kącik skoków

Zuzu. ale masz pięknego konia 🙂😉 Trochę przypomnia mi mojego rudego
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
06 maja 2013 13:35
deborah, on po prostu nie lubi nafu ;p

Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
06 maja 2013 17:22
No to pierwszy start po roku przerwy zaliczony 🙂
Szału nie było, oka nie ma, a myslenie w parkurze jest rzeczą odległa, ale moze sie kiedyś nauczę  😡



aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
06 maja 2013 19:40
Zuziasta, nie ma dramatu 🙂

tak by the way, byłam dzisiaj zachwycona przejazdem Karoliny Stańczak w Linzu 🙂 profeska!

Zuziasta, przeglądałam dzisiaj Twoje foty na facebooku i zastanawiałam się skąd kojarzę fotkę, którą masz na RV jako avatar 😁
Kto będzie teraz w Jaszkowie??
Zuziasta, nie ma dramatu 🙂

tak by the way, byłam dzisiaj zachwycona przejazdem Karoliny Stańczak w Linzu 🙂 profeska!




Bardzo ładny, równy do przodu przejazd, tak bym chciała  😵
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
07 maja 2013 12:31
Dramka, ja też! widać pełny spokój, kontrolę, opanowanie, super ujeżdżenie konia (najazdy wyglądają na wybitnie zwodnicze i trudne, w zasadzie chyba same ukosy), równy, płynny przejazd, tak jak by wszystko samo pasowało🙂 ... normalnie jak by rutynowy trening jechała a nie mistrzostwa

generalnie podziwiam potrójnie - jej przejazd, podnoszący się poziom polskich skoków, WYGRANĄ!
Karolina już na kucach dawała czadu  😉 a biorąc pod uwagę zaplecze w sensie dostęp do dobrych koni, treningów i chęć do pracy, to wszystko musiało dać taki super obrazek.
Niestety jeżdżąc jednego konia trudno jest nabyć wystarczająco dużo doświadczenia parkurowego, ale i tak trzeba się cieszyć z własnych sukcesów nawet jeśli nie są rangi międzynarodowej  😉, tylko lokalnej czy podwórkowej.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
07 maja 2013 16:12
Cedryk, ale popodziwiać też warto 🙂 co prawda potłukło to moje nadzieje na przyszłość, że może jeszcze kiedyś coś, ale wywołało też wiecznego banana, że Polak też potrafi i cala przyszłość polskiego jeździectwa w obecnych juniorach 🙂 po prostu jestem dumna, że taka osoba, takim klasowym przejazdem nas reprezentuje 🙂

jest na co popatrzeć i z czego czerpać wzorce 🙂
Cedryk, ale popodziwiać też warto 🙂 co prawda potłukło to moje nadzieje na przyszłość, że może jeszcze kiedyś coś, ale wywołało też wiecznego banana, że Polak też potrafi i cala przyszłość polskiego jeździectwa w obecnych juniorach 🙂 po prostu jestem dumna, że taka osoba, takim klasowym przejazdem nas reprezentuje 🙂

jest na co popatrzeć i z czego czerpać wzorce 🙂

Pewnie, że warto a nawet trzeba  😉, ja od dawna wiem, że szału w skokach nie zrobię, więc chociaż w kibicowaniu mogę się sprawdzić  😉 i zawsze trzymam mocno kciuki za naszych reprezentantów. Wiem, jaką trudną drogą musieli iść i idą osiągając takie rezultaty  😀
Mnie nadal się podoba równa jazda do przodu. Kiedyś mając jednego konia byłam w stanie tak jechać a teraz kombinuje  🙄
Mnie nadal się podoba równa jazda do przodu. Kiedyś mając jednego konia byłam w stanie tak jechać a teraz kombinuje  🙄

Starość nie radość  😁 za dużo myślenia  😉
Chyba odpalę i zamknę oczy  😁
.
Spotkam kogoś w Warce? 🙂
Mnie  😅
A ktoś zamierza jeździć ligę Kampinosu? Ja planuję być na wszystkich imprezach, już 18 maja w Kobra Parku pierwsze zawody z ligi 🙂
Mnie  😅


A co jedziesz, to się zasadzę z aparatem 😀
A ktoś zamierza jeździć ligę Kampinosu? Ja planuję być na wszystkich imprezach, już 18 maja w Kobra Parku pierwsze zawody z ligi 🙂

Dzionka a gdzie jest jakieś info na temat LK  😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 maja 2013 20:18
Koniczka  :kwiatek:
wilczyk  P  😎
Ok, na P-tki już raczej wyczłapię z pokoju 😁
Gillian   four letter word
07 maja 2013 21:42
chcecie zobaczyć film, na którym nic nie widać? 😀


masakra co ja wyprawiam z ciałem 🙂
Nic nie widać 😉 trochę tam z biodra było 😉
Gillian   four letter word
07 maja 2013 21:49
tiaaa 🙂 no życie 🙂 nigdy nie mówiłam, że umiem 😉
Ja się nigdy np nie nauczę  😵
a jak tam Klami i Ogór po zawodach?  🙂
Dotarli do stada?
Puma, W wynikach a stronie Stada ich widać, znaczy że dotarli 🙂

http://www.stado-starogard.pl/index.php?lang=pl&page=news&id=21
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się