Giżycko i okolice - czyli re-volta na Mazurach

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 lutego 2013 20:22
Zamrucz- Chyba Design szukała chętnej osoby do jazdy na koniach w zamian za drobną pomoc przy nich  😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 marca 2013 20:50
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
03 marca 2013 20:54
Wasze kciuki i życzenia przydały się. Wygrałam rekrutację i dostałam pracę.
Biała dzięki, powiem, że już po głowie zaczynało mi chodzić, by do Ciebie pisać. Ale udało się w PL.

Dzięki jeszcze raz za kciuki.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 marca 2013 16:31
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
13 marca 2013 10:34
szukam osoby , najlepiej od lat 16  , która ma w miare jakies pojecie o koniach,albo która  chce sie czegos nauczyć ( służe swoją pomocą  przy nauce , materiały , instrukcje) nie ukrywam , że szukam osoby na stałe. jazda konna w zamian za drobna pomoc 😉 Uważam , że to  dobry podział dla obu stron

wiecej info na pw , albo  tel  533 443 008
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
14 marca 2013 23:17
Ja tutaj chyba nie mam żadnej szansy na pracę... :<

Dobrze chociaż że mój Wojtkeł w tym wojsku bo nie wiem co to by było;<
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 marca 2013 20:13
Zamrucz- w innym wątku mówiono mi, że pewnie za mało się staram tą pracę znaleźć (jak jej szukałam).
A tak serio- masakra z tą pracą... Mój brat też bez pracy w domu siedzi, ale chociaż do końca grudnia jako palacz w bloku pracował. Drugi brat to w wojsku siedzi.
Może coś na wakacje chociaż znajdziesz? Jak masz papiery Instruktora Jazdy Konnej i doświadczenie w tym kierunku, to na wakacje pewnie będą szukać instruktora w jakiejś stajni...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 marca 2013 20:16
Dementek, Bo ci co mówią, że za mało się starasz to pewno mają ciepłą posadkę, wygrzane krzesełko w zakładzie pracy i wypłatę na czas. Łatwo im mówić. Tu, w centrum Polski nie jest lepiej... :/

Dlatego prawdopodobnie w drugiej połowie roku wynoszę się na południe.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 marca 2013 20:48
Notarialna- na Podlasiu koleżanka też bez pracy. Chyba wszędzie w Polsce ten problem jest... Nic, tylko za granicę uciekać  🙁
Życzę powodzenia w znalezieniu pracy! 
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
16 kwietnia 2013 10:27
co  tu  taka cisza ?
jak  ta Wasze koniska ? moje juz na  dobre poczuly wiosnę 😀
zaczynam pomału wyjazdy w teren, chociaz  w  lesie  jeszcze slisko  i duzo sniegu


czy ktoś chetny na  wiosenne zdjęcia ?

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 kwietnia 2013 11:25
Mój szaleje, zwłaszcza teraz, po korekcji kopyt. Gania psa, który ciągle za nim łazi i drażni.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
16 kwietnia 2013 18:35
Ja oddaję się bankowości na maxa. Normalnie luuuubię swoją pracę 😀

Zamrucz,, a co myślisz o pracy w banku?
cześć 🙂
Przymierzam się do kupna konia, tzn. dwóch koni 😉 wiecie gdzie w warmińsko - mazurskim są konie na sprzedaż? 🙂
hanexxx, uderz do forumowej Watry :) 🙂.
z Wartą już się kontaktowałam 😉 ale jakbyście coś słyszały, że ktoś ma konia na sprzedaż to dajcie znać 😉
Jak tam dziweczyny  majówka ? Ja cieszę się że już się kończy bo normalnie nie wyrabiam ! 😵
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
04 maja 2013 19:00
A ja cieszę się wolnym. W pn do pracy.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
04 maja 2013 19:14
cześć 🙂
Przymierzam się do kupna konia, tzn. dwóch koni 😉 wiecie gdzie w warmińsko - mazurskim są konie na sprzedaż? 🙂
a dokładnie jakich koni szukasz ? jaka rasa , wiek , płec , czy maja  byc ujeżdżone ?


Jak tam dziweczyny  majówka ? Ja cieszę się że już się kończy bo normalnie nie wyrabiam ! 😵

heh to tak samo jak ja , tyle pracy , że nawet nie miałam czasu żeby samemu pojechac  w teren 🙁
niom ale mam nadzieje , że teraz  sobie odbije 🙂

właśnie ,czy ktoś z okolic Gizycka  chetny  na wiosenne sesje  zdjęciowe  ze  swoimi koniowatymi ?
heh tym z forum daje małą zniżke 😉





Musimy się kiedyś umówić na forumowe ognicho  🤣, kto jest chętny?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
05 maja 2013 12:33
o  to swietny pomysł  , jestem  za 🙂
Ja też jestem za  😉
Trochę nas mało  🙄 , ale może ktoś jeszcze będzie chętny.
Musimy tylko ustalić jakiś termin i wyznaczyć miejsce ognicha  😀, najlepiej takie gdzie wszyscy będą mieli w miarę blisko.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
15 maja 2013 13:10
czy  ktos z okolic  Gżycka  jest  chetny  w czwartek  , albo sobotę na  sesje  zdj. np.w rzepaku ?
niom a  ognisko ,to mozę  w tych  wolnych  dniach  co ?
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
15 maja 2013 14:14
Dopisuję się do ogniska.
I ja 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 maja 2013 18:27
dragonnia, No masz... Byłam na mazurach 5 dni w majowy weekend i zapomniałam o Tobie, że miałam ci dać znać jak tam będę. 😡
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
25 maja 2013 08:30
Notarialna, raz dwa trzy foch ;-) Jakby co to dzwon. Ją mam cały czas ten sam nr co Ci podawalam. Zamrucz kroi się u mnie rekrutacja. Przemysł temat.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 maja 2013 16:06
dragonnia, Najbliższa data przyjazdu to niestety zima. Ale mam nadzieję, ze już dom będzie stał to zaproszę na kawkę lub grzane wino przy kominku 😉

Załapałam się na staż z Urzędu Pracy 🙂 Na razie mi się tak pozmieniały plany życiowe, że wątpię czy wyląduję na mazurach na stałe w najbliższych latach :P
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
04 lipca 2013 07:03
Zyjecie ludziska? Co tak raptem zacichli co?
Żyjemy , a przynajmniej ja  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się