Kuce - wszystko o

W czerwcu kończy 15 lat 😀
Kinia16322 KLIK!
To ten ciapek na samym dole  🙂
Niestety obydwoje wyglądamy niewyjściowo, ja byłam zmęczona, cała brudna, on tez wyglądał niezbyt po całym dniu w deszczu  🤣
Piękna jest,co siwe to siwe  😍

Mój mamucik w 15",wydaje mi się,że to i tak już jest max. a 16 to będzie totalna porażka:

tu pod kątem i z górki,plus siodło wyszło na większe:
[img]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/v/58824_433191103442371_1856794945_n.jpg?oh=366b1c9f0c8d901f8730ea64fdd69bdc&oe=515C0696&__gda__=1364953767_775279ee492355f72b246058270f74be[/img]


przepraszam za jakość
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
01 kwietnia 2013 15:31
iskierkowa Krótki kucyk mało miejsca na większe siodło.
W 16 to by juz zupełnie na nerach i łopadce leżało .
Choć czasem można trafić fajne stare stubbeny 16 ale mała tybinka ,krótkie ławki u nas w stajni dwa takie siodełka widziałam .
Mam kolejne pytania z serii MP.
Ile na MP jadą kuce C grupowe? 90-100cm?  👀
Mam kolejne pytania z serii MP.
Ile na MP jadą kuce C grupowe? 90-100cm?  👀

W grupie C jest tylko PP nie ma MP.

Hala - 95
Otwarte - 100
w finale.
W rozgrywce może być +5
A PP czym się różni o MP? dobrze mi się wydaje, że składa się na kilka imprez?  👀 Przepraszam za takie pytania, ale chcę się upewnić.
A PP czym się różni o MP? dobrze mi się wydaje, że składa się na kilka imprez?  👀 Przepraszam za takie pytania, ale chcę się upewnić.

Mistrzostwa Polski rozgrywane są dla juniorów młodszych tylko w grupie D, a dla młodzików od 2012 w grupie A2. Reszta grup ma zawody pod nazwą Pucharu Polski.
wie ktos, co trzeba zrobic, zeby uzyskac licencje na krycie dla ogiera szetlandzkiego ? 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
05 kwietnia 2013 22:55
Kochani, czy ma ktoś wypinacze trójkątne dla kuca tak 135-140? Chciałam wiedzieć jakiej długości mniej więcej powinny być.

edit: macie zaklinowanego w śniegu kucyka  😀
( klik )
Ale nam wątek ucichł! 🤔 Kobitki, pokazujcie swoje pociechy!  😉
Kayra   Kucusiowy wariat :P
03 maja 2013 16:03
U nas niestety złe wieści, we wtorek dowiedziałam się ze Gnomek ledwo widzi 🙁 Teraz tylko czekam na specjalistę, i zobaczymy co to z nim będzie.
Takie foto z poprzedniego tygodnia:
Ronin.   Każdy orze jak może.
04 maja 2013 11:19
Ja i mój kucyk

Kayra , trzymam kciuki żeby to nic poważnego nie było 😉

Ja mam z okazji wiosny kucyka w grochy. Trochę trawy i od razu jabłka, a jak się błyszczy! 😜 Oj babcia kwitnie.
abre   tulibudibu
04 maja 2013 12:41
Moja mała sąsiadka (ok. 10 lat) wymarzyła sobie zdjęcia z kucykiem. Może ktoś z Was mógłby udostępnić na zdjęcia małego i ładnego kuca. Musiałby być grzeczny bo dziewczynka kontakt z końmi ma bardzo sporadyczny. No i okolica ważna - mała mieszka niedaleko Otwocka, więc te strony nas interesują. Odwdzięczę się za udostępnienie zwierzaka sesją 🙂
abre, zapraszam do Lublina :P.

Księżniczki Tamary jeszcze nie było:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 maja 2013 19:33
Kayra, ale jak to? Przecież do tej pory nic n to nie wskazywało!
Kto ma do Was przyjechać?
Kayra   Kucusiowy wariat :P
04 maja 2013 19:36
opolanka, to był czysty przypadek i moje przeczucie, chodź na fejsika to opowiem. Nie chcę zaśmiecać wątku.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 maja 2013 19:40
spoko juz pędzę.
Ronin.   Każdy orze jak może.
04 maja 2013 19:57
Albo do nas ,nad morze !  😀
abre   tulibudibu
04 maja 2013 20:20
I w Lublinie, i nad morzem będę w tym roku. Ale małej sąsiadki ze sobą ciągnąć nie będę 😉
Jakbyście wiedzieli, że komuś znudził sie kucyk albo z jakis innych powodów chce się jakiegoś pozbyć to dajcie znać, bo potrzebuje jakiegoś malucha do towarzystwa dla mojego konia i chętnie mogę pomóc jakiejś małej duszyczce, zastanawiam się jeszcze nad fundacją Centaurus, ale średnie opinie o niej słyszałam. W każdym razie jeden boks jest wolny, więc sie polecam 😀
A my po bardzo długiej przerwie wracamy pomalutku do podskoków 👀 , wiem, że jest masa błędów, ale od czegoś trzeba zacząć  😁 bierzemy się ostro do roboty!  🤣
emptyline   Big Milk Straciatella
06 maja 2013 11:37
Kayra, trzymamy kciuki, żeby to był tylko stan tymczasowy.
Salaoke, owocnej pracy. Ja czekam aż my sobie zaczniemy trochę podskakiwać, ale na razie kucyk będzie deptał kapustę. 🙂

No i nasze, sprzed dwóch tygodni chyba.
ratatuj   Moje rude szczęście
09 maja 2013 11:59
To ja się pochwale swoim Kucynkiem. Przyszła wiosna (a właściwie to już chyba lato :ke🙂-przyszła motywacja do pracy  🏇
ratatuj bo kucyki są genialne 🙂 a Twój to już w ogóle 🙂
emtyline a Twojego kropka podziwiam też 🙂 świetny jest 🙂

a mnie tu dawno nie było, czytam forum, ale się nie udzielam 😉

z "nowości" to 3 miesiące temu rozstałam się z "moim" Siwym z powodów osobistych (nigdy nie był mój i niestety musiałam zakończyć współpracę, póki co nie jeżdżę wcale, ale być może się to zmieni już od czerwca 🙂 ) a Siwy wyjeżdża niedługo po Wrocław w dzierżawę na krycie z tego co wiem 🙂 jakby ktoś gdzieś tam był i go widział chętnie się dowiem co u niego 🙂

ostatnie wspólne zdjęcia... fot. Dominika Rosiak

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 maja 2013 18:43
ooo, a gdzie pod Wrocław ?
subaru z tego co wiem, to bardzo prawdopodobne, że tu 😉 http://www.blackpony.pl/ ale w 100% pewna nie jestem 🙂
ratatuj - świetna rudzinka!!!!
mała torpeda 🙂
9 czerwca - Ogólnopolski Czempionat Kuców, Prymusowa Wola (OZHK Łódź) http://ozhk-lodz.pl/new/index.php?option=com_content&task=view&id=326&Itemid=1

ktoś się wybiera? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się