.
milusia, duże brawa za przygotowanie :kwiatek: Byłam ciekawa Akbara, no ale trudno. 👀
Koniecznie wstawcie filmiki!
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 maja 2013 12:48
za jakieś 30 minut pod tym linkiem powinien być film Armina 🙂 tymczasem uciekam obejrzeć jakiś film / odespać wyjazd.

edit: literówka
Armin  😜 😍
milusia
Nie no boskie zwierzę z tego Armina, szybciutko chwal się filmikiem ze skoków  🏇
Jeszcze ten rodowód - babka to pełna siostra Askara, a tatuś wiadomo  😎
sei
Jestem fanką rudego, dobrze o tym wiesz 🙂
chciałam zapytać o jedną z klaczy małopolskich z wczorajszego czempionatu hodowlanego, chodzi mi konkretnie o klacz o imieniu Falanga (o.Luis, m.Falenica), podobno zajęła IV miejsce w kategorii klacze 3-letnie i starsze, co o niej myślicie i czy może macie jakieś jej zdjęcia?
falanga chyba nie była trzecia.. pierwsza była Juka, druga Maracuja i trzecia Motorola- czy coś pochrzaniłam, bo z pamięci piszę?
Wszystkie walewickie z resztą 🙂

Muszę się pochwalić, że nasza została czempionką 2-letnich a  starsza była czwarta. Chyba nieźle jak na debiuty 😉
hszonszcz   wredny hszonszcz.
03 maja 2013 20:11
zajęła IV miejsce w kategorii klacze 3-letnie i starsze, co o niej myślicie i czy może macie jakieś jej zdjęcia?

Jeanne, IV miejsce 😉
Jeanne
Super, gratulacje 🙂
armara ale piękności ta wasza klaczka , dawaj więcej zdjęć .
armara więcej małej!  😜

Nasz trzylatek 😀







sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 maja 2013 20:33
Jeanne, gratulacje! dobrze jak na debiuty 🙂 byłaś może na skokach luzem?
hszonszcz- oj rzeczywiście, już mi na wzrok padło 😉

sei- nie, byliśmy tylko 1-go dnia, ale żałuję trochę, bo było parę ciekawych koni z tego co słyszę.
Jak będę miała chwilę, to powrzucam może zdj na photobucket'a i wam tu udostępnię linki, ale nic nie obiecuję.
breakawayy Ależ masywny chłopak. Na przed ostatnim zdjęciu wygląda jak zimnokrwisty  😲
monia
Dziękuję 🙂 Trochę jej już zdjęć na rv wstawiłam więc odsyłam na nasz fanpejdż, tam znajdziesz obszerną fotorelację z Bogusławic 🙂
breakway
On spokojnie mógłby lusitano czy innego barokowego konia udawać. Do Cabrioli w sam raz 🙂 I to cielęce spojrzenie, urocze 🙂
esperado faktycznie, z tej perspektywy szyja jak u ziemniaka  😁

armara to ja może w ogłoszeniach pyknę, że to lusitano i odpowiednio wyższą sumkę za niego?  😁
galopada_   małoPolskie ;)
04 maja 2013 21:19
a ja znalazłam właśnie takie zdjecie hubertusowe Mimsa 🙂

breakawayy  chłopak ma szansę się ciekawie rozwinąć 🙂 Lubie takie pączusie 😜
Cookie dziękujemy! Mam cichą nadzieję, że sprzeda się w odpowiednim czasie, w odpowiednie ręce. Potrzeba mu jeszcze czasu na ogarnięcie się pod siodłem, ale jest w dobrych rękach, więc myślę, że z tym nie będzie problemu. Oby sprzedał się w DOBRE ręce. W ręce osoby, u której będzie miał szansę się rozwinąć i pokazać, że nie jest tylko ładny, ale i fajny użytkowo 😉. Najbardziej przeraża mnie właśnie to, że trafi do człowieka, który nie będzie w stanie wykorzystać w pełni jego możliwości... 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się