moda, ciuchy etc...

sandrita - DEKOLTEM 😉
sandrita materiał dobrej jakości, tylko musiałam oddać do krawcowej żeby mi skróciła ramiączka, bo mimo mojego sporego biustu leciała do dołu.
asds, przejdź się po sklepach, jest taki wybór że musisz sobie coś znaleźć. Chociaż ja nie znalazłam, dopiero przez przypadek mi się udało kupić prawie pod domem, a zmarnowałam chyba z 2 dni na poszukiwania w centrach handlowych 😉 Ale było wiele ładnych, tylko najczęściej na mnie już brzydko leżały. W Arkadii jest taki sklep z samymi sukienkami, nazywa się Nook. Baaardzo duży wybór, kiedyś tam coś kupiłam, teraz niestety mi się nie udało 😉



PonPon Dzięki! 😀 Już poprawiłam! Analfabetyzm internetowy się odzywa! 😀
Facella I bardzo dobrze, że się tym nie przejmujesz, jak Ci się kurteczka podoba, to jak najbardziej bierz  😉
Pursat Śliczna ta spódnica  😍 Lepiej jej doobrze pilnuj  🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
07 maja 2013 10:44
elwis17, dzięki!  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 maja 2013 11:08
elwis17, jak znajdę taniej, to nawet nie będę się zastanawiać  😁 nie wiem pod jakim hasłem szukać na allegro, ale coś się wymyśli...
Dziewczyny czy osobie,która ma nie całe 165 cm wzrostu będzie pasować spódnica maxi ?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 maja 2013 16:28
Dziewczyny czy osobie,która ma nie całe 165 cm wzrostu będzie pasować spódnica maxi ?


Jasne 🙂
Ja mam 158cm i wolę sukienki, ale chyba źle to nie wygląda

Zastanawiam się nad sukienką na wesele w sierpniu
1.  chabrowa http://www.mosquito-sklep.pl/sukienki/1807-sukienka-gole-plecy.html
2. czerwona http://www.mosquito-sklep.pl/sukienki/1866-rozkloszowana-sukienka-dekolt-v.html
3. czerwona http://www.mosquito-sklep.pl/sukienki/1865-sukienka-z-kokarda-w-kontrafaldy.html

muszę się zdecydować w miarę szybko bo czeka mnie skracanie. Doradzicie?
i do tego taki żakiecik http://www.mosquito-sklep.pl/marynarki/1836-krotki-zakiet-ze-skora.html

Będzie pasować?  👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 maja 2013 17:08
safie, skracanie? Te sukienki i tak są już krótkie - wg mnie, za krótkie na wesele... I żakiet mi się nie podoba, nie założyłabym go.
Z sukieniek nr 3  najlepsza wg mnie 🙂  Sama bym chętnie taką nabyła, tylko później wisiałaby w szafie, bo brak okazji do założenia xD
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 maja 2013 17:13
safie, skracanie? Te sukienki i tak są już krótkie - wg mnie, za krótkie na wesele... I żakiet mi się nie podoba, nie założyłabym go.


Modelka ma ponad 180cm wzrostu, ja niecały 1,6m na mnie będą do kolan. Skracać będę jeśli będą kolana zasłaniać, jeśli nie to zostawię w spokoju
ja też mam 160cm i takie sukienki zazwyczaj mi sięgają do połowy uda albo są niewiele dłuższe, na pewno nie do kolana
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 maja 2013 17:35
ja też mam 160cm i takie sukienki zazwyczaj mi sięgają do połowy uda albo są niewiele dłuższe, na pewno nie do kolana


Kupowałam w tym sklepie dwie sukienki i obie u mnie sięgają dużo niżej niż na modelce, dlatego biorę poprawkę na konieczność skrócenia 🙂

Tak na szybko porównanie:
sukienka na modelce

no i ja w takiej sukience
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 maja 2013 17:40
[quote author=Facella link=topic=168.msg1769892#msg1769892 date=1368029298]
safie, skracanie? Te sukienki i tak są już krótkie - wg mnie, za krótkie na wesele... I żakiet mi się nie podoba, nie założyłabym go.


Modelka ma ponad 180cm wzrostu, ja niecały 1,6m na mnie będą do kolan. Skracać będę jeśli będą kolana zasłaniać, jeśli nie to zostawię w spokoju
[/quote]
A to chyba że tak. Nie wiem jaką masz figurę, mnie się podoba ta pierwsza i pierwsza czerwona (ale ta może poszerzać ramiona).
safie o rany  😲 faktycznie  :kwiatek:
nigdy nie kupowałam co prawda w tym sklepie, zasugerowałam sie innymi, w których też modelki z nogami do nieba miały krótkie sukienki, a na moich 160 cm sięgały ok. połowy uda  😉
najbardziej podoba mi się chabrowa, za to druga bardzo poszerza ramiona
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 maja 2013 18:37
safie o rany  😲 faktycznie  :kwiatek:
nigdy nie kupowałam co prawda w tym sklepie, zasugerowałam sie innymi, w których też modelki z nogami do nieba miały krótkie sukienki, a na moich 160 cm sięgały ok. połowy uda  😉
najbardziej podoba mi się chabrowa, za to druga bardzo poszerza ramiona


Dlatego właśnie biorę poprawkę na konieczność skrócenia trochę. Oczywiście z zachowaniem umiaru 🙂

Facella , zdecydowanie mam biodra szerokie, wąską talię, braki w biuście i ramiona szerokości bioder, albo trochę szersze. I nie wiem czy nie poszukać jednak czegoś o innym kroju.

edit: przypomniało mi się, że mam sukienkę z podobnym dekoltem jak ta pierwsza czerwona
Gagulec   Mistrz lokalny
08 maja 2013 22:36
Podziwiam wszystkie dziewczyny i kobiety chodzace w sukienkach... Jakos, nie ptorafie...

Kupilam sobie ostatnio za to legginsy, z koniem... Sa sliczne, ale zalamalam sie jakoscia...
Mialam je na sobie moze 5 razy po kilka godzin... I juz na szwach ida dziurki, masakra...
Bardzo tanie nie byly wiec tym bardziej szok. Nigdy wiecej legginsow tej firmy -.-'

Facella   Dawna re-volto wróć!
08 maja 2013 22:36
O właśnie, ja też musze sukienke kupic i nie wiem jaki krój! Cyckow brak, lekko zaznaczona talia, wyraźne biodra, ramiona szerokości bioder lub nieco węższe. Ogólnie jestem bardzo szczupła, ok. 165 cm wzrostu. Głęboki dekolt bądź dekolt na plecach odpadają, długość mniej więcej do pół uda. W czym moglabym wyglądać dobrze?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 maja 2013 07:13
Gagulec, ja bym spróbowała reklamować

Facella , a takie obcisłe sukienki ( ołówkowe?)? Coś w ten deseń http://www.tally-weijl.net/p/dresses/schwarzes-kleid-mit-schoesschen/rc0153ravie1-blk001?categoryId=54051
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 maja 2013 07:51
Facella wrzuć swoje zdjęcie, będzie łatwiej  😉 No i na jaką okazję ma być ta sukienka?
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 maja 2013 08:53
Wrzuce wrzuce, tylko jak się dostanę do komputera (-; na imprezę osiemnastkową, nie przejęłabym się tym, gdyby nie była moja q-;
Gagulec skad?  🙂
Gagulec   Mistrz lokalny
09 maja 2013 12:21
Gagulec skad?  🙂


LovelySally z Wloch...
Mam kilka par z BlackMilk - sa ciut drozsze ale jakosc - nieporownywalna!
Z LS sporo ludzi marudzi wlasnie na jakosc... Sa duzo ciensze od BM i do tego cholernie smierdza xD.
Sprobuje do nich napisac, zobaczymy...
Dziewczyny! Szukam sklepu internetowego w ciuchami DIY, coś jak local heroes tylko niekoniecznie w takich cenach. Ktoś coś?  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 maja 2013 15:19
Ja nie mam żadnych zdjęć sylwetki  😵 I nie umiem robić samojebek, bez lampy się nie obejdzie, a jak używam lampy, to w lustrze jest odblask. Jedyne co wykopałam, niestety w luźnym swetrze:

Nóg mam może ze dwa razy tyle  😁
Wszystkie inne albo portrety, albo siedzę, albo w ogóle na koniu...
Gagulec   Mistrz lokalny
09 maja 2013 17:45
Dziewczyny! Szukam sklepu internetowego w ciuchami DIY, coś jak local heroes tylko niekoniecznie w takich cenach. Ktoś coś?  :kwiatek:


To zalezy czego konkretnie szukasz...
Moze poszperaj na allegro?
Aaaa, w końcu! Udało mi się kupić sukienkę! 💃
[quote author=infantil link=topic=168.msg1770836#msg1770836 date=1368108169]
Dziewczyny! Szukam sklepu internetowego w ciuchami DIY, coś jak local heroes tylko niekoniecznie w takich cenach. Ktoś coś?  :kwiatek:


To zalezy czego konkretnie szukasz...
Moze poszperaj na allegro?
[/quote]

Wszystkiego właściwie, leginsy, tshirty... no wszystko.
Gagulec   Mistrz lokalny
09 maja 2013 19:54
Na pewno jest masa bluzek, t-shirtow i przede wszystkim - szortow DIY 🙂.
Od malowanych, po cięte, szyte, cwiekowane etc. Na prawde masa 🙂.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się