Końska rewia mody cz. VII (2013)

też prawda, ale tych kolorów nam już chyba wystarczy  🙂
wątek zamknięty
Marcelin, a mi tam deepblue strasznie do niej pasuje  😍
wątek zamknięty
Marcelin to jak kupisz deepblue, to wstaw koniecznie fotkę, bo jestem bardzo ciekawa czy ten akurat brillant jest do podrobienia, bo kolor jest absolutnie unikatowy! 😍
wątek zamknięty
wstawię wstawię ale muszę odłożyć kaskę na 2 żeby razem zamówić, więc jeszcze trochę się zejdzie ; /
wątek zamknięty
Tak mówicie o eskadronowym nowym greenie , że dziwny kolor , więc wklejam poglądowo zdjęcie na G.
Może ktoś się przekona do koloru , mi się bardzo widzi , ale ja tam zielony lubię no i oczywiście był to must have na wiosnę 🙂

wątek zamknięty
bardzo wam pasuje ten kolor !  🙂
wątek zamknięty
zakupiony wczoraj razem z lemongreen'em z NG 😜

To ja czekam na fotki lemongreen 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 maja 2013 15:33
Marcelin, oba będą świetnie pasować - zbieraj i kupuj dwa krysiexy 🙂

dommaz, dla mnie ten zielony jest trochę za ostry - wolałabym bardziej "miękki" odcień 🙂 Ale na was jest fajnie!
wątek zamknięty
dommaz ładnie wam w tej zieleni 🙂 ciągle mi chodzi ona po głowie, ale nie zaryzykuje chyba. Marcelin bierz lavendera  💘
Ubrałam Eviano dziś w euro-stara superieur grey melange i jakoś  tak sobie. a mam w zanadrzu nówkę excellenta grey melange - dostałam jako czaprak na zawody - i już wiem, że będzie średni.
wątek zamknięty
kociarnia jakoś tak.. smutno! macie lepsze kolory!
wątek zamknięty
Ma ktoś może jakieś linki czy coś do jakiegoś limonkowego zestawu? 😡
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
06 maja 2013 08:01
Dawno nas tu nie było, jakoś nie miałam czasu 😀
Macie mocno poglądowego Segana w lemon'ie z olive/lemon/blassgrun 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 maja 2013 11:51
Właśnie zobaczyłam takie polopady na ebayu, oczywiście u nas ich pewnie nie ma? 😉

wątek zamknięty
Marcelin ala deepblue  🙂 będzie pięknie  😍
dommaz pasuje Wam 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 maja 2013 14:28
wątek zamknięty
Livia U  niestety tylko te w pionowe pasy mi też bardziej podoba się ten wzór którego zdjęcie wstawiłaś a z tych pionowych chyba nawet nie ma z zielonym : /  ja sie czeje na ten  😜 ;
http://www.equishop.com/eskadron-polo-pad-uk-style,id-2572
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
06 maja 2013 14:40
Bernadeta, one są poziome.  😉 😉
wątek zamknięty
http://www.equishop.com/eskadron-polo-pad-bicolor,id-2573 Poziome wg. mnie są te czaprak, który wstawiła Livia jest raczej w  "skośne"  pasy
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
06 maja 2013 15:12
Jedne poziome, drugie skośne, diagonalne, ty dwa razy napisałaś o pionowych. 🙂 To czepianie się słówek, ale aż zaczęłam szukać pod wpływem twojego postu, trzeciej wersji pasiaka. 😉
wątek zamknięty
Ahah, emptyline racja pionowe napisałam  🤣 mój błąd
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 maja 2013 17:10
Szkoda, że u nas nie ma ani tych kolorów, ani ukośnych pasów. Jakoś wolę te ukośne od poziomych 😉
wątek zamknięty
Marcelin , Livia , kociarnia , agata*  dziękujemy  😀  Dobrze ,że nie zainwestowałam jeszcze w zielone nauszniki i owijki jaki był zamiar na początku , to by była już przesada 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 maja 2013 20:55
ja zamiast kupowania polo padów Eskadrona kupuję Caballe 😀  😍

z dziś mam Fuerte w Esie i owijkach Teak 🙂

wątek zamknięty
juliadna,
co wzielas jeszcze Caballowego?🙂
wątek zamknięty
Pięknie Fuerte wygląda! Strasznie podoba mi się ten czaprak, ale jakoś nie mogę się przekonać, raz mi się widzi na moim koniu, raz nie. Poza tym kosztuje okropnie dużo i jest za wielki na mojego mikroszkapa. Lepiej w Caballe inwestować.  😀  Marzy mi się chyba z 5 różnych kolorów.
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 maja 2013 21:25
juliadna coś czuję, że będziesz miała zajęcie na cały dzień w czwartek za tydzień jak przyjadę 😀iabeł:
btw: Fuerte we wszystkim cudnie 😉 Bardzo podobał mi się na zdjęciach nowej kolekcji Jarpola!

Ja zamówiłam białego Caballa na zawody 🙂 Rozprzestrzeniacie zarazę 😁
Do tego jeszcze muszę kupić białe owijki Eskadrona, białe kaloszki z futrem już kliknięte, więc lans na zawody będzie jak się patrzy. juliadna szykuj się do walki 😀iabeł: 😁

Altiria też znam ten problem padów wyglądających jak derki na moim Belfaście 😉 dlatego ES ma jeszcze Stripe'y w rozmiarze M 😀iabeł: na szczęście dla naszych portfeli jest ich bardzo mało 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 maja 2013 21:38
Strucelka walka na Caballe? 😀 Którego 😎?
Altiria zawsze za mną chodził ten ES, ale na Lolku by nie było ładnie więc go nie kupiłam. Ale na Fuerte to już musiałam kupić 😀
Arimona kupiłam burgunda a później to już leci z górki, kolejne to był biały i ecru  a niedługo przyjdzie atrament/szary i jeszcze jeden 🙂
wątek zamknięty
W ofercie Caballa przecież też są takie stripy i czekam tylko aż zamówię padzik i próbniki i będę tworzyć 😎
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 maja 2013 21:55
juliadna szmatofoty i mierzenie czeka Cię w czwartek 😀iabeł:
Zwykły biały w stylu polopada, z dwoma złotymi sznurkami 🙂
Jedyne czego Ci nigdy nie daruję, to polopad Moon 😀iabeł:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 maja 2013 21:58
Strucelka ale nie masz czego mi niedarować 😀 Ivett robi ładniejszy! gołąbek+ atrament = polopad moon 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.