paznokcie, żele, tipsy

mi sie tak robilo jak nakladalam lakier zaraz po uzyciu zmywacza 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 kwietnia 2013 20:58
Byłam dzisiaj robić odrosty w tipsach i mam lakier który zmienia kolor 😀iabeł: Jest baaaaajerancki 😜

Gdy dłonie są ciepłe jest żółty



Gdy zimne - pomarańczowy



I mogę sobie zrobić DIY ombre, wsadzając ciepłe dłonie pod zimną wodę 😀 (na żywo lepiej widać efekt)

ash   Sukces jest koloru blond....
26 kwietnia 2013 08:08
Strucelka, ale fajnie 🙂🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
04 maja 2013 17:03
Szukam dobrego topu szybkoschnącego do lakierów i nie mogę się zdecydować: Seche Vite czy Essie Good to go? Ten pierwszy podobno strasznie śmierdzi, szybko przestaje się nadawać do użytku (ale planuję kupić małą buteleczkę), ściąga lakier. Ten drugi za to jest droższy, dłużej schnie na paznokciu i w zasadzie tyle z wad- ale i tak wszyscy polecają tego pierwszaka. Jaka jest Wasza opinia?
Scottie nissiax83 mówi o nich dwóch w najnowszym projekcie denko:

Może to Ci jakoś pomoże.. 🙂
Strucelka bomba!  😀 a są w innych kolorkach takie lakiery?

swoją drogą, to jakieś 2 tygodnie temu rzuciła mi się w oczy reklama Regenerum i stwierdziłam, że kupie, bo co mi szkodzi. odżywek do paznokci używałam już z 5 różnych, w tym wychwalane z Eveline (taką różową "SOS" oraz białą "8w1"😉, efekty były żadne, albo słabe- po powrocie ze stajni zawsze miałam któryś paznokieć złamany, postrzępiony  :/
do tego Regenerum też podchodziłam sceptycznie, szczególnie, że po użyciu zauważyłam, że to nawet nie ma postaci lakieru, tylko jakiś olejek, w dodatku schnie przez pół godziny, używałam codziennie i teraz go po prostu kocham, bo nigdy nie miałam takich długich paznokci (nie łamią się w stajni!)  😍 😅 szczerze polecam, bo w moim przypadku sprawdza się świetnie
Laski kochane podpowiedzcie jak zrobic takie cuda! http://kobiecegadzety.pl/8237,Pasiasto 😍
Podejrzewam, że to mogą być naklejki ale jeśli komuś udało się coś takiego ręcznie zrobić to szacun 😉
wydaje mi się że najpierw zrobione jest ombre a na nim water marble. Sporo filmików instruktażowych jest na youtube 🙂
Znalazłam😀 Dla chętnych link 💃
A Tuśka zwariowałam!!40 minut sie patrzyłam na te filmiki 😂 Porywające i poruszające.
Czas próbować jak pozbęde sie wszystkich z domu 🙂
Kiedyś próbowałam zrobić water marble, wyszły mi nawet ładne esy floresy ale wszystko dookoła było uciapane lakierami, więc zrezygnowałam z dalszych prób 😂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 maja 2013 09:20
Cavallia oj są 🙂 z błękitnego na granatowy, z czarnego na kremowy, z ostrego różu na bladoróżowy i z niebieskiego na fioletowy
Odkopuję, bo chciałam się pochwalić.

Wszystkim mającym problem z paznokciami gorąco polecam popijanie herbatki ze skrzypu - w sklepie zielarskim za parę złotych. Miałam koszmarne paznokcie - cienkie, łamliwie, rozwarstwiały się jak zjełczałe masło, notorycznie łamały się rogi i były takie jakby przezroczyste. Malowanie i zapuszczanie było po prostu niemożliwe, mały koszmarek :/
Zaczęłam pić skrzyp, ma paskudny smak  🙄 już po 2 tygodniach zauważyłam efekty, były jakby twardsze. Po miesiącu w końcu miałam paznokcie! I zapuszczałam do takich prawie tipsów, nic a nic się nie łamało, twarde i błyszczące  😜

Teraz jak widze, że są trochę slabsze - znowu zaczynam pić skrzyp, przez 2 tygodnie codziennie. I od razu widzę poprawę 🙂

Stosowałam wszystkie możliwe suplementy (parę razy przewitaminizowałam się wit.B...), kilka odżywek do malowania/smarowania. Nic nie pomogło tak jak herbatka ze skrzypu  🙂
A ja szczerze polecam odżywkę Sensique 'Protein in action'. Kupiłam ją jako "no przecież nie wyjdę bez niczego" i jestem z niej bardzo zadowolona. Nie sprawdzi się co prawda na bardzo problematyczne paznokcie, ale jeśli ktoś potrzebuje lekkiego wzmocnienia za grosze, to można spróbować. Fajny delikatnie mlecznoróżowy kolor, nabłyszcza, wygładza, przyspiesza wzrost, paznokcie mi się po niej nie łamią... Nie spodziewałam się tylu plusów za chyba niecałe 7 zł 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 sierpnia 2013 20:31
i przy rozdwajających się paznokciach koniecznie zmienić pilniczek. na delikatny papierowy 🙂

nie polecam Lovely Gloss like Gel. kupiłam zachęcona kolorem (naprawdę ładny!), ale bardzo szybko odpryskuje i długo schnie 🙁 a szkoda, bo na paznokciach ładnie wygląda. (zna ktoś coś podobnego acz trwalszego?)

za to bardzo się polubiłyśmy z ColoRama Maybelline 🙂 u mnie się trzyma długo i te kolory  😍
Szukam czegoś, co bardzo dobrze natłuści / nawilży skórki. Taką jakąś olejową odżywkę najlepiej. Coś fajnego, przy czym skórki strasznie nie narastają i dobrze wyglądają cały dzień.
Ja pilniczki polecam szklane, potem tylko wygładzam polerką.
Gel like faktycznie słabo się trzyma i długo schnie, pomalowałam w poniedziałek i tego samego dnia już odprysł w jednym miejscu a dziś wygląda jakbym sobie frencha zrobiła 🤬 co dziwne, bo z serią Express Growth nie mam takiego problemu. Jeszcze bardzo lubię te małe lakierki z Essence Colour&Go, jak dla mnie mają idealny pędzelek 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 sierpnia 2013 08:39
epk ja przetestowałam masę oliwek do skórek. Ze wszystkich sklepowych najlepiej sprawdza się u mnie Regenerum http://regenerum.pl/regenerum-do-paznokci/jak-dziala-regenerum
Opakowanie jest bardzo wygodne, wiec odżywkę noszę nawet do pracy.Dobrze działa też olej rycynowy, tylko aplikacja jest mało wygodna.
Edytka, no właśnie kończę pierwsze opakowanie Regenerum 😉. Tylko dość szybko mi zeszło. W sumie starczyło na mniej więcej miesiąc. Dlatego wolałabym coś innego. Ale jeśli nie znajdę to pewnie wezmę znowu to, bo faktycznie skórki zrobiły się dużo sensowniejsze po nim.
epk, u mnie po Regenerum też były fajne skórki, potem do opakowania po regenerum wlałam olejek rycynowy, łatwo się nakłada, a skórki zmiękczone, nawilżone i niewidoczne 😉
Bay, ooo dobre 🙂
Jakie macie wrażenia po lakierach hybrydowych ? Chcę sobie zrobić na wyjazd, raczej jednorazowo - szybko nudzą mi się kolory na paznokciach 😉
Przede wszystkim jestem ciekawa jak to się odbija na paznokciach - dużo gorsze są później ?
Ja miałam hybrydę raz i odradzam. Ściąganie koszmarnie zniszczyło mi płytkę paznokcia.
ash   Sukces jest koloru blond....
26 sierpnia 2013 07:55
Bay, ja robię hybrydę od bardzo dawna na stopach.
Jestem zadowolona, nic a nic mi nie niszczy płytki.
Mi po hybrydzie strasznie łamały się paznokcie, wprawdzie ściągnęłam ją sama  😡
ash   Sukces jest koloru blond....
26 sierpnia 2013 08:35
bawarka, no więc właśnie. Wszystko zależy od tego w jaki sposób hybryda zostaje zdjęta. Nawet nie chcę myśleć jak to sama zrobiłaś  🤔
ash, normalnie 😉. Ja mam hybrydę i ściągam ją sama, i to nie za pomocą acetonu tylko normalnie - złazi mi całym płatkiem. Mi strasznie szybko rosną paznokcie. Po tygodniu mam ok. 3 milimetrów odrostu (czasem więcej). To powoduje, że raz w tygodniu mam do wymiany lakier. I co zabawniejsze - jakby kosmetyczka nie kombinowała z przygotowaniem paznokcia to po ok. 7-9 dniach jestem w stanie całymi płatkami zdjąć sobie hybrydę - zaczyna odłazić na brzegach, pociągam tylko i już 😉. Aaa, bez względu na kosmetyczkę i to jak robione - zawsze to samo 😉. Kupię w końcu lampę i kosmetyki - taniej będzie i szybciej jak zrobię sama w domu. Czasem robię u siostry właśnie i różnicy w jakości nie widzę.
No właśnie tak jak epk pisze, zaczęło odłazić więc ściągnęłam  😡
Ja właśnie wczoraj pierwszy raz robiłam hybrydę sama - wypas 😉
Kosmetykami z Cosmetics Zone - polskimi. Miałam kupować CND, ale pozytywne komentarze na wizażu dot. CZ mnie przekonały 😉 Ciekawe ile wytrzyma 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się