Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

konwalia, amnestria, maleństwo, faith, mo.b, gagulec....  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Fakt, nad dosiadem córki nie musieliśmy specjalnie pracować ma jakiś taki wrodzony dar, którego jej sama zazdroszczę bo ja tak siedzieć nie potrafię....

Przy okazji kilka naszych fotek z wiosennej plenerowej sesji autorstwa forumowej beatasis...Tym razem w roli głownej nasz 19-sto latek... 😀



[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
09 maja 2013 13:06
ale zieleń na trzecim  😍 😍 😍
takie zdjęcie to tylko powiększyć i na fototapetę  💘
Mo B. dziękuję, za 6 dni skończy 13 lat 🙂 no i oczywiście trzymam kciuki by Siwy już przestał się z tą opuchlizną wygłupiać!
Anaa  :kwiatek:, a czy ja dobrze doczytałam , że Gero póki co tylko "trawkuje"? opowiadaj! 🙂
Brzezinka Twoja córa na kucyku 😍 , a Twoje foty tak niesamowicie wiosenne!
lenka1z, faktycznie nie jest kilometrowa, ale za to jaka napakowana!
Mąka, przepiękne zdjęcia 😍 Podziwiałam już u Dominiki Frej na photoblogu 🙂
Gagulec, bardzo klimatyczne fotki 🙂
wiadb, miło nam! :kwiatek:
xxmalinaxx, podoba mi się Wasze crossowe wydanie! A cóż to za wyjątkowy trening? 👀 Dziękuję! 😍
brzezinka, obłędna para, a Twoja córka siedzi naprawdę genialnie!
faith, ja też nie umiem 😁 Ale na zawodach spotkałam cudowną koleżankę, której rekord robienia takich pięknych koreczków wynosi 5 minut i kilka sekund 😁 Fajnie wyglądacie z Karym na filmiku 🙂 Musisz częściej dokumentacje wrzucać! 😀
Mo B., o rany, to macie niezły bagaż doświadczeń z nogami. Mam nadzieję, że tym razem to nic poważnego.
O rany, rany! Wiadb! I Champion! Warto było dzisiaj wejść na forum  💃 Welcom back!  😀
Mo B. ano, jutro 16.15 😀
Brzezinka przeurocza parka!  💘 i piękne wiosenne zdjęcia!
Mąka ale piękne zdjęcia!
deborah   koń by się uśmiał...
09 maja 2013 16:54
brzezinka, piękne wiosenne zdjęcia!
Mąka, matko ale Ty wydoroślałaś!! cudownie wyglądasz..

Gagulec,  zdjęcia super tylko do całości mi makeup nie pasuje. za ostry jak dla mnie nawet na tak stylizowaną sesję 😉
brzezinka jak zielono! 😜 zazdroszczę takich pięknych terenów
amnestria cieszę się, że podoba się Muskacik  :kwiatek: On też (nie)stety jest iskierką, czasem za bardzo...
faith w planach wkkw jest, choć niczego nie mogę być pewna 😉
martkagd dzięki 😉
wymodelowana z Panią Trener, która przyjeżdża do nas rzadko, ale sadza mnie w siodle i ustawia, przez co kiedy Muskat ma dobre dni nasze jeździectwo wygląda wcale nieźle.

Hehe, ja niestety dzisiaj miałam szkołę życia... Dobrze było, było i się spie...rzyło...  😵
Sama już nie wiem, czasem dojrzewa w mojej głowie myśl, że może jednak dobrze byłoby posadzić tyłek na innego konia, który dałby mi możliwość rozwoju w kierunku nieco innym niż radzenie sobie z buntami mojego rumaka. Ale sentyment mimo wszystko...
xxmalinaxx, gdzie Cię w ogóle można spotkać, skoro jesteś z Poznania?
Ja jestem z okolic i miejsca nie kojarzę. A ciekawi mnie to strasznie.  😉

Należę do osób sentymentalnych, więc jakbym miała mieć innego konia to swojej siwej bym nie sprzedała, a innego dokupiła. Na szczęście nie mam kasy jak lodu, więc nie w głowie mi takie kombinowanie. Moja znajoma ma konia z humorami, ale również przez sentyment go nie sprzeda. Fajnie jej się z tym koniem współpracuje mimo zgrzytów.
Stoję na Woli, ale dobrze się ukrywam, bo ludzie potrafią być wredni 😉

Co do pozostałych kwestii, napisałam Ci Pw.
Sądzę, że w przypadku Muskata jest więcej "ale" niż tylko sentyment i "fajnie się na nim jeździ". Jak na razie, napisałam tylko jedną z myśli, jakie przychodzą mi do głowy, a koń stoi tak jak stał pod moją opieką i nie ulegnie to na razie zmianie.
xxagaxx dzięki 🙂
xxagaxx dzięki, Twoje też są cudowne!
Ramires  :kwiatek:
Koniczyna dziękuję 🙂
ashtray muszę przyznać, że to chyba nasza najbardziej udana sesja 🙂
ahawa  :kwiatek:
xxmalinaxx obawiam się, że dla niego niestety nie ma nadziei  😀 Super wyglądacie z Muskatem!
brzezinka  😍 cudowne maluchy!
faith ojej, dziękuję bardzo  🤣
Mo B. Wyręba o tej porze roku jest naprawdę niesamowita.
Anaa  :kwiatek:
wymodelowana  :kwiatek: dzięki!
wilczyk dziękuję 🙂
deborah no troszkę się już zestarzałam... W tym roku już przestanę być nastolatką  🤔 No, ale w głowie cały czas mam to samo 😉 Jej, dzięki, aż się zarumieniłam  😡

Dorzucam jeszcze 3 i już przestaje zanudzać 😉


Mąka dzięki 😉 Nie martw się, dla mojego też już nie ma nadziei  😁
amnestria   no excuses ;)
09 maja 2013 18:00
Mąka cudnie wyglądasz! Niby koń na zdjęciu też jest urodziwy bardzo, ale to od Ciebie nie mogę oderwać oczu 😜

wiadb! przegapiłam Twoją wiadomość, fajnie że piszesz 😍 Pisz więcej, naprawdę strasznie fajnie, że wróciłaś 😀 pewnie mi już pisałaś, ale nie pamiętam - gdzie stoicie?

Koniczka,  ale fajna, ciepła fotka. Kupa czasu razem, a Wy dalej udowadniacie, że stać Was na więcej! 😅
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 maja 2013 19:13
Dziękuje wszystkim, mam nadzieję, że jeszcze dużo przed nami, bo dalej nie mamy dość 🙂

amnestria, też ją bardzo lubię 🙂

Wiadb wyniuniaj mojego ulubieńca ode mnie!
Koniczka, spóźnione życzenia, to na zdjęciu jesteś Ty 10 lat temu?
Mąka, przepiękna sesja, zazdroszczę
juliadna, fajnie to wygląda na filmiku, super, podoba mi się
xxmalinaxx, cross to jego żywioł, co?
rewir, fajnie wyglądacie, a Ty też długonoga 😉
Martita, i właśnie o to chodzi w tym wszystkim - zabawa, my szlifujemy teraz kontrgalopy i się wyginamy 😉

dziś szefowa mi powiedziała, że 2 czerwca robimy w stajni zawody, takie dla nas, przyjeżdża jedna sędzina z FEI, startują wszyscy !!! i ja też 😀  🏇
muszę szlifować kontrgalop, bo mamy w programie

Milusia ma zdjęcia!!! 
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 maja 2013 20:14
Tak, to zdjęcie sprzed 10 lat 🙂
Koniczka, ja zastanawiałam kto to jest na tym zdjęciu  😁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 maja 2013 20:42
No trochę mi się przytyło od tego czasu 😉
Moje dzieciaki w komplecie. Waldemar, Katarzyna & Szymon squad  😁
wiadb, zgadza się 😉 trawkuje się, za to pokazuje za każdym razem jak u niego jestem, że marnuję mu dobrze działające kończyny... 😉 Zobaczymy, może w weekend się bujniemy w terenik 😉
Koniczka, a ja tu widzę całkiem inną osobę, normalnie jak po operacji plastycznej  😁
a co u Was? pokazałabyś jakieś zdjęcia/filmik
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
09 maja 2013 21:04
ashtray haha kucyk morderca to zrobił  😎
Koniczka jeszcze raz wszystkiego Najlepszego !
Mąka no ja już Tobie osobiście mówiłam, że zdjęcia są rewelacyjne !!!!  😍 i normalnie ratujesz mi życie !!  :kwiatek:
Brzezinka rewelacja !!!! Aż miło popatrzeć na maluchy !!!
Gagulec czyli rozumiem, że niebawem będą zdjęcia z jazdy na kucyku  😀 ??
Mo B. to ja trzymam kciuki aby wszystko okazało się w porządku !


wogóle dzięki za wsparcie  :kwiatek: , bo  dla mnie to tragedia być tak uziemionym w domu .....  Ale powiem Wam, że dzisiaj pojawiłam się w stajni ( koleżanka mnie zabrała ) ale był to jednak głupi pomysł  🙄 noga jak balon i zaraz chyba popłaczę się z bólu.. no ale mam za swoje  🙁

Rudolf pozdrawia  🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 maja 2013 21:05
Mamy tylko taki filmik tuż sprzed pożaru:


A u nas? Wprawiamy się w stępowaniu 😉 Od pożaru nie udało mi się wznowić treningów z Panią Trener, bo w kółko coś. Najpierw dochodziliśmy do siebie, potem przypałętało się lekkie zapalenie międzykostnego, które szybko się udało zaleczyć, po programie stopniowego wracania do pracy i pierwszych galopach poszedł Dziad na padok i co Dziad zrobił? Dziad uznał, że jest ogierem i wparował do koni oznajmiając "Oto przyszedłem ja, wasz Pan i Władca". Cóż nie wszystkim się to spodobało, więc były co chwila awantury, miałam nadzieję, że się dogadają, no ale skończyło się tym, że zakulał znowu, tym razem naciągnął sobie mięsień w szyi, więc sobie znowu radośnie stępujemy... No ale dzisiaj już praktycznie śladu po kulawiźnie nie było, więc liczę na to, że od poniedziałku zacznę go od nowa wprowadzać w trening... Ale koniec ze stadem dla jaśnie ogiera, izolatka welcome to...
Sierra  :kwiatek:, teraz Ciebie przywołuje do odpowiedzi co słychać!  😀
Amnestria a ja przed chwilą w innym wątku dorwałam filmik Duszka z padoku. Ojjj mój typ!  🙂
Koniczka ja natomiast, gdyby na zdjęciu nie było Groma /który zdradza rocznik zdjęcia/, powiedziałabym, że chyba jakoś niedawno u fryzjera byłaś.  😉 niech się już Grom nie wygłupia z jakimiś nieplanowanymi kontuzjami!
Anaa, eh odkąd pamiętam, Gero co jakiś czas robił sobie "kulawe przerwy". Super, że jednak poprawa!! to teraz przede wszystkim trwałego(!) powrotu do zdrowia Wam życzę! 🙂
Koniczka, a gdzie teraz stoicie? no to Grom sobie zrobił wakacje 😉 życzę zdrówka
czytałam o tym pożarze, straszne 🙁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 maja 2013 21:49
O tu: http://www.stajniazielonyzakatek.pl/  Będzie z pół kilometra od Bajardo 😉
Martita   Martita & Orestes Company
09 maja 2013 21:54
Fantazja Dla mnie najważniejsze, że dogadujemy się z koniem, a że przy okazji fajnie zaczęliśmy pracować tym lepiej i oby w tym kierunku. Trzymam kciuki za kontrgalopy i zawody, daj znać koniecznie jak poszło!  😅
Koniczka Gratulacje  :kwiatek: życzę kolejnej okrągłej rocznicy
xxmalinaxx, jaaa fotek z takiego jeździectwa nigdy dość!
Fantazja pewnie tak, ale jego największym żywiołem jest pastwisko, swobodne bieganie z innymi końmi bez wszystkich sznureczków i kocyków na ciele. No i żarcie 😉 Co u Was?
Burza dziękujemy bardzo  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się