Pensjonaty we Wrocławiu

Zna ktoś moze dobrego rymarza we Wrocławiu?potrzebuje przedni lek trochę poszerzyć i podniesc=/
sexton Magda Nocoń - okolice placu Grunwaldzkiego- jak chcesz to mogę poszukać numeru - nie wiem jak z większymi naprawami siodła, mniejsze robi bdb i w rozsądnych cenach.
Jej numer jest w wątku ważne telefony, i ja także ją polecam! Ul. Skłodowskiej-Curie zaraz obok cukierni "Pod trumienką" 😉
Kochani nie wiecie może czy SK Pasaż jeszcze funkcjonuje?
z tego co się orientuję to tak
i tu stronka
http://www.stadnina-pasaz.pl/index-4.html
Bo napisałam maila 3 dni temu i nadal czekam ;D
Na maila możesz poczekać - lepiej zadzwoń 😉
dokładnie 🙂 p. Natalia głównie pod telefonem
Troszkę późno ale zapomniałam tutaj dodać.Dawno temu była tutaj afera na temat wyglądu mojego konia.

Linki:
http://imageshack.us/f/823/obraz1jg.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/19/obrazmhk.jpg/
http://imageshack.us/f/19/obraz3lo.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/153/obraz2rx.jpg/
Może te zdjęcia nie są lustrzankowej jakości ale są  😉
  😲 Ło!!!!! różnica przeogromna!!!  też mam u siebie konia którego trzeba było odkarmić zajęło to mi i właścicielce ponad rok, ale nie będę pisać z jakiej stajni koń przyszedł taki zabiedzony.
    Słyszałam plotki, że mają puścić nową linię autobusową Wrocław- Mrozów, jeśli to prawda to super będzie do nas jeszcze lepszy dojazd. Może ktoś z was wie coś więcej na ten temat?
A wiecie może, co słychać w Belfegorze?
Właśnie się przeprowadziłam w sąsiedztwo tej stajni..
Idź i poszpieguj  😁
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 kwietnia 2013 13:07
W Smolcu zwolniło się miejsce 😉
.
MATRIX69
W Smolcu jestem od 1 września 2012 w tym od grudnia koń w kontuzji
incognito
No już od czerwca  nie ma wolnych miejsc w Smolcu 🙂
rtk a co chcesz przenieść pod dom swoje kopytka i wykupić karnet co by udoskonalić swoje umiejetności? 😁 Mnie tez kusi 😉
Gdzie stoją teraz Parisa i Ritek?
Hej Wrocławianie!
Wiecie gdzie można kupić tanio porządne stojaki na przeszkody ?
Na Allegro, jak wszystko  😁
Hendi   Kara księżniczka
05 maja 2013 10:56
Czy ktoś wie coś więcej na temat stajni w Kuraszkowie koło Obornik. Kto jest właścicielem, czy jest ta pensjonat?
Budynek przy drodze ( z herbami) wygląda na dopiero wykańczany, ale stajnie w głębi wyglądają na gotowe.
Ta stajnia z herbami przy drodze to nie jest stajnia w Kuraszkowie... to zdaje się są jeszcze Oborniki.... do Kuraszkowa skręca się w lewo z głównej drogi i jakieś 4 km się jedzie.
Hendi   Kara księżniczka
06 maja 2013 12:51
Mapa pokazała, że to Kuraszkow. Płoty pastwisk pomalowane na biało.
Hendi, tam nie ma pensjonatu, to rekreacyjna stajnia.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 maja 2013 08:43
Czy jest tu ktoś kto trzyma konia lub ma znajomości w Stajni pod Różami pani Beaty Bek?
Calathea   Czarny Książę
07 maja 2013 12:21
Próbowałam się przekopać przez ostatnich kilka stron, ale w sumie nic mnie interesującego nie znalazłam.
Możecie mi polecić pensjonat we wrocławiu (południe - mieszkam na klecinie), który weźmie mi ogiera, ma halę, najchętniej karuzelę (choć to, to nie koniecznie) i da się tam w miarę normalnie dojechać komunikacją? Cena w sumie nie gra roli.
Wojnarowice , stare, bez karuzeli. Boksy 4x4 , padok dla ogiera jest, hala jest, codziennie sprzątane, 700zl. Polecam stoję tam ponad rok z dwoma końmi.

Edit ; Bus z bielan jedzie 25min.
Strucelka - chyba nikt nie trzyma, a co potrzebujesz wiedzieć? pisz na priva
Rosek gdzie w Wojnarowicach jest padok dla ogiera??? ten pseudo zbity deskami? bez pradu i z jakas studzienka nieogrodzona??? W Wojnarowicach przez rok stał ogier i ani razu nie wyszedl na ten "padok dla ogierow" taki byl bezpieczny😉 z reszta polecam obejrzec a kazdy sie przekona...
Siwa84 , ogier nie wychodzil, bo jego właściciele nie widzieli takiej potrzeby  😉 Padok narazie był używany dla wałacha , ale rozmawiałam z właścicielem ( bo mój kolega chciał przyjść ogierem )i powiedział ,że nie ma problemu by go wzmocnić i podłączyć prąd. Nie jest luksusowy ale gdzie są luksusowe padoki  dla ogierów we Wro ?  😉

edit
W Bestsellerze zwolniły się 2 boksy. Stoję tutaj od prawie roku i jestem bardzo zadowolona! Duza ujezdzalnia, hala, laka, padoki (dla ogierow tez😀)myjka i mega duze boksy 4x4. Jak ktos bylby zaiteresowany moge podac wiecej informacji na PW 🙂

To padok był ale się zmył ?  😉
Widzisz, nie zyczyli sobie zeby ich kon wychodzil na padok, bo nie był on przystosowany pod ogiery... placac 700zl czlowiek oczekuje czegos wiecej niz prowizoryczny padok z ktorego ogier moze wyjsc i dobrze sie pobawic poza nim😉 Z reszta, w Wojnarowicach wszystkie padoki pozostawiaja wiele do zyczenia - bez zabezbieczen ..  pojechac, zobaczyc moze kazdy i przekonac sie osobiscie jak to wszystko wyglada...

Nie kopiuj czegos, co bylo kiedys a jak jest teraz moja droga??... Owszem hala jest ok, ujezdzalnia tez ok tylko z kiepskim podlozem, łaka jest rewelacyjna, padoki jakis czas temu jeszcze sie trzymaly ale nie robiac nic wszystko ulega zniszczeniu, niestety... 
A przypomniec mam Tobie jak broniłas Luizy i Grobli? 😉 

Ja wyrazam swoje zdanie nt Wojnarowic i wstawienia tam ogiera, a nie chce mi sie bawic z Toba w wymiene postow, bo jak wszyscy wiedza(i znaja Cie juz z tego) jestes zdecydowana zwolenniczka tego typu zabaw.
Ktoś bedzie zainteresowany, pojedzie, pooglada i napewno nie bedzie sie sugerowal Twoim czy moim zdaniem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się