Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Gagulec   Mistrz lokalny
08 maja 2013 22:20
nine - to pierwsze foto jest cudowne!!!
Bischa   TAFC Polska :)
08 maja 2013 23:05
A to ja z piątku, z 3 maja. Na razie nie napisze gdzie to, bo ciekawa jestem czy ktoś pozna to miejsce, dla ułatwienia dodam, że znane z TV 😎
Bischa, sklep z Rancza 😀.
Wygląda jak Wilkowyje 😀
Ranczo?
Bischa   TAFC Polska :)
08 maja 2013 23:12
Dokładnie, sławna ławeczka pod sklepem w Wilkowyjach! 😁 Byłam z rodzicami w piątek na wsi u rodziny, wujek mieszka niecałe 10 km od Jeruzalu (serialowe Wilkowyje) 😉 I pojechaliśmy zobaczyć, szkoda, że pogoda nie dopisała 🙁
Mogłaś jeszcze sobie kupić jakieś winko 😀
Bischa   TAFC Polska :)
08 maja 2013 23:14
Mamrot dla chętnych spróbowania chłodzi się u mnie w lodówce 😎
trzynastka   In love with the ordinary
08 maja 2013 23:24
Dzięki, wiem, jest piękne  😜
Gagulec   Mistrz lokalny
09 maja 2013 12:41
Bischa - hehe Ranczo 😀. Az musze teraz ogladnac reszte sezonow 😀.

A to moje w miare aktualne:





Bischa   TAFC Polska :)
09 maja 2013 12:48
To jeszcze:
1. Kościół Wilkowyjski (nie wchodziliśmy do środka, bo akurat msza była)
2. Sklep w pełnej krasie
3. Dom wójta Wilkowyjów
Swoją drogą, strasznie chciałam zobaczyć dworek, gdzie mieszka Lucy z Kusym, ale okazało się, że ten dworek znajduje się po drugiej stronie Warszawy (Jeruzal jest jakieś 35 od Mińska Mazowieckiego, okolica Latowicza, Sienicy, a dworek pod Żyrardowem) 🙁
Gagulec   Mistrz lokalny
09 maja 2013 12:48
Ale faza, super!
To istnieje na PRAWDE xD  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 maja 2013 12:52
Gagulec tak z ciekawości- chodzisz w takich spodniach na co dzień, czy zakładasz tylko na sesję?  😉 Zdjęcia super!
Bischa   TAFC Polska :)
09 maja 2013 12:52
A żona Hadziuka mieszka na równoległej do mojej ulicy, w Warszawie i często ją spotykam w drodze so sklepu 😁 To tak do kompletu 😁
Bischa, "U Krysi" 😀 świetnie!
Gagulec, modelka! Tylko te leginsy a'la mięso jakoś mi nie pasują :P.
Gagulec   Mistrz lokalny
09 maja 2013 14:01
Gagulec tak z ciekawości- chodzisz w takich spodniach na co dzień, czy zakładasz tylko na sesję?  😉 Zdjęcia super!


To nie sa spodnie, leggingsy 😀.
Tak, na co dzien 🙂. Lubie je zakladac szczegolnie jak bywam w Polsce. Reakcje ludzi sa bezcenne i tez troche pokazuja niektore aspekty zasciankowosci... nie wazne :P.

To nie mieso - to nasza anatomia miesni 😀.
leginsy sa super! a zdjecia... mega  😍
Bischa, haha dobre Wilkowyje! 😀
Gagulec, piękne zdjęcia, ale te leginsy jakoś do mnie nie przemawiają 😉 Ale przecież są gusta i guściki! 😀
nine, pięknie wyglądasz!

Dorzucam swoje 🙂
Gagulec, całe wieki Cię nie było! ;P Super foty. Zawsze kojarzyłaś mi się ze swoim niebanalnym stylem 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 maja 2013 15:52
Gagulec, to nie Ty, to Jagodzińska!  😁  😉
Averis   Czarny charakter
09 maja 2013 16:54
Gagulec, 'niektóre aspekty zaściankowości'? Błagam...
Gagulec   Mistrz lokalny
09 maja 2013 17:43
Gagulec, to nie Ty, to Jagodzińska!  😁   😉


A kto to jest Jagodzinska?? 😀

cavaletti - jestem i zostaje 😀. Nie bylo mnie bo mialam przerwe od koni, ale wracam 🙂.

Averis - Ano tak... Calkiem niedawno na onecie i w sieci byla afera jak Maryla Rodowicz ubrala legginsy Black Milka - Cathedral. Wielkie oburzenie etc etc, ze ma przepraszac narod Polski za obraze uczuc religijnych i tak dalej... No sorry... Ja chodzac w tych sie nasluchalam, ze jestem satanistka ^^.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 maja 2013 17:46
Gagulec, polska top modelka 😉
Wyglądasz na fotach jak taka właśnie modelka z Vouge 😉
Averis   Czarny charakter
09 maja 2013 17:50
Szczerze? Mnie takie legginsy specjalnie nie ruszają (poza tym, że uważam je za zwyczajnie brzydkie. Tak samo jak za brzydkie uważam sandały ze skarpetkami). A co do Maryli - nie jestem wierząca, ale dla mnie noszenie na tyłku i cyckach witraży ze świętymi jest niesmaczne. Tak samo jak niesmaczne byłoby noszenie legginsów z nadrukowanym zdjęciem czyjegoś zmarłego krewnego. Jeśli to ma być światowość i postęp, to ja podziękuję i postoję.
Dworcika   Fantasmagoria
09 maja 2013 17:58
I ja się w 100% zgodzę.
Jeśli miarą postępu cywilizacji jest noszenie legginsów z takimi wizerunkami, to ja wolę pobyć zacofana. Te anatomiczne też mi się nie podobają. Tak samo, jak te z kosmosem. Nie komentuje, bo to akurat wzór neutralny i kwestia podobania się. Mnie się nie podoba i tyle.
Pursat   Абсолют чистой крови
09 maja 2013 18:02
Pursat normalnie gdybyś była koniem, to zdecydowanie Achał-tekiem 😉 (przepraszam, jeśli źle napisałam :kwiatek: ). Masz taki wyniosły(w  pozytywnym znaczeniu) i szczupły typ urody 🙂

Takiego komentarza jeszcze nie słyszałam. 😀 Dzięki! 🙂
Gagulec mnie osobiście te leginsy zachwycają,ale każdy ma inny gust. Gdyby były trochę tańsze to z chęcią bym je nabyła 😀
Jiska na Allegro są po 39 zł 🙂
Agaleon co wpisujesz,bo ja znaleźć nie mogę? 🙄
Gagulec legginsy mnie dorzucają, ale ty zdecydowanie nie, przypominasz mi Fergie, zwłaszcza na tym pierwszym. 😜

Wiecie, matura teraz to trzeba sobie foty porobić. 😁




Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się