Stajnie na Śląsku

wybieranie się ktoś na zgrupowanie z panem Ginko w SK Udórz w lipcu?
wendetta, a masz jakieś szersze info co to za zgrupowanie? w necie nic nie widzę.
wendetta, Dzięki! :kwiatek:
Pilnie potrzebuje aktualnego numeru do Amigo w Będzinie. Na stronie podane są 2 numery, jeden cały czas poza zasięgiem, drugi nie odbiera ani nie oddzwania, sprawa pilna. z góry dziękuję 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
07 maja 2013 21:29
Amigo obecnie zdaję się nie funkcjonuję 🙂 Dotychczasowy dzierżawca wybudował własną stajnię i przeniósł konie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 maja 2013 21:32
Tylko sportowe 😉

Stajnia i szkółka funkcjonują normalnie. Radzę napisać smsa i się skontaktują-> "Szczegółowe informacje pod numerem: 692 621 735 ( gdy instruktor nie odbiera proszę przesłać sms z pytaniem, oddzwoni "
napisałam, nie oddzwonili... potrzebuję jakąś stajnię w okolicach Sosnowca, czy ktoś coś może polecić? ale tak, żeby przyjęli 7 osób- 3 jeżdżące i to na czwartek 10.05.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 maja 2013 21:51
Hm nigdy nie miałam problemu z kontaktem. Jak nie tel. to przez smsy. Może rano się odezwą  👀

Do głowy przychodzi mi jeszcze Dakar w Sarnowie
http://re-volta.pl/stajnie/info/rsoj_milowice_ostrowy

a coś takiego?

Jutro jeszcze będę nacierać na Amigo, zależy mi też, żeby stajnia wystawiła rachunek/fakturę.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 maja 2013 22:00
Nigdy nie byłam, czytałam jedynie opinie ( nawet chyba tutaj) i mimo, że to rzut beretem ode mnie nie mam ochoty sprawdzać na własnej skórze.

O jazdy Ci chodzi?
O jazdy Ci chodzi?


Tak :-)

ale tak, żeby przyjęli 7 osób- 3 jeżdżące i to na czwartek 10.05.


edit. przeczytałam już opinie i podziękuję :-)
dzwoniłam też do stajni Padok w Katowicach, ale niestety nie mogli na czwartek.
Ja to też się obudziłam z ręką w nocniku.
Ale czwartek o chyba 09 maja 😁 😁
czeski błąd 😉

zadzwoniła Pani z Amigo, więc jedziemy :-)
Kaktus,
no przecież wiem, śmieję się przecież 😉

Super, ze się udało 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 maja 2013 08:15
To życzę udanej jazdy 🙂

Wiesz jak dojechać?
będziemy jechać samochodami z Decathlonu, tam dziewczyny podobno znają stajnię, więc myślę, że nie będzie problemu, dziękuję za troskę  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
08 maja 2013 10:56
Kaktus, wybacz ciekawość - z pracy was wysyłają na te jazdy? Jeśli tak, to bardzo zazdroszczę 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 maja 2013 11:01
Kaktus, wybacz ciekawość - z pracy was wysyłają na te jazdy? Jeśli tak, to bardzo zazdroszczę 🙂


Jest taka możliwość? To lecę składać papiery 🙂
hehe, akurat jestem szkoleniowcem Fouganzy i w czwartek szkolę Sosnowiec, i w ramach tego jedziemy również na konie. Aczkolwiek zdarza się, że mamy wyjścia działowe i wtedy możemy wybrać np konie (ewentualnie firma zwraca nam określoną sumę za sport w ciągu roku🙂 )

Safie akurat od grudnia szukali jeźdźca do Sosnowca, ale już za późno 😉
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
08 maja 2013 17:17
Hej ma ktoś z was może informacje na temat stajni Magia w Rzeniszowie?
Szukam osoby chętnej do jazdy na moim arabku, okolice Rybnika, Raciborza. Więcej w ogłoszeniach lub na pw.
Stajnia która dla mnie spełnia wszystkie wymogi pod względem końskim i mojej wygody, możliwości treningu i bezpieczeństwa dla końskich nóg. A-Prim w Grojcu, co prawda już małopolska, ale ze śląska na Oświęcim/Grojec rzut beretem 🙂

https://www.facebook.com/StajniaAPrimGrojec



http://re-volta.pl/stajnie/info/rsoj_milowice_ostrowy

a coś takiego?

Jutro jeszcze będę nacierać na Amigo, zależy mi też, żeby stajnia wystawiła rachunek/fakturę.

Osobiście nie polecam tej stajni  😀
Hate me!, a zdradzisz jaka jest cena pensjonatu? Na stronie nie mogę się doszukać info.
Stajnia wydaje się być idealna, już kilka tygodni "śledzę" ja na fb, szkoda, że to 50 km ode mnie...
Wichurkowa   Never say never...
12 maja 2013 16:44
wendetta Cena pensjonatu za miesiąc to 1000zł. Stajnia na poziomie,moje koniowate zadwolone🙂
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
12 maja 2013 22:16
Hej nikt z rewoltowiczów nie pomoże mi jakąś opinią na temat stajni Magia w Rzeniszowie? Przenoszę tam konia i chciałabym uzyskać jakiś opinie od postronnych osób ponieważ póki co mam opinie pensjonariuszów i swoją wyrobioną po wizycie tam.
wendetta dobrze kojarze że Twój kasztan miał problem z zaokrągleniem się?
koń wichurkowej powinien służyć jako żywa reklama żywienia w tej stani 🙂 Lukas przeżywa aktualnie 3 młodość,  ten ośrodek to nie tylko ładna hala a właśnie troska o konia. Lukasa w pewnym momencie codziennie doglądano jak przybiera i żadne nasze zachcianki pod względem podawania miliona witamin, moczenia wysłodków, nie były zbywane i nikomu się nie "zapominało".

W tej chwili konie poszły na trawe po nadgarstki - dodam że Lukas (wł. wichurkowa) ma te nadarstki wysoko - jak przystało na blisko 180 cm smoka  😍
Hate me!, tak, tak, dobrze kojarzysz 🙂 W tej chwili sytuacja się jeszcze bardziej skomplikowała, bo koń jest po rocznej przerwie w robocie, wraca z łąk i wiadomo... jest w kondycji połąkowej i do tego będzie w rozruchu, więc wymaga szczególnej troski i uwagi. Gdyby ta stajnia była ciut bliżej to bym się nie wahała... Mimo, że cena jak na śląskie standardy dość wysoka.
Właśnie, 1000 zł to całość kosztów czy za coś trzeba dopłacać?
Czy sama stajnia nadawałaby się dla konia z problemami oddechowymi? (jest np. możliwość postawienia na innej ściółce, niż słoma?)
Wichurkowa   Never say never...
13 maja 2013 08:16
Hate me! Powiem Lukasowi jak się podlizujesz hehe

Wndetta-pewnie że jest możliwość stania na innej ściólce,każdy koń ma swoje okienko w boksie,które od miesiąca już jest otwarte na 24godz(wiadomo jeśli właściciel sobie nie życz zamykają na noc),także dla konia z problemami oddech. wydaję się dużym +,stajnia zamiatana na mokro także nie pyli się. W cenie pensjonatu nie ma kowala,weta,itp.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się