wasze ulubione seriale

To dobrze - jakby w poniedziałek były, to bym już nie nadążała oglądać (przecież w poniedziałki wychodzi też Gra o Tron i HIMYM 😁 )
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 maja 2013 08:15
lotka13, W wakacje zaczyna się kolejny sezon, to już tuż tuż.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
07 maja 2013 21:23
mam pytanie. czy znajdę TVNowskie seriale (przepis na życie, prawo agaty i lekarzy) na innej platformie (czy tam serwerze 😀) niż ten z tvnplayer.pl? i też nie jak na serialeonline.pl żeby mnie odsyłało do tvnplayer'a.. jest taka możliwość?  :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 maja 2013 21:46
Czy ktoś kto jest na bieżąco z Grą o tron może mi wytłumaczyć o co chodzi z Theonem Greyjoyem i kim jest chłopak, który mu robi to co teraz? Skąd on jest? Od kogo? To jakiś psychopata? Wygooglowałam, że nazywa się Ramsay Snow 😁 Może być na pw, żeby nie było spoilerowania 😉


Swoją drogą, jak ktoś oglądał Misfits to poznaje właśnie tego młodego aktora - Iwan Rheon, który w Misfits grał Simona 🙂
No i oczywiście dwójka aktorów z brytyjskich Skinsów - Joe Dempsie (w Skinsach jako Chris) w GOT jako bękart króla, Gendry. Oraz Hannah Murray (Cassie) w Grze o tron jako Gilly, córka faceta, który żyje z córkami i żonami za murem.
archeo   Bo warto :D
07 maja 2013 21:53
Jak nazwisko wskazuje- bekart z północy. Syn Boltona. Tego od skórowania, z wisielcem w herbie
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 maja 2013 23:43
A czemu go aż tak męczy? Bolton niby jest po stronie Starków, ale Lannistera chce oddac za pieniądze.
No bo to jest ogólnie psychol 🙂 akurat ten wątek jest w książce lepszy, podejrzewam, że w serialu się potem wyjaśni.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 maja 2013 10:45
Wiecie, że ja dopiero teraz skończyłam oglądać Dextera? Od połowy sezonu potrafiłam jeden odcinek oglądać, a co 10 minut przerywałam, bo nie wytrzymywałam napięcia?
Masakra, z ledwością ukończyłam ten sezon.
Wiecie czy jest już gdzieś następny odcinek Gry ? czy trzeba czekać do 12, bo Climb oczywiście już obejrzany
Gagulec   Mistrz lokalny
08 maja 2013 22:07
Wiecie, że ja dopiero teraz skończyłam oglądać Dextera? Od połowy sezonu potrafiłam jeden odcinek oglądać, a co 10 minut przerywałam, bo nie wytrzymywałam napięcia?
Masakra, z ledwością ukończyłam ten sezon.


Ja ogladam trzeci sezon... Jest super!
Powiedzcie mi tylko jedno - czy Rita w koncu zginie?
Denerwuje mnie na maksa ^^
Gagulec, no chcesz poznać taki spoiler? Oglądaj, oglądaj, to się dowiesz 😀

Ja męczyłam się ostatnio z Bones, nadrabiałam ostatni sezon, tak z przyzwyczajenia. Ale jak przeczytałam jak się skończył, powiedziałam dość... Przesadzili, nie sądziłam że można osiągnąć taki poziom durnoty w tak fajnym serialu.

Zakochałam się ostatnio w Vikings 😀 Naprawdę fajny serial, jeśli ktoś lubi takie klimaty.

No i dla zabicia czasu polecam Akward. Można się nieźle pośmiać.
Gagulec   Mistrz lokalny
08 maja 2013 22:25
Gagulec, no chcesz poznać taki spoiler? Oglądaj, oglądaj, to się dowiesz 😀


Wlasnie musze... Ona sprawia, ze nie mam sily czasem tego ogladac... Jest straszna... Ostatnie dwa odcinki ogladalam z nadzieja, ze juz nadszedl na nia czas, ale jeszcze dycha...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 maja 2013 05:41
[quote author=xxagaxx link=topic=205.msg1770298#msg1770298 date=1368048181]
Gagulec, no chcesz poznać taki spoiler? Oglądaj, oglądaj, to się dowiesz 😀


Wlasnie musze... Ona sprawia, ze nie mam sily czasem tego ogladac... Jest straszna... Ostatnie dwa odcinki ogladalam z nadzieja, ze juz nadszedl na nia czas, ale jeszcze dycha...
[/quote]

SPOLIER!!!!




Rita zostanie zamordowana na końcu 4 sezonu.
Gagulec   Mistrz lokalny
09 maja 2013 12:44
Jara - ło matko.... jeszcze tyle czekania na ten moment -.-'

A tak poza Dexterem to ogladam aktualnie Gre o Tron i znow Skins (oczywiscie wersje UK).
Właśnie skończyłam 4 sezon i jest mi TAK smutno. Rita była spoko, bardziej mnie Deb wkurza. Co sezon "o nie, mam chłopaka związanego ze sprawą. a teraz popłaczę. a teraz będę twardą babką."
Czy ktoś z osób, które przeczytały GoT pamięta może co się stało z Gendrym? W serialu to coś chyba przekombinowane, a ja już nie pamiętam co się wydarzyło w książce...  👀 Swoją drogą, biorąc pod uwagę, że Martin jeszcze sagi nie skończył, a jest na tyle nieprzewidywalny, że może wyciągnąć jakiegoś mało ważnego bohatera z początkowych tomów na koniec, ryzykowne jest znaczące zmienianie fabuły w serialu. Potem może wyskoczyć problem, jeśli będą chcieli dociągnąć serial do końca 😉
Skończyłam drugi sezon The Borgias - nawet fajne, lubię takie historyczne motywy. Jako smarkata przeczytałam książkę Mario Puzo i pamiętam, że zrobiła na mnie wtedy niezłe wrażenie, zwłaszcza wątki seksualne baaardzo mnie wciągały (miałam może z 12 lat)  😀
Idrill - Martin pracuje nad scenariuszem serialu i podobno "na wszelki wypadek" powiedział twórcom jak ma się saga skończyć. Czyli myślę, że wiedzą dokładnie które postaci muszą się pojawić 🙂 Co do Gendry'ego - kojarzę, że został w gospodzie z jakimiś dzieciakami, ale ręki sobie uciąć nie dam 🙂
No właśnie został w gospodzie i chyba nic więcej  👀 Tak mi się coś wydawało, że w serialu ich poniosło 😉
Nie wiedziałam, że Martin konsultuje, swoją drogą mógłby zająć się czymś innym... na przykład pisaniem...  😁
Gendry został z Bractwem Bez Chorągwi. Nie w gospodzie (tam został Gorąca Bułka), tylko w jaskini, w której Ogar walczył z Bericiem. Co się z nim dalej dzieje - nie wiadomo.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 maja 2013 08:27
BĘDZIE SPOILER CHIRURGÓW!

Obejrzałam sobie właśnie 23 odcinek 9 sezonu... ostro będzie! 😀 Ale postać Arizony zdecydowanie mnie denerwuje. Taka za przeproszeniem niewdzięczna idiotka 👿 Za to uśmiałam się, jak Meredith odeszły wody 😁
CIĄG DALSZY SPOILERÓW
CzarownicaSa, widzę, że nie tylko mnie wkurzyła Arizona, a bardzooo ją lubię. A ten flash mob czy co to było. Uśmiałam się.
Nie wiem czy oni chcą każdą parę rozdzielić- Owen i Cristina? I przez większość odcinka myślałam, że Kareva już nie będzie w następnym sezonie... 



A jak po ostatnim odcinku HIMYM? Teraz czekać tyle dni...  😵
Ja to przeżywam, że się koniec 3 sezonu GoT zbliża... Ale za to wróci Suits!  😅 Jeszcze muszę Pretty Little Liars sobie dokończyć, bo Hart of Dixie już nadrobiłam, ale nie mam kiedy! 🙁

P.S. Uwielbiam Daenerys!  😍  😍  😍

Edit: A!!! No i Breaking Bad wraca już niedługo! 🙂
lotka13, beznadziejny był ten ostatni odcinek, tyle trąbili, że ma poznać matkę, a tu nic :/
Oglądałam ostatnio Beauty and the Beast, nie powalał, ale naprawdę niezła odmużdżająca rozrywka. Ale ostatni odcinek tej serii mnie rozwalił. Dawno nie oglądałam nic tak przewidywalnego....
Beauty and the Beast zapowiadało się fajnie - własnie odmóżdzająco ale jestem po obejrzeniu przedostatniego odcinka i nawet chyba nie chce oglądać już ostatniego :P Szału nie ma...
BlueHorse, a ty dalej jestes na nie Elementary? Ja właśnie obejrzałam finał i powiem, że naprawdę mi się podoba 😀

Finał Greysów niezły, choć już widać że to nie to samo. Jakoś wybitnie mocno oczekiwać nowej serii nie będę.

Za to Supernatural mnie powalił. Finał jak dla mnie super i nie mogę doczekać się kolejnej serii!
Może się wkręcę w Elementary 😉 Zobaczymy na razie mam trochę seriali do oglądania :P
No i wychodzi na to, ze supernatural tez muszę zacząć 😉
Wszystko przede mną :P Ja zawsze oglądam wszystko z opóźnieniem 😉
BlueHorse, tak najlepiej, a nie że czekasz wbijając zęby w ścianę, na kolejna serię, po czym bywa się kolejnej serii nie ma, ekipa dowiedziała się za późno i finału kończącego nie ma.... Więc lepiej porywać się na sprawdzone tytuły, a najlepiej na te skończone 😀
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
18 maja 2013 21:56
TROCHĘ SPOILER GREYSÓW.
Te śmierci w finałach Greysów już powoli nudne się robią..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się