Gdzie na narty/snowboard???

A tego nie wiedziałam, że tak jest 🙂 Dobrze wiedzieć na przyszłość. W Białce jeden minus to to, że nie ma gdzie imprezować, w przeciwieństwie do Zakopca...
No właśnie..dobrze wiedzieć 😉 Bo w sumie to te karnety wychodzą najwięcej  😤

Ja sobie upatrzyłam nowe narty  😵
Dramka, jakie?
Elan BLACK PERLA QT..może wezmą moje w rozliczeniu
Ładne, a czemu chcesz zmienić tamte, które wcześniej kupiłaś?
Ja będę musiała moje rossignolki na allegro wystawić 😉 Moja córa jak zobaczyła fioletowe wiązania to była zdziwiona, że to nie narty dla niej. Musiałam jej obiecać, że na następną zimę dostanie nowe. Mały zakupoholik 😉
bo potrzebuje dłuższe (146), rossignol mam 142cm
wróciłam! cieszę się, że w całości, bo jak zostałam staranowana przez jakiegoś idiotę, to myślałam, że wrócę helikopterem...  😲

oprócz małego incydentu było rewelacyjnie...  💘 słońce oprócz jednego dnia cały czas, trasy długie, szerokie i zazwyczaj puste  💘 w apartamencie mieszkaliśmy w 5 dziewczyn i chłop i było wręcz wybornie!
kilka zdjęć 😀 ?
widoki!








moje nartki! były tak super, że nawet nie chciałam ich wymieniać!


ZAKOPANE!


i ja 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 marca 2013 20:20
Hehe, tak, każdy Polak przywozi sobie z Vars zdjęcie Zakopanego 😉 A do mojego wyjazdu jeszcze tylko 4 dni pracy, z czego dziś z domu 😉
mery, pięknie! Pogoda, okolice, wszystko  😍

Hiacynta, zazdroszczę! Mój mąż pojechał sobie do Spindlerowgo Młyna z kumplami, czemu żadne moje koleżanki nie jeżdżą na tyle, żeby się spakować i po prostu pojechać?!
Zaczynam procedurę namawiania rodziców na zaopiekowanie się moimi szkodnikami na majówkę 😉 Trzymajcie kciuki!
Anai- trzymamy 🙂 A ja już w poniedziałek wielkanocny będę śmigać na Pilsku  😀

PS. Mery- widoki genialne, nic tylko śnieg, śnieg, śnieg...
mery widoki  😍

Ja chyba sobie wyskoczę w niedzielę do Bełchatowa na jedeń dzień. A na święta urabiam męża na wyjazd..

dziewczyny pomocy które  🤔

http://allegro.pl/narty-fischer-rx-force-wiazania-rs10-2012-145-i3101549696.html

http://allegro.pl/narty-elan-black-perla-qt-wiazania-dl146-cm-wa-wa-i3102092886.html

http://allegro.pl/narty-elan-crystal-qt-146cm-wiazania-elw-9-i3102155320.html
Lotnaa   I'm lovin it! :)
18 marca 2013 13:35
Moje redster'y na allegro są już za 1999. Żeby tak jeszcze chociaż z 8 stów staniały  😤
Dramka, osobiście odpuściłabym sobie Fishery, bo jestem zwolennikiem wybierania nart damskich ( inaczej umieszczony środek ciężkości, lżejsze). Jak ktoś już jeździ bardzo agresywnie, wtedy narty unisex mają sens.
Z tych elanow wzięłabym chyba crystal, bo zdaje się, że to nowszy model? Bo w specyfikacji za dużych różnic nie widzę. 
Dziękuje kochana  :kwiatek:
Hehe, tak, każdy Polak przywozi sobie z Vars zdjęcie Zakopanego 😉 A do mojego wyjazdu jeszcze tylko 4 dni pracy, z czego dziś z domu 😉

bo byłam tam pierwszy raz i jeszcze tego nie widziałam 😉

mi te widoki też się podobały 😍
i zdecydowanie jestem zwolennikiem nart unisex. narta dla mnie właśnie musi "WAŻYĆ" 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
18 marca 2013 20:08
i zdecydowanie jestem zwolennikiem nart unisex. narta dla mnie właśnie musi "WAŻYĆ" 🙂


Dokładnie! Wtedy mam wrażenie, że lepiej trzyma. I prędkości można milsze rozwinąć 🙂
Opłaca się (warunkowo) jechać na majówkę w Alpy? Nigdy tak późno nie byłam, to w sumie poza sezonem.
Może ktoś był i chce się podzielić doświadczeniami?  :kwiatek:
Już zgłupiałam  😜 Na razie zostanę przy swoich bo chyba mi się ich nie opłaca sprzedawać teraz a córka w przyszłym roku chce na desce się uczyć (w tym roku kupiłam jej narty)  😵
Lotnaa   I'm lovin it! :)
20 marca 2013 10:53
salto piccolo, co do Alp się nie wypowiem, ale myślę, że warunki śniegowe mogą być jeszcze przyzwoite, bo to bardzo śnieżna zima była. W Pirenejach wciąż wszystkie wyciągi pootwierane w 100%, a Alpy są przecież wyżej. 
Myślę czy nie kupić teraz małej narty na przyszły rok bo tańsze  🤔 Ja tez chce nowe narty  😵

http://allegro.pl/narty-dynastar-exclusive-reveal-lx-148-40-w-wa-i3094475862.html

edit. w końcu kupiłam http://sportxxl.pl/narciarstwo-narty/k2-narty-secret-luv-10_11/1605/produkt/  🤔wirek:
Wróciłam! Totalna dolina powyjazdowa... Deskidance rządzi! Chociaż niestety alpejskiej pogody i 20 stopni na słoneczku mieliśmy tylko 3 dni, 3 pozostałe to była śnieżyca, zerowa widoczność i lodowaty śnieg przemaczający wszystko łącznie z majtkami i piersiówką 😉 już po 2h jazdy, także nie wyjeździłam się tak jak chciałam.

Jakby ktoś się zastanawiał, czy pod koniec marca będzie w ogóle śnieg:





Pierwszy dzień ładnej pogody - od razu się lepiej wstawało!




























No i kilka bardziej chilloutowo - imprezowych:









Ja już chcę 'za rok'! 😉
eh, ja niecały miesiąc po a już Ci zazdroszcze!

genialne warunki... i jeszcze jak pusto 😉 😍
salto piccolo, IMO może być SUPER! 🙂 my teraz mieliśmy warunki śniegowe mega... 🙂

deska się sprawdziła przekosmicznie, jestem MEGA zadowolona, no i pieeerwszy raz skakałam małe głupotki w snowparku, minihopkę terenową i mały box 😉
Warunki narciarskie w Białce były super, tylko jeden dzień deszcz padał i pół dnia trzeba było ciuchy suszyć. Natomiast trasy dla mnie za krótkie, za rok jedziemy za granicę  😅 Jestem zakochana w moich nowych nartach K2  😍
Ogłaszam oficjalnie, że się udało, rodzice moi wezmą moje dzieciaki, a my z mężem jedziemy na 5 dni na majówkę na Stubai  😅   😅  😅

Tak więc będę w maju zamęczać zdjęciami z nart  😜
Ogłaszam oficjalnie, że się udało, rodzice moi wezmą moje dzieciaki, a my z mężem jedziemy na 5 dni na majówkę na Stubai  😅   😅  😅

Tak więc będę w maju zamęczać zdjęciami z nart  😜

Super! Udanego wyjazdu  😀
Wróciliśmy z majóweczki na lodowcu Stubai. Było oczywiście cudnie.
Byłam pierwszy raz o tej porze roku na nartach. Bardzo przypadł mi do gustu kontrast zielonej doliny i białych gór. W hotelu opalaliśmy się na tarasie, dookoła zieleń dużo bujniejsza niż u nas. U góry (dolna stacja kolejki 1700m, najwyżej wjeżdżaliśmy na 3210m) śnieg. Pogoda wariacka. Przywitał nas we wtorek po południu silny wiatr i zamknięty lodowiec. Następne dni było dużo lepiej. Co dzień zaczynaliśmy w chmurach, potem było pełne słońce, raz na jakiś czas silniejsze podmuchy wiatru. W okolicy godziny 13-14 zaczynało się chmurzyć, raz padał przez chwilę deszcz, innego dnia grad. W nocy raz spadło trochę świeżego śniegu.
Śnieg do jeżdżenia bardzo specyficzny. U góry zmrożony, niżej totalna kasza, mokry i mocno hamujący. Pomogło smarowanie smarem przeznaczonym na taki śnieg 🙂

Jeszcze napiszę coś o nowej narcie, K2 superburnin. Genialna! Na twardym tnie jak głupia i rozwija niesamowite prędkości (pierwszy raz w życiu nie mógł mnie dogonić mój m.), w kaszy po smarowaniu tak samo świetnie wycina zakręty. Zarówno w długim jak i krótkim skręcie jest świetna. Sama wchodzi w skręt. Ale prawdziwy banan zagościł na mojej twarzy po wjechaniu w świeży śnieg. Mimo, że jej rocker to "tylko" speed rocker, po puchu sunie, nie zapada się, nie trzeba walczyć o utrzymanie się na powierzchni  😍

Parę zdjęć:

zielone Neustif:



U góry słońce, na dole mgły:


Widoki i ja:





Narty 🙂 :

Anai Super  😀 a biorąc pod uwagę, że u nas było zimno i padał deszcz to podwójnie zazdroszczę, my dzisiaj oficjalnie schwaliśmy narty na strych  😉
Anai- super, zazdroszczę 🙂 Szkoda, że u nas nie ma lodowców, żeby cały rok szusować - a potem opalać się w hotelu... Mój ostatni wypad w tym sezonie był na Wielkanoc - do Korbielowa, trasy na Pilsku super, tylko te orczyki na desce... masakra.
Parę fot:


radzimy sobie na płaskim 😉


trzoda na stoku


tyyyyle śniegu


wjechałam orczykiem na Halę Miziową i umarłam 😉


widok ze szczytu, niestety mgła 🙁


taka, że włosy mi zamarzły, ale i tak było fajnie 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się